PDA

View Full Version : Зоб ... Metanabol



firstdiesel
04-27-2011, 19:17
Здравейте,
имам Метанобол 10мг (около 150-200 хапа), дали ще има ефект ако ги пия по-малко, примерно по едно/ден. Просто неща да зобя много-много ... ще има ли ефект така, или просто ша ги лапам напразно...
Причината да ги взимам е защото съм в застой със силата и ММ, а хранителния режим просто няма как да го направя по-добър, ям като теле, често и по-много, от тва повече не знам
Инфо за мен ... скоро навършвам 18г, 73КГ, 174 висок (на аватара съм аз), стаж във фитнеса 2 години (имам само един цикъл креатин до сега 500гр)

ZipFail
04-27-2011, 19:28
Е като имаш застой тръгваш на метан ? о.0

Карай на добавки и когато и те не помагат - тогава пробвай химии ;)

firstdiesel
04-27-2011, 19:35
Е като имаш застой тръгваш на метан ? о.0

Карай на добавки и когато и те не помагат - тогава пробвай химии ;)
ам е ся 2 седмици изядах 200-300 грама креатин и са вщурисах, не мърдам 1 грам нагоре

Everytime
04-27-2011, 19:36
Пий го на пирадмида.

firstdiesel
04-27-2011, 19:43
Пий го на пирадмида.

обясни, че аз съм ТЪП!

Everytime
04-27-2011, 19:50
Пий го на пирадмида.

обясни, че аз съм ТЪП!

и аз не съм от най-умните споко.
Ами ако не съм в грешка си си взел метан.
Първата седмица пиеш примерно по 2 хапчета,втората по 4 и така до към 8 мисля беше.
Все пак изчакай fatrat да даде мнение,понеже признавам си тука не зная ,но от човек дет е зимал ми е казвал,че прави пирамида до към 8-10 хапчета на седмица и после пак обръща.. :) А можеби и за стромбата ми е говорил.. тъй,че сори за объркването ако има такова,но и аз не зная за какво точно ми е обяснявал.

firstdiesel
04-27-2011, 19:58
Пий го на пирадмида.

обясни, че аз съм ТЪП!

и аз не съм от най-умните споко.
Ами ако не съм в грешка си си взел метан.
Първата седмица пиеш примерно по 2 хапчета,втората по 4 и така до към 8 мисля беше.
Все пак изчакай fatrat да даде мнение,понеже признавам си тука не зная ,но от човек дет е зимал ми е казвал,че прави пирамида до към 8-10 хапчета на седмица и после пак обръща.. :) А можеби и за стромбата ми е говорил.. тъй,че сори за объркването ако има такова,но и аз не зная за какво точно ми е обяснявал.

fatrat ли беше с аватара на Matt Hughes ? Аз заради него пуснах тая тема ... :D
няма как да се зима метана така по 8 хапа, щото изчетах доста литература по въпроса и видях че ако дневният прием е над 30мг (3 хапа от моите) може да ми окапе косата, да ми се изстреля кръвното и други работи ......

DownloadVirus
04-27-2011, 20:22
Е да..Ти нали викаш,че вдигаш доста?Тогава не ти трябва..Програми,добавки,хр анителен режим(колкото ти е по силите!) оправи и така..Ако пък не става..Деистваш..Ама тва,че 1 месец не си мръднал грам не означава нищо,хората в година 1 път увеличават кг-тата които вдигат..Смятай :)

navar
04-27-2011, 20:25
от един цикъл нищо няма да ти стане ,30 мг е минимална върхова доза в пирамида..аз лично съм стигал до 200 мг дневно във времето когато качвах в тежка категория..познавам хора взимали повече-и са си наред;) :)
въпросът е какво искаш да направиш с тоя метан?? ако взимаш само него не очаквай много,ще задържиш вода,после ще е изпикаеш...и то само ако направиш подходящ цикъл..
по добрия вариант е ако ще взимаш нещо да е добра комбинация ,както казва нашия доктор цикъл се прави поне с три препарата :) но на тази въсраст по добре недей ...
има други по безобидни варианти -но повече на лични съобщения при интерес

WooDy
04-27-2011, 20:27
Значи 7 седмично цикълче пирамидка със следните дозички:

седмица 1: 1 таблетка -10 мг- дневно

седмица 2 : 1,5 табл -15 мг

седмица 3 : 2 табл - 20 мг

седмица 4 : 2,5 табл - 25 мг

седмица 5 : 2 табл - 20 мг

седмица 6 : 1,5 табл-15 мг

седмица 7 : 1 табл-10 мг

DownloadVirus
04-27-2011, 21:29
от един цикъл нищо няма да ти стане ,30 мг е минимална върхова доза в пирамида..аз лично съм стигал до 200 мг дневно във времето когато качвах в тежка категория..познавам хора взимали повече-и са си наред;) :)
въпросът е какво искаш да направиш с тоя метан?? ако взимаш само него не очаквай много,ще задържиш вода,после ще е изпикаеш...и то само ако направиш подходящ цикъл..
по добрия вариант е ако ще взимаш нещо да е добра комбинация ,както казва нашия доктор цикъл се прави поне с три препарата :) но на тази въсраст по добре недей ...
има други по безобидни варианти -но повече на лични съобщения при интерес

Пиши пиши ,да четем :d

ArrowsOfDeath
04-27-2011, 21:34
Не искам такива неща да чета във форума. Знаете се кои ги разбирате нещата и можете на ЛС да карате. Всяка следваща такава тема директно я трия.