PDA

View Full Version : кои са любимите ви групи - metal , punk , rock и grunge



nirvana13
04-28-2011, 17:19
сигурно е пълно с такива теми , но и аз реших да пусна такава ...


ако трябва нека се заключи

DesireToFire
04-28-2011, 18:03
Ем то е пълно с такива теми,но на мен не ми се учи, така че ще ти отговоря :Д
Любимата ми група определено е Pantera. Слушам като цяло груув,хеви и траш. Примерни групи са Machine Head, Metallica, Slayer, Annihilator, Anacrusis, Testament, Sodom, Exodus, Damage Plan, Kreator и т.н. Харесвам и класически рок групи като AC/DC, Guns, The Doors, Aerosmith, Van Halen, Alice Cooper, ZZ top...

dorinda1
04-28-2011, 18:07
The Doors, Aerosmith, Van Halen, Alice Cooper :grin:

nirvana13
04-28-2011, 18:12
мойте любимци са

SlipKnot, Murderdolls, Nirvana, Metallica, Maiden, Alice Cooper, Marilyn Manson, AC/DC, HIM, COB, MCR, Offspring, Green Day и много други




ии знам че е пълно с теми , но просто в момента няма какво да правя и реших да пусна такава тема - сори ако дразня някого .....

nirvana13
04-28-2011, 18:19
не харесвам външния вид на Бил от ТХ но те имат и добри парчета

sunman
04-28-2011, 18:26
Ами моите любимци са АC/DC!!!!!!! 8) :grin: Другите са мнооооогооо,немога да ги изброя всичките!! Падам си и по Rage Against The Machine,лично мен много си ме кефят!

nirvana13
04-28-2011, 18:33
радва ме че тук има хора които наистина разбират от музика :grin: :grin:

Sunwell
04-28-2011, 18:33
SLAYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER и NIRVANA - титуляри.
Странно е ,че слушам и траш, и гръндж, да.
Естествено не слушам само Боговете и Нирвана.
Cradle of filth, children of bodom, Maiden и тн.

nirvana13
04-28-2011, 18:57
не харесвам външния вид на Бил от ТХ но те имат и добри парчета

старите да,ся не струват за "задни части".. :D :D :D
така си е xD имат боклуци но имат и 1- 2 песни които са добри

billytalent
04-28-2011, 19:01
Cradle Of Filth
Dimmu Borgir
Graveworm
Cadaveria
The Agonist
Poisonblack
Epica
Switchblade Symphony
Magica
Blutengel
Nightwish
Otep
Opeth
Helloween
.............

nirvana13
04-28-2011, 19:13
низнъм ... <- защо написах тази дума - полудявам :shock: :D

nirvana13
04-28-2011, 19:19
трябва да спра бирата :D:D

DesireToFire
04-28-2011, 19:25
SLAYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER и NIRVANA - титуляри.
Странно е ,че слушам и траш, и гръндж, да.
Естествено не слушам само Боговете и Нирвана.
Cradle of filth, children of bodom, Maiden и тн.
Наистина си е странно :Д Не точно заради грънджа, ами че е и Нирвана. Уотевъ, предполагам всеки си има вкус;д


И да, форумът има цензура :Д Не се учудвайте ако напишете нещо, а излезе друго :D

iLovePussyJuice
04-28-2011, 19:42
пиша съвсем малка част, различни стилове, разбъркано...

