PDA

View Full Version : Малко помощ



topeto35
04-28-2011, 07:48
Зна4и след около 1 седмица с приятелката ми правим 1 година и се 4удя какво да и подаря.Мерси предварително.

pyo
04-28-2011, 09:50
Ако за 1 година не си научил какво харесва, ние ли да ти помогнем :D

prettyIdeath
04-28-2011, 10:33
Сети се сам ! Ако ти кажа плюшено мече - това ли ще и подариш ? Организирай нещо, ако тя не мисли да го празнува, де да знам. Аз това мисля да направя с моя приятел, защото има доста хора които не е виждал скоро време и мисля да ги събера. Вече намерих почти на всичките номерата им ;)

catyyyy
04-28-2011, 10:42
Сети се сам ! Ако ти кажа плюшено мече - това ли ще и подариш ? Организирай нещо, ако тя не мисли да го празнува, де да знам. Аз това мисля да направя с моя приятел, защото има доста хора които не е виждал скоро време и мисля да ги събера. Вече намерих почти на всичките номерата им ;)

То не е рожден ден,че да го организираш с хора ... или аз разбирам нещо грешно...
Направи нещо, с което да покажеш на момичето си,че значи много за теб!
Било то подарък вечеря или просто една романтична разходка.Въпроса е да е нещо оригинално,което наистина знаеш,че ще я трогне!

prettyIdeath
04-28-2011, 10:46
То не е рожден ден,че да го организираш с хора ... или аз разбирам нещо грешно...
Направи нещо, с което да покажеш на момичето си,че значи много за теб!
Било то подарък вечеря или просто една романтична разходка.Въпроса е да е нещо оригинално,което наистина знаеш,че ще я трогне!
Да, в бързината съм прочела грешно ! Мерси за поправката.
Но все тая, никой няма да ти бъде полезен. Ти сам трябва да избереш начина по който да я зарадваш. Това е вашият празник ! :))

Sh@d0w
04-28-2011, 11:26
Заведи я някъде...боже може ли да имаш такова отсъствие на креативна мисъл,щом става въпрос за приятелката ти...

Sunshine88
04-28-2011, 11:32
Какво ще кажеш за романтична раходка? Може би до мястото където сте се запознали... :)

TheBeliever
04-28-2011, 11:32
може ли да имаш такова отсъствие на креативна мисъл,щом става въпрос за приятелката ти...

Ей това ми се върти из главата всеки път като видя тема "Какво да му/й подаря".

Това са вашите гаджета, бе хора. Ние ли да знаем на какво биха се зарадвали? За моя приятел мога да изброя десетки идеи за изненади и подаръци, но как бих могла да знам твоята какво харесва?

supernature
04-28-2011, 11:39
Ха-ха ние от къде да знаем?! И тази тема за тук ли е?! Таа относно въпроса може да организираш една приятна вечер с нея и да й подариш примерно албум с ваши снимки. . . Не знам ти си я познаваш най-добре. УСПЕХ! :smt023

Auriss
04-28-2011, 11:43
И все пак ако не измислиш нищо - бижутата винаги вършат работа. Само да вметна

Grommash
04-28-2011, 17:08
Ти я познаваш най-добре! 8-)

abvd
04-29-2011, 09:06
Спретнете си едно мощно купонче някаде и т'ва е другото си го знаеш :D . УСПЕХ ОТ МЕН :)

vas4e3to0
04-29-2011, 09:30
Ами всеки има различен вкус. Някои момичета харесват плюшени играчки, други бижута, а някои просто една вечер с приятеля си. Ти решаваш! ;)

Hilary_
04-29-2011, 09:40
за една година ако ти не си я опознал и разбрал какво харесва кой да го знае?? .. :shock:

everybodilies
04-29-2011, 13:09
Според мен не трябва да и взимаш плюшено мече ( банално е :? ) или пък да и вземеш нещо прекалено скъпо :? .. прекарайте един ден заедно, правете неща които обичате, обичайте се...а относно подаръка :? ми ние едвали ще ти кажем - за 1 година..за бога би трябвало да знаеш какво харесва