PDA

View Full Version : Да го попитам ли или да си замълча?



Shiny94
04-28-2011, 18:48
Ще давам направо. Понеделник през ноща сънувах, че гаджето ми изневерява... После ми беше много криво цял ден във вторник... Като се видяхме може би се държах малко тъпо и се заяждах...След това говорихме. Той се изсмя и ми повтаряше няколко пъти, че ме обича и т.н. Вечерта и смс ми прати, а отдавна не ми беше пращал нощен смс така да се каже. В сряда си прекарахме супер хубаво. Обръщаше ми много внимание, много прегръдки и целувки и т.н. Днес щяхме да се виждаме и отивам аз след даскало в тях и той спи, отваря ми майка му. Събуждам го и се оказва, че трябва да оправя компютъра на братовчедка му и аз останах прецакана. Тъкмо отидох до тях и трябваше да се прибирам. Малко преди да тръгнем реших да му погледна телефона. Видях някакви смси с една негова приятелка, че са се разбирали да излязат вторник. Тя му беше написала да я чака при даскалото и. Стана ми тъпо, щото принципно него го мързи да ме чака мен пред даскало. Нищо не му казах. Като ме изпращаше към спирката го питах дали е станало нещо интересно тая седмица и той ме изгледа едно такова... гадно... след това го питах набързо за даскалото...Преди като е излизал с това момиче ми казваше, сега не ми каза... А си спомням, че като се видяхме втроник и се питахме един друг кой кво е правил той си каза само за даскалото и в тях... Сега се чудя да го питам ли за смсите или да си мълча? Много ме човърка отвътре. Не ме е яд, че е излизал с нея, яд ме е че ме е излъгал и това ме навежда на гадни мисли предвид и съня му точно деня преди да са се видели...а моите сънища...винаги си имат значение, колкото и тъпо да звучи. Та какво мислите? Да го питам ли или не?

П.П. Знам, че повечето ще кажат че не е моя работа да му зяпам в тела, но предвид, че връзката ни е много здрава...общо взето сме непрекъснато заедно ...Не знам вече и аз...

w0sh
04-28-2011, 18:53
:shock:

щом си го сънувала няма как да не е истина.

RoSKo0o0
04-28-2011, 18:54
:shock:

щом си го сънувала няма как да не е истина.

стига вееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееее

Shiny94
04-28-2011, 18:55
:shock:

щом си го сънувала няма как да не е истина.

Оф, аре стига ...нямах предвид, че сънищата се сбъдват...съня си е сън.. Ставаше въпрос, че ме лъже за пръв път...и предвид и скапания сън иии сама си създавам егати драмата...

Grommash
04-28-2011, 19:16
Сподели му, ако все пак предпочиташ сама да се изяждаш отвътре..

nepowtorima
04-28-2011, 19:45
Откъде знаеш, че е за първи път.. Въобще не можеш да си сигурна!!
Остави го така.. ако ти има такова доверие и ви е здрава връзката предполагам ще ти каже.. Апък може и да не е нищо сериозно.. просто да са далечни приятели или пък роднини :lol: не знам, но е по-добре да не се знае!!

Shiny94
04-28-2011, 20:03
Имам му огромно доверие, досега не съм се доверявала на никого така. Виждам, че му пука за мен, но има някои малки нещица, които много ме карат да се замисля... Не са далечни приятели...Били са гаджета преди много време... Излизат понякога нали иж приятелски..Преди обаче ми казваше като излизат, а сега не... Това ми е странно просто... Мисля да поговоря с него..не мога да седя и да се чудя...

TheBeliever
04-28-2011, 20:18
Ако му имаше толкова голямо доверие нямаше да изпитваш нуждата да му ровиш из телефона и нямаше да поставяш всяка негова дума под въпрос. Защо не ти бил казал - ами може да не се е сетил, може да са се видяли за минутки или да са отменили срещата. Може да не е сметнал за нужно да ти дава подробен отчет за всяка минутка и всеки проведен разговор от деня си.

