PDA

View Full Version : Страх ме е, че той ще се окаже педофил



lu6eto
04-28-2011, 19:10
И така аз имам един проблем...всъщност е свързано с най-добрата ми приятелка чието име ще забазя в тайна поради куп причини :). Един ден аз и влезнах в фвйсбука без тя да разбере и си писах с едно момче,което аз си мислех,че е от един лагер,но се оказа,че тя не го познава и го е приела за приятел просто ей така...И той почна да пита имаш ли гадже и аз му писах от името на приятелката ми,че нямам и тн. и се осетих,че щом пита май я харесва и го попитах кой клас е и отговори,че е 8 клас...След малко аз се осетих,че много гадно да ти влизат в разни такива социални мрежи,защото така може да се разбере някаква тайна,която тя не иска да ми казва...абе не само за това,ама все пак човек си има личен живот...И така аз казах на това момче,че трябва да ставам от компа и той каза ок,чао.
На по-следващия ден аз бях отишла на някакъв турнир,а приятелката ми знаеше,че някой и е влизал в профила в фейсбук,но не знаеше,че съм аз и дойде и ми каза,че тоя дето и е влизал в профила си е писал с едно момче,което тя мислела за много готин и тн.,но след като са си писали той я е попитал дали искат да станат гаджета и тя се е съгласила и сега на 1.05.2011 година ще се срещнат,обаче нали аз и казах,че аз съм и влизала в профил,но тя не се разсърди,но ме е страх,ако отиде на тази среща и се окаже някой педофил...Много ме е страх за нея...всъщност още няколко приятелки ще отидем с нея и ще видим какъв е този дето си е писала с него,но все пак ме е страх...Страшно много я обичам и ме е страх да не пострада...Моля Ви помогнете ми и ми кажете начин по който да я откажа да ходи да се среща с хора,които не познава и не е виждала... :-# :cry: 8-[ :smt022 :smt018

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

zlatit0o
04-28-2011, 19:25
Когато се срещаш с някой, трябва да знаеш повечко за него за да няма последици :]
Вие всъщност на колко сте?

Съвети: Срещнете се на някое по-оживено място.. смисъл да не се усамотявате. Обаче пък от друга страна пък, ако и двамата искат да се получи нещо м/у тях малко тъпо ще се получи и вие да ходите с нея...
Ама вие си решавате,де

Cybershot
04-28-2011, 19:33
6 или 7 клас сте (може би 5?)?

lu6eto
04-29-2011, 06:03
Когато се срещаш с някой, трябва да знаеш повечко за него за да няма последици :]
Вие всъщност на колко сте?

Съвети: Срещнете се на някое по-оживено място.. смисъл да не се усамотявате. Обаче пък от друга страна пък, ако и двамата искат да се получи нещо м/у тях малко тъпо ще се получи и вие да ходите с нея...
Ама вие си решавате,де

Всъщност тя искаше да отидем с нея,защото се притеснява... :(

lu6eto
04-29-2011, 06:04
6 или 7 клас сте (може би 5?)?


Ами ние сме 6-ти клас :)

marin4itu
04-29-2011, 06:17
Е той като е 8ми клас няма как да е педофил...
Ако толкова я е страх, да каже на момчето да вземе приятел, защото и тя иска да вземе приятел.. По принцип е кофти, но вие сте малки и няма проблем..
И щом толкова ви е страх кажете на родителите си къде сте, ей така да знаят, мисля, че ще сте по-спокойни..

blackking
04-29-2011, 19:27
То това, че е осми клас изобщо не е сигурно.Може да се окаже 40 годишен педофил.Идете с нея, вижте кой е там.Аз не съм фен на срещите по интернет, чове трябва да мисли преди да си прави срещички по фейсбук.

NeENormalen
04-30-2011, 08:39
Добре деее, що за осмокласник би попитал шестокласничка "искаш ли да станем гаджета" във фейса??? В какъв сват живеете??? Тези неща не стават така.. и ти с какъв акъл си й влезнала там... кво си търсила?

относно да не се окаже педофил, да вземе кака или батко ако има и да движи на около 100-200 метра в готовност да се намеси ако е някой по-висок от 165 см и по-дърт от 14 години...

Така ги виждам аз нещата..

sm_95
04-30-2011, 09:49
Няколко съвета от човек, който е минал през горе-долу същото.
Направих грешката да ида с една приятелка на среща с непознат. Ужасна, ужасна грешка.
Накарай ги да се срещнат на по-уживено място. На някое кафе в центъра например. Ти с някоя приятелка седнете на маса на която можете да ги виждате, но не стойте при нея. Ще прецакате нещата. Кажи и да не отиват другаде. Платете сметката още щом ви донесат каквото сте поръчали, за да може ако тръгнат да стават или нещо таково тихомълком да се изнесете. По-добре е срещата да приключи само в кафето.
Иии.... Успех... :-)

Nakadah
04-30-2011, 09:55
Ако е педофил то той не е слаботелесно педалче което няколко момиченца на 10 могат да му направят нещо.

sm_95
04-30-2011, 14:20
Ако е педофил то той не е слаботелесно педалче което няколко момиченца на 10 могат да му направят нещо.

