PDA

View Full Version : МмМ Стрях ме е да не го наранаа !!



denityyy77
04-28-2011, 19:28
От 5 дена ходя с едно момче много приятно симпатично , обича ме много !! Но незнам смисъл кефии мее , харесвам го приятно мии е да съм с него ама постояните смс , обаждания, чатовее незнам малко ме задушават !! Смисъл кат трагнахме си знаех че този път тая връзка ще е дълга и сериозна а не кат предните по 3-4 дена и тва е но сега незнам ем искам да скъсам с него ем ми е хубаво с него само че ме задушава !! Смисъл там от неговото даскало има много момичета дет му се натискат ама той вече ги игнорирал !! Незнам не съм свикнала може би някой да ми държи сметка с кой излизам , с кое момче се закачам, да ми звани да ми казва колко ме обича незнам не искам да го зарязвам но пък да бъда с него се чуствам кат затворена в клеткаа !!??
:x :x :x :) :) :)

kalpazanka
04-28-2011, 19:32
Остави гаджетата и се посвети на часовете по БЕЛ- ще са ти от полза. ;)
Зарежи гаджетата за още някоя друга годинка, че иначе нищо добро не чака нито теб, нито "късметлията".

Grommash
04-28-2011, 19:36
Сподели му, ако в една връзка не говориш за самата нея, какво те притеснява, какво не ти харесва, няма смисъл от нея. Дано той прояви компромис.

nepowtorima
04-28-2011, 19:39
Ти не заслужаваш момчето..
Ти не можеш да оцениш хората..
Искала да има дълга връзка.. айде бе, то така ли става? Щом не можеш да търпиш една хубава връзка с прекрасно момче.. значи си за тези кратки връзки.. разбери, че не можеш да възприемеш друг вид връзка..
Кажи на момчето, че не го заслужаваш и му кажи да си намери хубаво момиче, което ще може да го оцени, а не като теб.
има толкова много момичета, които искат точно такова момче, а ти се оплакваш от няма и 4 5 дена...
има хора които се обичат много и също се задушават един друг, но не могат да се оставят, а ти дори не си изкарала и 1 месец и вече си недоволна.. дано да няма други хора като теб..

againstyou
04-28-2011, 19:52
Ти не заслужаваш момчето..
Ти не можеш да оцениш хората..
Искала да има дълга връзка.. айде бе, то така ли става? Щом не можеш да търпиш една хубава връзка с прекрасно момче.. значи си за тези кратки връзки.. разбери, че не можеш да възприемеш друг вид връзка..
Кажи на момчето, че не го заслужаваш и му кажи да си намери хубаво момиче, което ще може да го оцени, а не като теб.
има толкова много момичета, които искат точно такова момче, а ти се оплакваш от няма и 4 5 дена...
има хора които се обичат много и също се задушават един друг, но не могат да се оставят, а ти дори не си изкарала и 1 месец и вече си недоволна.. дано да няма други хора като теб..
Тру,тру.

withdrawsmoke
04-28-2011, 19:55
Ти не заслужаваш момчето..
Ти не можеш да оцениш хората..
Искала да има дълга връзка.. айде бе, то така ли става? Щом не можеш да търпиш една хубава връзка с прекрасно момче.. значи си за тези кратки връзки.. разбери, че не можеш да възприемеш друг вид връзка..
Кажи на момчето, че не го заслужаваш и му кажи да си намери хубаво момиче, което ще може да го оцени, а не като теб.
има толкова много момичета, които искат точно такова момче, а ти се оплакваш от няма и 4 5 дена...
има хора които се обичат много и също се задушават един друг, но не могат да се оставят, а ти дори не си изкарала и 1 месец и вече си недоволна.. дано да няма други хора като теб..