Dropkick Murphys, Perkele, Kategorie C, Project Vandal, Ensiferum, Iron Maiden, Streetlight Manifesto...

nirvana13
04-28-2011, 19:48
http://www.youtube.com/watch?v=psvCUWzecGo&feature=player_detailpage
1 от любимите ми песни :D

againstyou
04-28-2011, 21:28
Simple Plan,NickelBack,Manowar,Skillet

Stan4o123
04-28-2011, 23:13
Sonic Syndicate,Scar Symmetry,Soilwork,Sybreed,In Flames,Dark Tranquility,Children of Bodom,Norther,Disarmonia Mundi,Mercenary,Slipknot,Murderdolls,Five Finger Death Punch,Machinae Supremacy,Spineshank,Pillar,Daughtry,Breaking Benjamin,Nickelback,Seether,Three Days Grace,Bullet For My Valentine,CrossFade,Dope,Dope Stars Inc,Sr-71,Sum41,Blink 182,Celldweller,Blue Stahli,Blood Stained Child,Hatebreed,Default,Pendulum... Това са тия,които слушам активно (поне 10-15 песни да ме кефят),иначе има сиг още 50 групи,на които харесвам някоя и друга песен...

nirvana13
04-29-2011, 10:17
здрасти :D
как сте

XxBubblexX
04-29-2011, 13:16
:-({|= Alesana
:-({|= My Chemical Romance
:-({|= Blessthefall
::: ::: ::: ::: ::: :::
:-({|= Black Veil Brides
:-({|= Good Charlotte
:-({|= Simple Plan
:-({|= Sum41
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
:-({|= A Vain Attempt
:-({|= Nirvana
:-({|= Three Days Grace
:-({|= Yellowcard
:) :) :) :) :) :)
:-({|= Escape The Fate
:-({|= Green Day
:-({|= EskEMO
:-({|= Tokio Hotel
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
:-({|= Panik!
:-({|= Paramore
:-({|= 30 seconds to mars
:-({|= Bullet For My Valentine
:D :D :D :D :D :D
:-({|= Silverstein
:-({|= Nickelback
:-({|= Death Cab For Cutie
:-({|= AFI
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
:-({|= Cinema Bizarre
:-({|= Rise Against
:-({|= Panik at the disco
:-({|= Fall Out Boy
:smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008
:-({|= Evanescence
:-({|= Bon Jovi
:-({|= HIM
:-({|= The Rasmus
:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
:-({|= Papa Roach
:-({|= Placebo
:-({|= Red Hot Chili Peppers
:-({|= Nevada Tan
:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
:-({|= Daughtry
:-({|= Breaking Benjamin
:-({|= Crossfade
:-({|= Blink 182

+
има малки изключения де .. ;д

prettyIdeath
04-29-2011, 15:43
SOAD , Rammstein , Iron Maiden, рабира се и Metallica ... и още много други :smt002

RaisedOnRock
04-30-2011, 09:06
Rock-Led Zeppelin,Def Leppard
Metal-Metallica
Плюс всички останали в темата. 8-)

lesii
04-30-2011, 16:44
Slayer , Cannibal Corpse , Sepultura , Evile , Disturbed , System of a Down , Metallica. Има и още ама ме мързи да пиша :D

minionka
04-30-2011, 19:07
Paramore, Skillet и Avril Lavigne ако се брои :D :D

garfi94
05-08-2011, 19:28
Three Days Grace (не съществува тяхна песен, която да не ОБОЖАВАМ)
Story Of The Year, Black Veil Brides, Silverstein, Eyes Set To Kill, Thousand Foot Krutch, Skillet, We Are The Ocean, Dead By April, My Chemical Romance, Slipknot, Green Day, Linkin Park (ама без новия албум :-& ), Nickelback, Sum 41, Breaking Benjamin, HIM , Metallica, Papa Roach, Scorpions... и г/д още толкова, но ме мързи да ги напиша 8-)

nirvana13
05-08-2011, 19:37
Three Days Grace (не съществува тяхна песен, която да не ОБОЖАВАМ)
Story Of The Year, Black Veil Brides, Silverstein, Eyes Set To Kill, Thousand Foot Krutch, Skillet, We Are The Ocean, Dead By April, My Chemical Romance, Slipknot, Green Day, Linkin Park (ама без новия албум :-& ), Nickelback, Sum 41, Breaking Benjamin, HIM , Metallica, Papa Roach, Scorpions... и г/д още толкова, но ме мързи да ги напиша 8-)

якоо... - повечето които иэброи са ми любимци :D :D

Rorschach
05-08-2011, 21:00
ебаси лигльовците има тук...