Те че няма да могат, няма да могат. Но ако са там поне могат да вдигнат тревога ако недай си боже нещо се случи. Той дори и осми клас да е, пак се съмнявам, че няколко 12-13 годишни момичета могат да му направят нещо.

П.с. Забравих да спомена в горния си пост. Ако недай си боже се случи нещо веднага, ама наистина веднага звъннете на полицията и на родител. Шанса полицията да не ви вземат насериозно е голям, тъй че изобщо не се чудете дали трябва да се звънне на родител.

Mirage3
04-30-2011, 15:01
Искат да станет гаджета от една среща, викаш? Без дори да се познават?

xWandereRx
04-30-2011, 16:35
на мен ли ми се струва или всички участници в тази история са незаконно тъпи?! :shock:

DieselBlood
04-30-2011, 16:41
на мен ли ми се струва или всички участници в тази история са незаконно тъпи?! :shock:
Да,така е.Простотията трябва да се наказва със закон.
Към авторката-тъпа си.

BaiGanyo
04-30-2011, 17:27
Надали като е 8-ми клас много му се излиза с момичета от 6 клас, ей така без някаква цел.. Може въобще да не е е 8 клас. Според мен по-добре да се опозначт и чак тогава по срещи, защото наистина може да стане някой як фал. Късмет

youarehotnyouarencold
04-30-2011, 17:30
епа .. тоя няма ли някви снимки там или поне такива, на които е тагнат от други хора за да видите първо осми клас ли е .. пък и каква ти е работата да отговаряш въобще от чужд профил :?

slicky
04-30-2011, 17:39
на мен ли ми се струва или всички участници в тази история са незаконно тъпи?! :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Тоя е много опасен педофил,по-добре се скрий или направо се пресели в Македония.Кажи и на БТВито да напраят репортаж за него.

Ssummerjam
04-30-2011, 17:44
И по каква логика реши, че е педофил?

xWandereRx
04-30-2011, 18:36
да не забравиш след срещата да пишеш, че да се посмеем отново

WishICouldForgetYou
04-30-2011, 18:52
Мили дечица, защо не си учите уроците и не се готвите за изпити, ами се занимавате с глупости? :)
Ама то в днешно време е така.. каквато майката, такава и дъщерята.

the_best_f
04-30-2011, 21:31
Простотия на макс. Нали уж ти е много добра приятелка? Какво й правиш в профила тогава?!

Byakko
04-30-2011, 22:34
Тая тема дано да е ебавка, иначе EPIC FACEPALM .

bloodyF
05-01-2011, 06:34
идете с нея, но не стойте с нея ами наблизо..
как пък го измисли че бил педофил
а и във фейса няма ли снимки?

Rolezzz
05-01-2011, 08:46
Ползвай съвета на sm_95.

От 3-4 момичета нито една ли няма по-голям брат? Намерете приятел 9-10клас (може и 2ма) и седнете на маса близо до тях...Ама да има момчета за всеки случай...ако стане нещо му се хвърлят в кафето и докато се осетят хората изчезвате всички...

Пиши к'во е станало, че са ми интересни такива срещи :lol: :lol:
П.П. Абе то днес било 1ви...май няма смисъл от коментара :lol:

Greennight
05-01-2011, 08:53
Просто да се срещнат на някое оживено място ?!

nickelbackk
05-01-2011, 12:16
Ами най-добре си вземете за всеки случай някой по-голям, защoта нищо не е изключено. И нека този по-възрастен да бъде от мъжки пол - за най-сигурно. :)

Emppu90
05-01-2011, 12:32
Срещнете се на по - уживено място. :)

FATALITY
05-02-2011, 05:29
на мен ли ми се струва или всички участници в тази история са незаконно тъпи?! :shock:

Не ти се струва само на теб. :)

horacio
05-02-2011, 17:09
Ай разказвайте вече кво е станало :D

anonymous708973
05-02-2011, 18:59
на мен ли ми се струва или всички участници в тази история са незаконно тъпи?! :shock:
Да,така е.Простотията трябва да се наказва със закон.
Към авторката-тъпа си.

Съгласна!
Сериозно, кви са тия схеми, дето ги мислите. Да се хваща приятелката ти и да излиза с него на кафе следобед. Какво ще стане, много ми е интересно?!

lu6eto
05-05-2011, 20:45
Ми нищо не стана.Тя не отиде :)

GossipGir1
05-06-2011, 03:36
хахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
толкова шум за нищо ...

П.С. добре, че не е отишла. Другият път не си правете срещи с непознати !

terii
05-09-2011, 21:13
Щом мислиш, че всеки човек си има личен живот, каква работа имаш ти в нейният профил? С какво право пишеш на това момче? Много ми е интересно как едно момче 8-ми клас може да е педофил :D :D Спрете да се излагате, смешно е.

gab4ooo
05-12-2011, 15:44
да бяхте отишли бе тука съсдадохте ебати напрежението :д интересно ми стана :Д