PDA

View Full Version : Лусион или спрей?!



LipSy
04-28-2011, 19:40
Здравейте! :) Чудя се какво да си взема: лусион или спрей за тяло. Двоумението ми идва оттам, на кое ароматът се задържа по-дълго. Ако можете и да ми предложите някакви марки. Благодаря! :)

koshtramba
04-28-2011, 19:41
аз викам лусион

radinceto95
04-28-2011, 19:43
моля ти се не си купувай нищо което незнаеш как се пише....

darrie
04-28-2011, 19:51
И на двата продукта предназначението е различно.
ЛОсиона не е само за аромат, а за да овлажни/подхрани/омекоти и пр. кожата. Спрея е само за аромат, но малко са спрейовете, които имат дълготраен аромат. Има и масла за тяло под формата на спрей. Но аз лично не съм ползвала и не мога да кажа дали аромата им е траен.

Greshka
04-28-2011, 19:58
Аромата на лосиона за тяло издържа по-дълго.Спрейовете ги ползвам повече за освежаване. :)

Lorein
04-28-2011, 20:14
Лично аз напоследък ползвам бебешко олио. След баня го нанасям по тялото, кожата ми се омекотява, хидратира и аромата е много свеж. За разлика от много парфюми и т.н., миризмата я усещам през целия ден и ми е много приятно да чувствам такава свежест. :)

radinceto95
04-28-2011, 20:16
Лично аз напоследък ползвам бебешко олио. След баня го нанасям по тялото, кожата ми се омекотява, хидратира и аромата е много свеж. За разлика от много парфюми и т.н., миризмата я усещам през целия ден и ми е много приятно да чувствам такава свежест. :)

какво масло по-точно?

plezi
04-28-2011, 20:20
аз използвам и лосион и спрей за тяло лосиона го използвам след баня за да ми овлажни кожата а спрея през деня дълготрайна миризма имат лосионите и спрейовете за тяло на avon (личен опит)

Lorein
04-28-2011, 20:30
Лично аз напоследък ползвам бебешко олио. След баня го нанасям по тялото, кожата ми се омекотява, хидратира и аромата е много свеж. За разлика от много парфюми и т.н., миризмата я усещам през целия ден и ми е много приятно да чувствам такава свежест. :)

какво масло по-точно?

Ами влязох в един бебешки магазин и просто на късмет грабнах едно. 8-) Моето е на Event с екстракти от бадем и лайка. Мисля, че и не беше много скъпо. :)

kalpazanka
04-29-2011, 09:54
моля ти се не си купувай нищо което незнаеш как се пише....
Ако ще си правите забележки, поне нека са на място. ;) Хайде сега открий и останалите грешки. ;)

От лосиона, като се изпотиш, ще ти лепка кожата, а на фона на задаващото се лято би следвало да се замислиш върху това. ;)

Това е любимата ми серия- http://www.prikachi.com/images/396/3029396Y.jpg

Rebirthing
04-29-2011, 11:15
Аз ползвам лосиона главно за хидратиране, а за аромат, парфюм :D .

darrie
04-29-2011, 11:25
И на мен много ми се иска да си взема бебешко олио, но се чудя какво. Предложете някое хубаво. :-o

dream1707
04-29-2011, 11:42
аз използвам и лосион и спрей за тяло лосиона го използвам след баня за да ми овлажни кожата а спрея през деня дълготрайна миризма имат лосионите и спрейовете за тяло на avon (личен опит)

Аз точно тях хич не ги харесвам... Миришат първите няколко минути... после ги усещам чак когато вляза в банята, явно от водата нещо се задействат. Много краткотрайна им е миризмата.

Lia
04-29-2011, 12:06
аз също харесвам серията Фрутини и то точно тази с портокала и йогурта. Мирише страхотно, толкова сладко, все едно съм сладкишче, и трае дълго... През лятото си взимам лосиона, слагам го след баня и през целия ден ухая на портокалов йогурт с ванилия. Но през зимата се обринах жестоко, така и не разбрах от какво, ходих на дерматоложка, тя ми каза, че може да е от много неща, от перилен препарат, некачествена козметика или такава с изтекъл срок на годност или от храна, някакво натравяне. бях се обринала по горната част на бедрата и освен това кожата беше червена и суха. Дерматоложката ми предписа един немски балсам Нахткерцен. След като се мазах с него в продължение на две седмици, останах страшно доволна. Кожата ми стана като бебешка, добре хидратирана и гладка, обрива постепенено изчезна. Та оттогава си го ползвам за след баня за дълбоко хидратиране. Единственият недостатък е че не мирише особено приятно. Но като дойде летния сезон ще си купя и лосиона на Фрутини защото мирише много изкушаващо и почти замества парфюма.

plezi
04-29-2011, 15:32
аз използвам и лосион и спрей за тяло лосиона го използвам след баня за да ми овлажни кожата а спрея през деня дълготрайна миризма имат лосионите и спрейовете за тяло на avon (личен опит)

Аз точно тях хич не ги харесвам... Миришат първите няколко минути... после ги усещам чак когато вляза в банята, явно от водата нещо се задействат. Много краткотрайна им е миризмата.

зависи кой точно лосион или спрей си взела моя е с ванилия и мирише доста дълго

francyzoi4ety
04-29-2011, 16:01
Предложете някакъв бебешки лосион за тяло.
Мерси :-)

ImTheBest
04-29-2011, 18:40
Аз използвам лосион на Avon и съм много доволна. Не съм съгласна с по-горното мнение, че лосионите лепнат...напротив подържат хидратацията на тялото и предпазват от стрии при напълняване. Моят лосион е с ванилия и соево мляко...има страхотен аромат и е дълготраен.Приятелят ми обожава този мириз :-D
http://shop.avon.com/shop/assets/images/prod/PROD_1020220_XL.jpg

LipSy
04-29-2011, 20:30
Благодаря ви за отговорите. Ще си помисля какво да си взема! :-)

П.С.: Съжелявам за допуснатата правописна грешка.

koshtramba
04-29-2011, 21:26
Когато съжаляваш - моля те, не допускай 2-ра.

youarehotnyouarencold
04-29-2011, 22:37
Предложете някакъв бебешки лосион за тяло.
Мерси :-)

Този на Джонсън бейби :) . преди го рекламираха по тв

plezi
04-30-2011, 07:12
Аз използвам лосион на Avon и съм много доволна. Не съм съгласна с по-горното мнение, че лосионите лепнат...напротив подържат хидратацията на тялото и предпазват от стрии при напълняване. Моят лосион е с ванилия и соево мляко...има страхотен аромат и е дълготраен.Приятелят ми обожава този мириз :-D
http://shop.avon.com/shop/assets/images/prod/PROD_1020220_XL.jpg

моя е същия :))

Lia
05-10-2011, 13:35
Предложете някакъв бебешки лосион за тяло.
Мерси :-)

Аз съм доволна от нахткерцен балсама на д-р тайс. Не е лосион, но е много подходящ за сухата бебешка кожа и против подсичане. Може да се ползва и за бебета и за възрастни. Натурален продукт, без консерванти, оцветители, парфюм и др. Много добре хидратира и предпазва кожата и става и за памперс дерматит.

ParisHilton
05-10-2011, 20:35
В AVON новия каталог пуснаха лосион и спрей за тяло Hawaii.. аз си използвам и двете :)

plezi
05-11-2011, 15:06
В AVON новия каталог пуснаха лосион и спрей за тяло Hawaii.. аз си използвам и двете :)


Аз съм представител на avon и видях този спрей за тяло Hawaii как мирише същата миризма като в каталога ли е или по-различна ? :))