Anti Nowhere League, Rorschach, Nagaf, Anchor, From the depths, Warzone, Wisdom in Chains, Blood for blood, Agnostic front, Perkele, The Business, Casey Jones..

са една мнооооооооооооооооооооооо ооооооооого малка част...

DrunkenLullaby
05-08-2011, 23:34
Pendulum
+ 1111
Нека не забравяме и дртите пАнкари от Prodigy, както и родните метъл терминатори от HMSU. Но най-голЕм рокаджия на всички времена за мен ще си остане Вивалди... 'ма всъщност на фона на 96.3 % от издрасканото в темата, Pendulum са най-бруталната рок банда, факт.



Бичето a.k.a пънк-рок-гръндж-метъл-турбо-мадафака-RnB чудото на републиката 8)

Stan4o123
05-10-2011, 05:45
Като не знаеш,какво говориш,това не мога да схвана?Електронният рок не е ли рок?И да,пендулум имат китари,а за мен друм and bass + китари = ел. рок...
http://www.youtube.com/watch?v=TBJjREXXSyA

iLovePussyJuice
05-10-2011, 10:06
ахахахахахха
аз видях 1 оркестър мангали..имаха барабани, бас и китара (даже и кларинет)

те блек метъл ли трябва да са? :-o

DrunkenLullaby
05-10-2011, 11:09
друм and bass
Хиподрум?

А това е класическа музика, 'щото има пиано, нал' тъй? (http://www.youtube.com/watch?v=zH-KJNzMoec) 8-)

Се тая всъщност, щом ще си четем музикалните етикети, извадени от вездесъщия алманах на всеки меломан - Уикипедия, аз пасувам.

iLovePussyJuice
05-10-2011, 11:55
хахаххах верно в уикипедия каква информация има :lol:

Stan4o123
05-10-2011, 15:17
Изнерви ме,затова ще ти ти обърна специално внимание:
1.Тези тъпи и нелепи грешки не ти ли се струват странни?!ДА,пиша с шибан кирилизатор,затова...
2.Да,може да не ти харесва на къде се е запътил рока,но това е факт - вече всеки стил се върти около електронната музика...в момента като "modern" rock може да се класифицира :
http://www.youtube.com/watch?v=g2eHh4GcJMQ
http://www.youtube.com/watch?v=6-2jNiVK86A
http://www.youtube.com/watch?v=8mYd2X_9rrs
...metalut и той се променя мн...и то много ми допада как се променя,melodic death и industrial(Electronic) метал стават все по-популярни,а ти си слушай old-school-пунка и се прави на "true"...

LoveChocolate
05-10-2011, 18:11
L`Arc~en~Ciel , Vamps :-) :-) :-) :grin: 8)

iLovePussyJuice
05-10-2011, 19:30
Изнерви ме,затова ще ти ти обърна специално внимание:
1.Тези тъпи и нелепи грешки не ти ли се струват странни?!ДА,пиша с шибан кирилизатор,затова...
2.Да,може да не ти харесва на къде се е запътил рока,но това е факт - вече всеки стил се върти около електронната музика...в момента като "modern" rock може да се класифицира :
http://www.youtube.com/watch?v=g2eHh4GcJMQ
http://www.youtube.com/watch?v=6-2jNiVK86A
http://www.youtube.com/watch?v=8mYd2X_9rrs
...metalut и той се променя мн...и то много ми допада как се променя,melodic death и industrial(Electronic) метал стават все по-популярни,а ти си слушай old-school-пунка и се прави на "true"...това за мен ли беше? :D
не, че има значение

важното е, че ти ги разбираш, ние сме незапознати, ограничени и си избиваме комплексите :>




а линковете в момента не мога да ги отворя, така че някой да каже какво им е съдържанието ;>

DesireToFire
05-10-2011, 21:11
ахахахахахха
аз видях 1 оркестър мангали..имаха барабани, бас и китара (даже и кларинет)

те блек метъл ли трябва да са? :-o

Аз залагам на industrial post alternative death metal (nod).

