PDA

View Full Version : Да го оставя ли?



PrclssRosh
04-27-2011, 18:55
От скоро сме заедно, но просто я няма тръпката, не чувствам нищо. Дори и аз се чудя защо съм с него.. Личи си, че ме харесва много, държи се добре, но се чувствам едва ли не виновна, че не ме привлича по никакъв начин. По-лошото е, че съм влюбена в друго момче, макар и да знам, че нищо няма да се получи с другия, защото аз прецаках нещата, не искам и да съм със сегашния си приятел. Знам, че не е правилно от моя страна да съм с човек, към когото нямам абсолютно никакви чувства, да го оставя ли? Какво ще ме посъветвате? Или може би да изчакам малко, пък току-виж започна да го харесвам, в което се съмнявам.. Но ме е страх или по-точно ми е жал да го оставя, тъй като си личи, че му пука за мен. Какво да правя? Не съм щастлива с него. :(

Josefinne
04-27-2011, 18:59
Мисля, че е най-доре да не губиш и своето и неговото време, щом като нямаш чувства към него. Обясни му това и не му се обаждай, докато той сам не те потърси.

lubomirky
04-27-2011, 19:17
обясни му как стоят нещата и го оставяй.

againstyou
04-27-2011, 19:21
Ми съгласна съм с горните постове.То като няма смисъл ..

BloomF
04-27-2011, 19:23
Няма смисъл просто... будалкаш момчето, тъпо е.

RoSKo0o0
04-27-2011, 19:42
Не го оставяй, моля те :smt089

bratignat
04-27-2011, 20:30
Докато си с него от съжаление, парираш неговите възможности да открие споделено щастие с друга. Отделно мъчиш себе си.

djipsito
04-28-2011, 03:23
И аз мисля, че трябва да го оставиш.. последната ми връзка беше такава, опитвах се няколко пъти да го оставя.. не приемаше, молеше се, едва не заплакваше... аз все го съжалявах и... :?
На моменти беше ОК, докато не почна много да ме задушава и отблъсква, да ревнува като луд и т.н... пак се опитвах да го оставя, този път просто изчаквах да се издъни с нещо... и пак не ми се получаваше, щото съм мекошава..
Един ден чашата преля и му казах край... плака ми на рамото (не, че се гордея ама.. :? ) Накрая излезе лицемер де, говорил на една приятелка как бил сбъркал с мен и трябвало да се хване с нея, предлагал й секс и т.н..

Та, недей да го мислиш, има всякакви индивиди, аз от този не го очаквах всичко тва, ама ето го... Не може ти да мислиш за него, как да се чувства по-малко зле, а в следващия момент... :х. Бъди сигурна, решителна и твърда. Иначе, ако вижда, че си колеблива няма да иска да се откаже за теб.. току виж е тръгнал да преследва клишето "ще се боря за любовта" и няма да се отървеш от него, няма да те пусне да продължиш напред, нито ще си помогне сам. Винаги мисли на първо място за себе си и не ставай затворник на чувствата си, заради нечии чужди.

ivcheto0o
04-28-2011, 10:46
Остави го навреме преди неговите чувства да са станали по-силни.

catyyyy
04-28-2011, 11:01
Хорааа спрете да залъгвате отсрещния.Няма смсллл наистина да го караш да хлътва повече и повече в теб,щото съм сигурна,че когато те целува и прегръща ти му отвръщаш ... знак,че държиш на него...Просто му изясни как седят нещата... И гледай да не съжаляваш после и да пишеш теми как да си го върнеш (((:

Sunshine88
04-28-2011, 11:24
Съгласна съм с мненията по - горе. Остави го! Помисли малко... Защо да сте заедно? Ти нямаш чувства към него. А пък и той все ще разбере... Тогава ще е още по - наранен.

supernature
04-28-2011, 11:31
Хей, и аз имах подобна ситуация преди известно време. И според мен от личен опит ти предлагам да седнеш и да му обясниш какво се случва с теб в момента. Защото ако не той то кой трябва да знае?! Поне му дай искреността, поне това заслужава нали?

TheBeliever
04-28-2011, 11:35
Докато си с него от съжаление, парираш неговите възможности да открие споделено щастие с друга. Отделно мъчиш себе си.

Абсолютно вярно. Заблуждавайки го не му правиш услуга, напротив.

soul1199
04-28-2011, 17:35
по-добре го остави

fUcKsMiLe
04-28-2011, 17:49
Остави го навреме преди неговите чувства да са станали по-силни. Мда, недей да го залъгваш. После боли... много!
Личен опит. :)

Grommash
04-28-2011, 19:29
It's pointless... иначе казано, няма смисъл. :(

Alexislee
04-30-2011, 14:27
Остави го.

sladur4etyYy
04-30-2011, 17:26
зарежи го. и не защото ''го използваш'', а заради самата себе си. ти не получаваш нищо от тази връзка, следователно тя е напълно безсмислена.

cetor
04-30-2011, 20:42
Чувствай се виновна и компенсирай всичко със секс,а в един момент той ще си намери някоя и готово :razz: Как може да се хванеш с човек който не те привлича.... иначе чувствата не са чак толкова важни, много хора са заедно просто защото се забавляват. А за другия пич ми като не става значи не става

0shy
05-01-2011, 08:09
sex-ете се ... ако и там куца работата,пича просто е преебан !!

yeeee
05-01-2011, 08:15
Бях в същото положение но се осъзнах и го оставих... :( Той не ме разбра и ми каза,че съм кучка и че съм се подиграла с него.Просто се опитай да бъдеш колкото се може,по-деликатна защото може да те разбере погрешно

NameStar
05-01-2011, 09:56
От скоро сме заедно, но просто я няма тръпката, не чувствам нищо. Дори и аз се чудя защо съм с него.. Личи си, че ме харесва много, държи се добре, но се чувствам едва ли не виновна, че не ме привлича по никакъв начин. По-лошото е, че съм влюбена в друго момче, макар и да знам, че нищо няма да се получи с другия, защото аз прецаках нещата, не искам и да съм със сегашния си приятел. Знам, че не е правилно от моя страна да съм с човек, към когото нямам абсолютно никакви чувства, да го оставя ли? Какво ще ме посъветвате? Или може би да изчакам малко, пък току-виж започна да го харесвам, в което се съмнявам.. Но ме е страх или по-точно ми е жал да го оставя, тъй като си личи, че му пука за мен. Какво да правя? Не съм щастлива с него. :(
Не го оставяй още нека те обикне че да го боли повече като се разделите :)

awesomesheepy
05-01-2011, 10:26
И аз бях по същия начин.
Абсолютно същото.
Зарязах го 3 дни преди да направим месец,
казах му,че нямам чувства вече..
той си беше..направо..съсипан?защо о адски ме обичаше и беше страшно щастлив..
А после да не говоря какво стана-взех,че се влюбих страшно силно в него..и постоянно го мисля..пффф