PDA

View Full Version : Проблематичност(Ъ?)



Alekssandyr
04-27-2011, 18:11
Не съм писал отдавна тук. Та въпроса ми е :
Защо по дяволите преди 2 дни с жена ми най-после правихме секс (тя е девствена) и за 50-60 мин аз не можах да свърша?
Пих алкохол ( 2 малки джонита, 300 грама домашно червено вино и 2 туборга ) хвана ме, но не до такава степен, че да не знам кво се случва около мен. Същия ден не съм свършвал .. на кво може да се дължи тва? Не е стрес, нито объркване, нито превъзбуда.. не знам, не мога да си го обесня. Някой ако може да даде адекватно предположение или нещо да казва ;)

- А да, и ми се пикаеше (малко) :)

BTW - и двамата сме на 16 ;)

buzzzz
04-27-2011, 18:17
Според мен, защото си пил.

Alekssandyr
04-27-2011, 18:21
Само да светна - трябва ми мъничко (доста) повече за да има вреда, казвам го от личен опит !

Josefinne
04-27-2011, 19:20
Напрежението и алкохолът си казват работата. Не е нужно да си мъртво пиян, за да ти се отрази това, алкохолът си забавя еякулацията, а мисля че ти си пил достатъчно.

Emilen
04-27-2011, 20:35
Темата шега ли е?

Alekssandyr
04-28-2011, 02:23
Благодаря за предположенията, няма нужда от повече спам ;)

DarkTemplar
04-28-2011, 10:47
Заради алкохола.

Alekssandyr
04-28-2011, 18:42
ММ кофти раота :D днес към час и двадесет минути правихме секс (3 пъти на почивки) и нищо .. и орална ми прилага на няколко пъти обаче не .. явно ще хода при чичко гинеколочко 8)

jimei
04-28-2011, 19:16
ММ кофти раота :D днес към час и двадесет минути правихме секс (3 пъти на почивки) и нищо .. и орална ми прилага на няколко пъти обаче не .. явно ще хода при чичко гинеколочко 8)

Ти нямаш вагина, надявам се.

Уролог се нарича ;Д

Alekssandyr
04-28-2011, 19:17
добре де и чичко уролочко може да се казва :D моя грешка :D :D :D

DownloadVirus
04-28-2011, 19:38
ММ кофти раота :D днес към час и двадесет минути правихме секс (3 пъти на почивки) и нищо .. и орална ми прилага на няколко пъти обаче не .. явно ще хода при чичко гинеколочко 8)

Не ходи при чичо гинеколокчо,че ще ти излезне вагина :D

ПП: гръци- гинека=жена , логос=дума , гинеколог=думата на жената :D или нещо подобно :D

Alekssandyr
04-28-2011, 19:46
Абе аз си мисла, че сичко си е на психична основа, ама аре :D ше видиме другия път :)

sensationwhite
04-29-2011, 16:44
Аре не се прави на големия пияч и мъж, тука има дота по напреднали от тебе в тия отношения за да знаят как стоят нещата. От алкохола ти идва проблемът.

"Защо по дяволите преди 2 дни с жена ми най-после правихме секс"

и аз се чудя защо сте правили.

Alekssandyr
04-29-2011, 17:05
Е аз нали питам бе .. кво ми се праиш, да съм казал, че съм да бест във всяко отношение? Аз ако се имам за такъв няма да питам ;) И спрете да си търсите повод да спамите и да се заяждате, лешове.. ;)

Аре стига сте спамили, разбра се, че компетентните хора са малко .. лека вечер ;)

Slynchiicee
04-29-2011, 21:05
Заради алкохола.

+1 съгласна ! 8)

Alekssandyr
04-29-2011, 21:20
Бе аре млъквайте с тоя алкохол.. тва беше само първия път, кво ми спамите по темата, аре тихо!

- От тука на татъка, освен компетентни мнения (хора, който са имали такъв проблем и са го разрешили по даден начин) не желая да бъдат споделяни ;)

umri
04-29-2011, 21:36
Факторите са няколко. Едното е притеснение, което го има, дори и подсъзнателно. И да отричаш... притеснен си. Другото е, че е била девствена и още не знае къде се намира. Не се фокусираш достатъчно, ами несъзнателно мислиш за глупости.

Просто като усетиш, че ти идва недей забавяй, а забързай и се фокусирай. И на мен ми се е случвало и то не веднъж или два пъти. Нищо ти няма. Урологът ще ти каже същото.

Да ръчкаш девствена един час... тва си е еб'ало майката... ЛакатушИ я всеки ден и все нявга ще й направиш близнаци в кондом.

Alekssandyr
04-30-2011, 10:08
Да, има нещо такова ( за подсъзнателното притеснение ) не се чуствам притеснен, но явно го има ;д и да май найстина не се фокусирам достатъчно :) Благодаря за смисления отговор :)