И не, метълът не се променя. Метълът си е метъл, това че някой друг се опитва да прави нещо с китари и да го нарича метъл, си е негов проблем.

DrunkenLullaby
05-10-2011, 22:06
Изнерви ме,затова ще ти ти обърна специално внимание:
1.Тези тъпи и нелепи грешки не ти ли се струват странни?!ДА,пиша с шибан кирилизатор,затова...
2.Да,може да не ти харесва на къде се е запътил рока,но това е факт - вече всеки стил се върти около електронната музика...в момента като "modern" rock може да се класифицира :
http://www.youtube.com/watch?v=g2eHh4GcJMQ
http://www.youtube.com/watch?v=6-2jNiVK86A
http://www.youtube.com/watch?v=8mYd2X_9rrs
...metalut и той се променя мн...и то много ми допада как се променя,melodic death и industrial(Electronic) метал стават все по-популярни,а ти си слушай old-school-пунка и се прави на "true"...
Благодаря ти за просветлението, ювигий.

Кой ти говори за това накъде се бил запътил рокът, като цяло съвременната музика и всички тея пъпеши?!? Просто това, че Pendulum имат някакви рок заемки, не е достатъчно, за да ги направи рок група. Капиш?

Nota bene: знаеш каква музика слушам и колко точно тру съм, колкото аз знам кога за последно си си избърсал сфинктерното отверстие :-)
И не толкова кисело, бря -- темата и без туй е ташакът ТАШАК :D :D

Stan4o123
05-10-2011, 23:32
ахахахахахха
аз видях 1 оркестър мангали..имаха барабани, бас и китара (даже и кларинет)

те блек метъл ли трябва да са? :-o

Аз залагам на industrial post alternative death metal (nod).

И не, метълът не се променя. Метълът си е метъл, това че някой друг се опитва да прави нещо с китари и да го нарича метъл, си е негов проблем.

Щом казваш...добре,аз мога да ти го кажа и хронологично как се изменя даже...поне в последните 10 години...след ну метал вълната,дойдоха някви пробити Screaming лайна(най-лошият период),сега пробива melodic death...но това изказване,че не се променя направо ме разби...то е нормално да се променя,даже би било жалко да не се...кой иска да слуша едно и също нещо постоянно...кой музикант иска да прави един и същи албум,кой художник иска да рисува едно и също...това е...светът се променя,вкусът на хората се променя,това,което ние харесваме сега,децата ни няма да го харесват,с малки изключения...

iLovePussyJuice
05-11-2011, 07:28
викаш сега пробива мелодет...нищо че по-ключовите групи творят през 90те и началото на 21в.
ама ти сигурно си видял, че Чилдрен ъф Бодъм имат албум от 08 и 2011 => сега 'пробива' :razz:

изобщо знаеш ли стилът мелодик дет метъл с какво се характеризира? :)

Stan4o123
05-11-2011, 08:10
Пич,гледам,че постоянно ми се заяждаш,и то абсолютно безпочвено,знам кога творят пионерите в стила,но гледай колко бързо набира популярност в последните години,това имам в предвид,не кога е създаден...и бодом никога не са представлявали особен интерес за мен,както и финландският метал като цяло...всички групи,които преди правеха по-тежка музика сега се ориентират към именно този стил...а и доста повече хора го прослушват...иначе естествено,че разликата е огромна м/у примерно Dark Tranquility и Scar Symmetry...

DesireToFire
05-11-2011, 12:56
ахахахахахха
аз видях 1 оркестър мангали..имаха барабани, бас и китара (даже и кларинет)

те блек метъл ли трябва да са? :-o

Аз залагам на industrial post alternative death metal (nod).

