PDA

View Full Version : Проблем с раменете



TonitoX
04-27-2011, 16:24
Ами аз съм момче на 16 години и отскоро забелязах , раменете ми са се изкривили напред т.е. гърбът не ми е изкривен а просто раменете ми са напред. Четох в най-различни сайтове и не мога да установя точно какво ми е и как да го оправя.:neutral: Започнах сам да се изправям, но постоя малко изправен и после забравям и пак отпускам раменете назад . Ако може някой да ми каже ефикасен начин да изправя раменете назад :smt085 :smt085

danchobg
04-27-2011, 16:38
Пробвай с тренировки fitness/ Street fitness. Един приятел ми каза, че е имал същия проблем с раменете и го оправил с тренировки. 8) А пък ако не помогне поне не пречи :) 8)

TonitoX
04-27-2011, 17:01
амии проблема е там че тренирам от 2 години. (ходя на фитнес, тренирам в нас, даже и таекуон до тренирам) не няма ефект :x

WaterLilly
04-27-2011, 17:38
Може да е гръбначно изкривяване, но за това се ходи на лекар, не правиш каквото ти кажат във форум.

Вероятно ще ти дадат упражнения, които да правиш всекидневно, или ще ти кажат да ходиш на плуване.
Аз също съм с изкривяване и не се притеснявай, на нашата възраст и в по-лека степен е поправимо.

Но задължително на лекар! :)

danchobg
04-27-2011, 18:23
Може да е гръбначно изкривяване, но за това се ходи на лекар, не правиш каквото ти кажат във форум.

Вероятно ще ти дадат упражнения, които да правиш всекидневно, или ще ти кажат да ходиш на плуване.
Аз също съм с изкривяване и не се притеснявай, на нашата възраст и в по-лека степен е поправимо.

Но задължително на лекар! :)
=;