Точно и ясно казано ! В допълнение: Незнаеш какво искаш, и губиш и неговото и своето време... Затвърждаваш образа на днешните момичета: Абе искам сериозна връзка , ама да не е много сериозна ... Как ти звучи, като нещо което си казваш постоянно нали ?? ... :]

RoSKo0o0
04-28-2011, 20:01
искам да се извинъъъъъ.... на баба ти да се извинъъъъъъъ..... на деца ти ..........

mechtattelka
04-28-2011, 20:15
Остави гаджетата и се посвети на часовете по БЕЛ- ще са ти от полза. ;)
Зарежи гаджетата за още някоя друга годинка, че иначе нищо добро не чака нито теб, нито "късметлията".
калпазанка е права, защото момчетата има да ги сменяш, но това да се научиш да пишеш правилно ще ти е от голяма важност..
Момчето има възможност да си намери момиче, което също го обича и знае какво иска.. щом не ти е приятно да ти звани, за да ти каже ,, Обичам те '' или се интересува с кой си и каде си значи не заслужаваш такова момче. По добре бъди с някой, само когато си сигурна, че не те задушава и това, че те търси трябва единствено да те изпълва с радост.

xBadxApple
04-28-2011, 20:22
10 или 11 годишна?

TheBeliever
04-28-2011, 20:25
10 или 11 годишна?

Аз залагам на 10.


Дечко, рано ти е още за гадженца. Седни си на дупето и си учи уроците. Като пораснеш може и връзка на цели 7 дена да имаш, представяш ли си?!?!?

Nakadah
04-28-2011, 20:59
12 имаш ли?

abvd
04-29-2011, 08:58
Май и ти незнаеш какво искаш !

vas4e3to0
04-29-2011, 09:15
ПО-ТЪПО НЕЩО НЕ БЯХ ЧУВАЛА, ЧЕСТНО! :shock: "КЕФИ ме, но не го обичам, а той ме обича и ме задушава." О Боже мой! Как може да правиш толкова мръсно на момчето? Както казаха по-нагоре - ти не знаеш какво искаш и не заслужаваш момчето! И май това ще ти е единствената "сериозна" връзка в близост до 4-5 годинки, понеже все още не си порастнала за "гаджета". ;)

Rolezzz
04-29-2011, 15:56
Незнам не съм свикнала може би някой да ми държи сметка с кой излизам , с кое момче се закачам,
Ти хем искаш сериозна връзка, хем да се натискаш и ебеш с всеки ...


да ми звани да ми казва колко ме обича незнам
Е ти какво искаш да ти казва? ...

не искам да го зарязвам но пък да бъда с него се чуствам кат затворена в клеткаа !!??
Както казаха - ТИ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАШ И НЕ ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ ! #-o #-o #-o :smt070

everybodilies
04-29-2011, 15:59
Ти не заслужаваш момчето..
Ти не можеш да оцениш хората..
Искала да има дълга връзка.. айде бе, то така ли става? Щом не можеш да търпиш една хубава връзка с прекрасно момче.. значи си за тези кратки връзки.. разбери, че не можеш да възприемеш друг вид връзка..
Кажи на момчето, че не го заслужаваш и му кажи да си намери хубаво момиче, което ще може да го оцени, а не като теб.
има толкова много момичета, които искат точно такова момче, а ти се оплакваш от няма и 4 5 дена...
има хора които се обичат много и също се задушават един друг, но не могат да се оставят, а ти дори не си изкарала и 1 месец и вече си недоволна.. дано да няма други хора като теб..

In your face.. :-x :-x

supernature
04-29-2011, 16:07
Не искам да те обиждам, но ти не знаеш какво искаш от живота, колкото и гадно да звучи. Хем не искаш човек, който те задушава, хем не искаш краткотрайна връзка. Ако искаш да продължи връзката ви, обясни му как се чувстваш и може да проеви разбиране. Късмет на момчето. :D

horacio
04-29-2011, 19:02
Зарежи го - ще му направиш услуга.

Как все свестните момчета попадат на малки неблагодарни пикли.

razores
04-29-2011, 19:09
То ти ако го харесваше нямаше да обръщаш внимание на това

HipHopG1rl
04-30-2011, 09:11
Ти не заслужаваш момчето..
Ти не можеш да оцениш хората..
Искала да има дълга връзка.. айде бе, то така ли става? Щом не можеш да търпиш една хубава връзка с прекрасно момче.. значи си за тези кратки връзки.. разбери, че не можеш да възприемеш друг вид връзка..
Кажи на момчето, че не го заслужаваш и му кажи да си намери хубаво момиче, което ще може да го оцени, а не като теб.
има толкова много момичета, които искат точно такова момче, а ти се оплакваш от няма и 4 5 дена...
има хора които се обичат много и също се задушават един друг, но не могат да се оставят, а ти дори не си изкарала и 1 месец и вече си недоволна.. дано да няма други хора като теб..