И не, метълът не се променя. Метълът си е метъл, това че някой друг се опитва да прави нещо с китари и да го нарича метъл, си е негов проблем.

Щом казваш...добре,аз мога да ти го кажа и хронологично как се изменя даже...поне в последните 10 години...след ну метал вълната,дойдоха някви пробити Screaming лайна(най-лошият период),сега пробива melodic death...но това изказване,че не се променя направо ме разби...то е нормално да се променя,даже би било жалко да не се...кой иска да слуша едно и също нещо постоянно...кой музикант иска да прави един и същи албум,кой художник иска да рисува едно и също...това е...светът се променя,вкусът на хората се променя,това,което ние харесваме сега,децата ни няма да го харесват,с малки изключения...
кой иска да слуша едно и също нещо постоянно За мен си има предостатъчно качествена разнообразна музика
кой музикант иска да прави един и същи албум Кой ти е правел едно и също, музиката се развива, но това дето ти го показваш е някакво жалко извинение за метъл/рок.
това,което ние харесваме сега,децата ни няма да го харесват на пръститена едната ми ръка се броят групите, които слушам, които са от след моето раждане.
Ти само го казваш дойде някаква си вълна, хората спряха да ги харесват, въведе се нещо друго.. Нищо качествено, което да остане с времето. И да, за тези групи мога да гарантирам, че децата ти няма да чуят. Сега пък някой се променял към трето, защото това се слушало в момента. Ами докато музикантите си пригаждат стила към това което е модерно за момента, а не към възможностите си, качествена музика НЯМА да има.

iLovePussyJuice
05-11-2011, 12:56
глупости, просто си говорим, не виждам с кво се заяждам :>

иначе мога да кажа, че бодъм, нортър и т.н бяха доста по-популярни преди 3-4 годинки
и тогава имаше немалко 14-15 годишни искамдачукамалексилайховц и от мъжки и женски пол, както и сега 8-)

Stan4o123
05-11-2011, 14:26
ахахахахахха
аз видях 1 оркестър мангали..имаха барабани, бас и китара (даже и кларинет)

те блек метъл ли трябва да са? :-o

Аз залагам на industrial post alternative death metal (nod).

И не, метълът не се променя. Метълът си е метъл, това че някой друг се опитва да прави нещо с китари и да го нарича метъл, си е негов проблем.

Щом казваш...добре,аз мога да ти го кажа и хронологично как се изменя даже...поне в последните 10 години...след ну метал вълната,дойдоха някви пробити Screaming лайна(най-лошият период),сега пробива melodic death...но това изказване,че не се променя направо ме разби...то е нормално да се променя,даже би било жалко да не се...кой иска да слуша едно и също нещо постоянно...кой музикант иска да прави един и същи албум,кой художник иска да рисува едно и също...това е...светът се променя,вкусът на хората се променя,това,което ние харесваме сега,децата ни няма да го харесват,с малки изключения...
кой иска да слуша едно и също нещо постоянно За мен си има предостатъчно качествена разнообразна музика
кой музикант иска да прави един и същи албум Кой ти е правел едно и също, музиката се развива, но това дето ти го показваш е някакво жалко извинение за метъл/рок.
това,което ние харесваме сега,децата ни няма да го харесват на пръститена едната ми ръка се броят групите, които слушам, които са от след моето раждане.
Ти само го казваш дойде някаква си вълна, хората спряха да ги харесват, въведе се нещо друго.. Нищо качествено, което да остане с времето. И да, за тези групи мога да гарантирам, че децата ти няма да чуят. Сега пък някой се променял към трето, защото това се слушало в момента. Ами докато музикантите си пригаждат стила към това което е модерно за момента, а не към възможностите си, качествена музика НЯМА да има.

