PDA

View Full Version : Среща :(



rihannnaaaa
04-28-2011, 08:56
Моят проблем са срещите. Имала съм няколко и мога да кажа, че нито една не беше споучлива. Не знам, може би проблемът не е бил в мен, но силно се съмнявам. Много съм срамежлива, когато съм до човекът, кото харесвам. Иначе, не съм. ;d Притеснява ме и това, за какво ще си говорим. Сега скоро ще излизам с едно момче, с което в скайп не сме си писали почти нищо и се радвам, защото мразя нещата да стават по скайп, но пък напъно непознати - на среща? Ох, не знам. Моля ви помогнете ми да преодолея срама и да бъда себе си.

GLaDOS
04-28-2011, 09:07
И аз съм против чата ,като може да излезете очи в очи да се видите .
Ами не се притеснявай , когато не можеш , остави момчето да завръзва разговор , но не оставяй инициативата изцяло на него - включвай се и ти.
А за това че сте непознати - още по добре ,повече работи ,за които можете да си говорите докато се опознаете .... филми ,книги ,любими неща ,абе изобщо ....
Айде успех ! \:D/

pyo
04-28-2011, 09:44
Важен въпрос: На колко си? Друго нещо, това че предпочиташ да се видите вместо да си пишете е много хубаво :) Като си харесваш някое момче, просто не забравяй, че и той като теб е съвсем нормален човек, не е нищо по-специално ;) Бъди себе си, но не започвай да му говориш за проблемите си още от първата среща, за да не му създадеш впечатление, че си мрънкало ;) И се забавлявайте :grin:

rihannnaaaa
04-28-2011, 10:26
Аз съм на 15, той е на 17.
Наистина педпочитам нещата да стават на живо, но не знам нищо за него и това ме притеснява. Дано да е разговорлив, че като настъпи едно такова неловко мълчание започвам да се притеснявам още повече. И така може да не му допадна, като само си мълча. Искам да го преодолея този срам.

prettyIdeath
04-28-2011, 10:31
Защо като за начало не излезете с приятели ? Така няма да се получи неловко мълчание, той ще опознае приятелите ти, ще се появят много въпроси за които при евентуална 2ра среща ще разисквате. Аз винаги съм искала да видя приятелите му, за да си извадя и мнение за него .. :)) А и да го видя в истинската му среда :) Успех !

Sh@d0w
04-28-2011, 11:12
Това с приятелите беше тъпо за първа среща хаха.Дойде ли ми момиче на първа среща с приятелки,значи няма да я бъде.

Второ-притесняваш се,защото не си сигурна дали ще те хареса,или пък да не изтърсиш нещо не на място.Ще ти кажа само че щом се е навил вече да излезете,значи те е харесал,така че не се притеснявай толкова.Отпусни се и ще видиш как разговора си тръгва от самосебе си :)

DesireToFire
04-28-2011, 11:18
Предлагам ти да не се забутвате в някое кафе, а просто да отидете в парка или някъде да се разхождате. Така винаги ще имаш тема за разговор. Примерно "О, това ми напомня миналото лято ...." и така просто да се сетиш някаква случка. И въпросът е въобше да не настъпва въпросното мълчание от което се притесняваш. Като млъкне веднага го питай някакъв въпрос. Така ще почне да говори за себе си. Примерно дали тренира нещо, филми, музика, книги. Когато те пита нещо, когато вече не се сещаш какво да добавиш казваш "А ти?" и пак го оставяш да говори.

sexa_na_kompleksa
04-28-2011, 13:41
Колко познато. ;D Аз преи бях така, но нещата вече се промениха. В този сайт има някои полезни теми относно срещите и свалките, ако искаш може да го прегледаш и да видиш какво казват специалистите по върпоса. ;D

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8

Успех с момчето! : )