Търсиш под вола теле и с цялото това мнително поведение сама ще прецакаш нещата.

mechtattelka
04-28-2011, 20:28
Кофти ситуация, но защо не пробваш да го накараш да изпита вина, че излиза с бевшата си след като е с момиче, което го обича.. ? Може би така сам ще си признае, че е излизал с нея и какво се е случило тогава. Ако не си признае явно ти е изневерил и не иска да ти казва, за да не те нарани. По-добре тогава го питай дали е излизал пак с бившата си и ако каже не вадиш доказателствата..

tigity
04-28-2011, 20:32
след като си му разказала за съня .. после си му ровила в телефона.. амм... според мен ще излезе с номера, че си параноичка ... :( и все пак дръж си очите отворени на четири ... не се знае .. на мъж доверие да се има е мн сложно ... :P

everybodilies
04-29-2011, 13:19
Това със сънищата...забрави го, не е истина. А относно това, че е излизал с приятелка не значи, че ти изневерява и не ти е казал, за да не си помислиш точно това..абе знам ли ви :lol: :lol: говорете си..питай го

lubomirky
04-29-2011, 18:00
Ако му имаше толкова голямо доверие нямаше да изпитваш нуждата да му ровиш из телефона и нямаше да поставяш всяка негова дума под въпрос. Защо не ти бил казал - ами може да не се е сетил, може да са се видяли за минутки или да са отменили срещата. Може да не е сметнал за нужно да ти дава подробен отчет за всяка минутка и всеки проведен разговор от деня си.

Търсиш под вола теле и с цялото това мнително поведение сама ще прецакаш нещата.

е к'во като е търсила.. всеки изпитва малко любопитство понякога и го прави..

към авторката : давай директно с въпроса към него..

supernature
04-29-2011, 18:17
Ако бях на твое място, направо щях да се изям от ЯД, честно. Не, просто нямаше сигурно да издържа на това.Постоянно щях да си мисля, защо ме е излъгал, значи има връзка всякви ей такива неща, щях да се вкарам в някой и друг филм... Според мен го питай, но надали ще ти каже истината. :)

nomatterwho
04-29-2011, 18:53
Може да не ти е казал, за да не ревнуваш и за да не си помислиш нещо друго. В смисъл, че нали казваш, че ти е казвал като са излизали преди и явно им е поредна среща и не е искал да ти докарва разни филми в главата. Явно е решил да ти го спести. Или пък срещата може да се е отменила, както по-надолу казаха.
Друга причина е ако са излизали и ти си му направила проблем сега да не иска да ти каже, за да избегне скандали. :)
Всичко може да е. Но все пак ако те яде от вътре му кажи или пък му разгледай телефона пред него и така набързо иди в смсите и като намериш смс-а го питай дали са се видели и защо не ти е казал.

youarehotnyouarencold
04-29-2011, 19:06
няма да ти е приятно ако ти човъркат в телефона => ти си го направила => кажеш ли му, той ще разбере, че си го правила => ще се ядоса и ще изгуби доверието в теб, ако има такова

marin4itu
04-30-2011, 08:36
Хвани да разглеждаш телефона му пред него и следи реакцията му. Ако има какво да крие, ще си проличи.

xxpamzy
04-30-2011, 09:16
Еми може да го попиташ, но той веднага ще попита от къде знаеш, ти сигурно ще му кажеш, че си му гледала телефона и оттам дори и това всичко, което си мислиш да се окаже невярно, човекът ще изгуби всякакво доверие в теб. Това с разглеждането си е доста тъпо (мое мнение), защото всеки човек си има право на лично пространство и това, че си му гадже не ти дава право да го нарушаваш. :)

Nakadah
04-30-2011, 09:40
Хвани да разглеждаш телефона му пред него и следи реакцията му. Ако има какво да крие, ще си проличи.

:lol: :lol: :lol: Да ако е толкова прост!