Можеш ли да ми кажеш с какво старият rock и метал превъзхожда модерният?!Щото според мен пък AC/DC,Metallica,Manowar и т.н. не са по-добри от сегашните,просто са уцелили времето,а и родителите са ги предали на децата,иначе не виждам кой би тръгнал да слуша тия скучни групи...Имат 5-6 добри песнички,но нищо кой знае какво...и да,съвременните са взели от този \"античен\" рок,но са го подобрили,по-бърз,по-мелодичен,по-интересен е...

nirvana13
05-11-2011, 14:32
Можеш ли да ми кажеш с какво старият rock и метал превъзхожда модерният?!Щото според мен пък AC/DC,Metallica,Manowar и т.н. не са по-добри от сегашните,просто са уцелили времето,а и родителите са ги предали на децата,иначе не виждам кой би тръгнал да слуша тия скучни групи...Имат 5-6 добри песнички,но нищо кой знае какво...и да,съвременните са взели от този \"античен\" рок,но са го подобрили,по-бърз,по-мелодичен,по-интересен е...

така е - наистина съвременният метал е по - приятен эа слушане

iLovePussyJuice
05-11-2011, 15:06
Можеш ли да ми кажеш с какво старият rock и метал превъзхожда модерният?!Щото според мен пък AC/DC,Metallica,Manowar и т.н. не са по-добри от сегашните,просто са уцелили времето,а и родителите са ги предали на децата,иначе не виждам кой би тръгнал да слуша тия скучни групи...Имат 5-6 добри песнички,но нищо кой знае какво...и да,съвременните са взели от този \"античен\" рок,но са го подобрили,по-бърз,по-мелодичен,по-интересен е...

така е - наистина съвременният метал е по - приятен эа слушанепо-конкретно?! :D
Слипнот ли?! :ДД:Д:

а тия новите, съвременни групи от кои мислите, че са се учили, бе?! :lol:
от Пърпъл и т.н (няма да връщам по-назад във времето)

великите съвременни китаристи от кой са копирали и от кой са се учили?!
От Блекмор, от Ингви, от Сатриани ... и т.н


ама защо ли си губя времето с идиоти като вас :-o

DesireToFire
05-11-2011, 15:36
Можеш ли да ми кажеш с какво старият rock и метал превъзхожда модерният?!Щото според мен пък AC/DC,Metallica,Manowar и т.н. не са по-добри от сегашните,просто са уцелили времето,а и родителите са ги предали на децата,иначе не виждам кой би тръгнал да слуша тия скучни групи...Имат 5-6 добри песнички,но нищо кой знае какво...и да,съвременните са взели от този \"античен\" рок,но са го подобрили,по-бърз,по-мелодичен,по-интересен е...

така е - наистина съвременният метЪл е по - приятен за слушане

Ахахах, ти сериозно ли?! AC/DC, Metallica, Deep Purple, KISS, Metallica и подобни са уцелили времето? За времето си те са били бунтари. Обществото не ги е приемало особено добре. Хората са чакали с месеци да чуят запис. А мислиш ли, че е било лесно да пробият? Без реклами, без медии, без нищо. Говорила съм с човек, които ми показваше колекцията си от билети и ми разказваше неща от сорта: "Този билет за Кис беше намален от 6 на 3 паунда, защото не им достигаше публика." Те са постигнали всичко от нищото благодарение на таланта и усилията си. И това за родителите.. Да, баща ми слуша класически рок и метъл, но преди аз да го прослушам даже не знаех той какви групи харесва. Не ми е оказал ни най-малко влияние. А и сестра ми, която е на 10, и пред която не съм демострирала ни най-малко негативно отношение относно новите групи, ми каза как някакъв неин съученик постоянно и пращал песни на Скилет и как и били скучни и не можела да ги изслуша. За това пък познава по-голямата част от творчеството на Dio, AC/DC, Guns.
И не, не можеш да ме убедиш, че в група след 2001 има вокалист, които да може да пее всякакъв стил музика, чието име да се сещаш, само като чуеш гласът му.
Не можеш да ме убедиш, че има китарист, които можеш да слушаш часове наред и като чуеш песен да познаеш групата по него.
Не можеш да ме убедиш и че музика, запазила се толкова десетилетия е скучна и безинтересна.