0shy
04-30-2011, 10:20
Преди време и аз бях по същия начин на мястото на споменатото момче,давах всичко от себе си "Обичах" истински .... и си мислиш всичко е супер,чудесно,живота е страхотен ...докато не осъзнаеш че не получаваш тази същата любов обратно ........
По добре от сега,от рано да му се изясниш .... не го караи да живее в лъжа... остави го да намери момиче което ще го "задушава" и него.

smoker4e7o
04-30-2011, 10:27
Първо няма как от 5 дена да ти казва , че те обича . И като не си свикнала нормално да се чувстваш като в затвор. Щом искаш сериозна връзка е така ..

passionbabyy
04-30-2011, 10:53
Като по малка , бях в абсолютно същото положение . Поговорих си с момчето , казах му какво ме притеснява , и той започна да се контролира вече (: .. продължихме връзката си около 1 година , но после трябваше да се разделим ;д
Само давам пример как аз постъпих и подейства .. пробвай и ти ;д

youarehotnyouarencold
04-30-2011, 10:53
Съгласна съм с неповторима ... а и освен това ти явно си за кратките връзки, а не за една дълга,сериозна, запомняща се :?

zooyork
04-30-2011, 11:06
Зарежи го - ще му направиш услуга.

Как все свестните момчета попадат на малки неблагодарни пикли.

;]] по-скоро ми е жал за момчето .... не за теб ... ти май много претенции имаш? Ти да не си толкова идеална???? и вземи да слушаш в часовете по български език ;] :-x

nomatterwho
04-30-2011, 11:13
Еми може да ти е странно в началото и после да свикнеш, какво си се размрънкала от сега? Постой ако искаш, направете 10 дена и ако не стане и още се дразниш зарежи го. Ама момчето ти е толкова отдадено, а ти... Като се има на предвид, че имало много хубави момичета в неговото училище и той ги игнорира, трябва да се замислиш каква късметлийска си всъщност.

nickelbackk
04-30-2011, 11:36
Не знам дали знаеш, но много момичета мечтаят за именно такова момче - мило, грижовно, симтатично. Трябва да се радваш, че имаш такъв приятел, а не да мислиш, че едва ли не това е проклятие. Но ти гледай най - вече ученето си и по-малко внимание обръщай на любовния живот, защото макар че сега ти се струва крайно интересен и небходим, той все още не е придобил своята същност! :)

DevilWish
04-30-2011, 13:24
Остави гаджетата и се посвети на часовете по БЕЛ- ще са ти от полза. ;)
Зарежи гаджетата за още някоя друга годинка, че иначе нищо добро не чака нито теб, нито "късметлията".
Aбсолютно!!

denityyy77
05-07-2011, 19:09
[quote=xBadxApple]10 или 11 годишна?


На 14 съм декември ще правя 15 !!

landofdeath97
05-07-2011, 19:22
не мисля че трябва да късате щом ти е добре с него просто му кажи как се чустваш

mishiinka12345
05-07-2011, 19:29
не го заслужаваш определено !!! #-o #-o ](*,)

denityyy77
05-07-2011, 19:48
направихме 15 дена но всичко става по-зле постоянно се карамее . Определено крят е близо . Не че аз не го заслужавам а той мен ! Определено и на вас би ви писнало някой да върви постоянно след вас и да ви пита кое тва момче , коя е тая приятелка , с кой си чати дай хронология ,не влезай в тоя фейсбук ..... Разбирам ревнува ме ама чак пък торкоз . Да кажем да му давам основания ама .....

chronic
05-07-2011, 20:06
Тази скапана ревност от страна на единия,по-точно ненормална ревност съсипва всичко.Каквато и любов да има,тя се задушава от тези глупости.

denityyy77
05-08-2011, 20:21
Тази скапана ревност от страна на единия,по-точно ненормална ревност съсипва всичко.Каквато и любов да има,тя се задушава от тези глупости.

И аз мисля може би така .. Незнам мн съм объркана ! Мислех че го обичам но толкова ме задуша че чуствата се изпаряват поне така мисля . Не изкам да го зарязвам . Толкова много хора ни се радват той е щастлив ! Неговите приятели всеки ден ми повтарят че откакто е с мен е като нов . Не искам да го нараня . Мисля че може би заслужа много по-добро момиче което да го обича така като той обича сега мен !! :( :( :(