И като за последно: Дай ми пример за група, която превъзхожда AC/DC, Purple, Black Sabbath, Metallica

nirvana13
05-11-2011, 15:43
Можеш ли да ми кажеш с какво старият rock и метал превъзхожда модерният?!Щото според мен пък AC/DC,Metallica,Manowar и т.н. не са по-добри от сегашните,просто са уцелили времето,а и родителите са ги предали на децата,иначе не виждам кой би тръгнал да слуша тия скучни групи...Имат 5-6 добри песнички,но нищо кой знае какво...и да,съвременните са взели от този \"античен\" рок,но са го подобрили,по-бърз,по-мелодичен,по-интересен е...

така е - наистина съвременният метЪл е по - приятен эа слушане

Ахахах, ти сериозно ли?! AC/DC, Metallica, Deep Purple, KISS, Metallica и подобни са уцелили времето? За времето си те са били бунтари. Обществото не ги е приемало особено добре. Хората са чакали с месеци да чуят запис. А мислиш ли, че е било лесно да пробият? Без реклами, без медии, без нищо. Говорила съм с човек, които ми показваше колекцията си от билети и ми разказваше неща от сорта: "Този билет за Кис беше намален от 6 на 3 паунда, защото не им достигаше публика." Те са постигнали всичко от нищото благодарение на таланта и усилията си. И това за родителите.. Да, баща ми слуша класически рок и метъл, но преди аз да го прослушам даже не знаех той какви групи харесва. Не ми е оказал ни най-малко влияние. А и сестра ми, която е на 10, и пред която не съм демострирала ни най-малко нигативно отношение относно новите групи, ми каза как някакъв нейн съученик постоянно и пращал песни на Скилет и как и били скучни и не можела да ги изслуша. За това пък познава по-голямата част от творчеството на Dio, AC/DC, Guns.
И не, не можеш да ме убедиш, че в група след 2001 има вокалист, които да може да пее всякакъв стил музика, чието име да се сещаш, само като чуеш гласът му.
Не можеш да ме убедиш, че има китарист, които можеш да слушаш часове наред и като чуеш песен да познаеш групата по него.
Не можеш да ме убедиш и че музика, запазила се толкова десетилетия е скучна и безинтересна.

не каэвам че сегашните металисти рокери и пънкари свирят по - добре или че са по велики но има песни на нови групи които лично на мен ми харесват повече - и не се опитвам да обеждавам никого в моето мнение

DesireToFire
05-11-2011, 15:49
^ Не беше към теб, а Stan4o123.

nirvana13
05-11-2011, 15:51
^ Не беше към теб, а Stan4o123.
кк - щото гледам ми беше поправил/а "а" на "ъ" и си помислих че е эа мен

DesireToFire
05-11-2011, 15:54
^ Не беше към теб, а Stan4o123.
кк - щото гледам ми беше поправил/а "а" на "ъ" и си помислих че е эа мен
Аз цитирах и твоето мнение, само за да оправя грешката, която приемам, че може да е от невнимание и на мен ми се е случвало, но просто ме дразни да го гледам :Д. И е "поправилА" 8-)

nirvana13
05-11-2011, 16:00
^ Не беше към теб, а Stan4o123.
кк - щото гледам ми беше поправил/а "а" на "ъ" и си помислих че е эа мен
Аз цитирах и твоето мнение, само за да оправя грешката, която приемам, че може да е от невнимание и на мен ми се е случвало, но просто ме дразни да го гледам :Д. И е "поправилА" 8-)
:D понякога го пиша "а" понякога "ъ" эависи

Steff9423
05-11-2011, 17:04
Guns n Roses,Scorpions,Deep Purple,Rainbow,Pantera,Led Zeppelin,Bon Jovi,Deg Leppard,Kiss,Metallica.. =D>
Green Day,System of Down,The Offspring,LP,Flyleaf,BFMV,Papa Roach,Seether,Florance and The Machine,Radio Head,Shinedown,Cage the Elephant,Neon Trees,Foo Fighters,3o seconds to Mars,My Chemical Romance,Social Distortion,3 Doors Down,Young the Giant.. :smt002

DrunkenLullaby
05-11-2011, 17:09
Щото според мен пък AC/DC,Metallica,Manowar и т.н. не са по-добри от сегашните,просто са уцелили времето,а и родителите са ги предали на децата,иначе не виждам кой би тръгнал да слуша тия скучни групи...

Негре, молим! :D :D

Заеби другото, ама да обясняваш големия интерес И на съвременното поколение към тея групи само и единствено с родителското влияние е ... СМЕШНО!

Най-често баща ми е коментирал музиката, която ме е чувал да слушам, с реплики като:


К'ви са тия каиши бе, дъще?!

... независимо дали е ставало въпрос за 80-тарски пънк, пияндурски скинарщини или съвременни стрейт едж банди. Аз пък, от своя страна, нЕмах ни най-малка представа, че навремето е бил супер зарибен по AC/DC, преди веднъж преди няколко години да ме чуе да ги въртя. На мен, а и на много хора около мен, родителите не са ни оказвали ( почти ) никакво влияние върху музикалните предпочитания. Със същия успех можех да прослушам поп-фолк и нашите по никакъв начин нямаше да имат пръст в това. Така че по-полека с оправданието за връзката между поколенията - качествената музика се слуша през десетилетията, защото е качествена, а не заради мама и тати.

Stan4o123
05-11-2011, 22:00
^ Не беше към теб, а Stan4o123.

Хохохо,добре,най-добрият воkалист за мен е Christian

Nithael
05-11-2011, 22:45
не се е променил метъла..просто има разни хомо групи (failknot, children of douchebags, метълкур-а и другите там емо лигавни)...тва не означава че след 2000-та не излизат нови талантливи групи.има ги колкото щеш, но човек трябва да се поразрови малко.

niya97
05-13-2011, 21:44
Green Day,System of Down,Rage Against The Machine,MGMT,SlipKNot,Red Hot Chili Peppers,Kings of Leon,Nirvana,The Offspring и Incubus. :) :-({|= :smt041

jeezloxxy
05-14-2011, 00:05
Главно класически рок като AC/DC, Guns n Roses, Aerosmith, ZZ top,Def Leppard,Scorpions...

nirvana13
05-14-2011, 09:48
сега се сетих эа skid row :-({|=

infected9
05-16-2011, 18:35
<-- Nirvana,alice in chains,AC/DC,Korn ,Linkin park,Him,BFMV,Guns въпреки ,че са доста комерсиални,System of a down ,Green day,marilyn manson ,Metallica,Seether,Simple plan,Slipknot,Soundgarden,Static-X,Red Hot Chili Peppers,The Offspring,The doors... и др..
http://www.youtube.com/watch?v=PesAZpWAnlw :)

nirvana13
05-16-2011, 18:48
амм 1 въпросче - какво мислите эа HIM и эа Murderdolls :)

AlexiLaihoWildchild
05-16-2011, 22:29
HIM ги уважавам, да. Иначе обожавам Nightwish, Children of Bodom, Cradle of Filth и Iron Maiden ^^ и Нирвана разбира се

tcobain
07-21-2012, 17:08
Ся ще си помислите ,че смесвам два различни жанра,защото моите най-любими групи са Нирвана и Уайтснейк ,следователно гръндж и рок .Също харесвам Съм 41,Корн ,Металика,Дийп Пърпъл ,Скорпиънс,Рейнбоу ...а бе всичкия рок от 80-е години го обожавам ...Хорица,днешните Бийбъри и Гаги развалиха музиката ... :(