PDA

View Full Version : Влюбените в звезди...



mechtattelka
04-28-2011, 19:55
Какво мислите за това някой да казва и да мисли, че е влюбен в някой певци или актьори без дори да ги познава.. и да иска да бъде с тях макар че, нито знае какав характер е нито го познава достатачно, а доста от младите дори казват, че ги ,, Обичат ''. Разбирам, че ви харесва това което правят ( като музика, филми и тнт ), но нужно ли е да използваме думата ,, Обичам те '' като здрасти.. Нима вече истинските чувства се бъркат с това да бъдеш фен на някой.. Познавам хора, които са толкова обсебени от мисълта за някоя известна личност и това да искат да бъдат с нея и дори страдат заради това.. Все пак всичко си има граници. Не могат ли да различават харесването на някой от любовта си към някой..?! :)

RoSKo0o0
04-28-2011, 20:00
ПЪЛНИ ЛАПЕТА!

TheBeliever
04-28-2011, 20:09
Това само от 12-14 годишните можеш да го чуеш. И си е вид влюбване - влюбване в един илюзорен образ, въплъщаващ идеалите на даденото момиче. Израства се с възрастта. Не си вади генерални изводи от такива неща.

И малките деца в игрите си твърдят, че са принцеси и супергерои, и са напълно обедени в това. Но това значи ли, че като поотраснат няма да различават реалността от фантазията?

ForzaFelipe
04-28-2011, 20:56
Как може да обичаш някой който не си виждал някой на живо или не му познаваш характера...тея хора работата им е да бъдат други,ако не ги познаваш лично значи не ги познаваш вообще и няма как да кажеш че обичаш някой...

Nakadah
04-28-2011, 21:00
нема такива екстри брато....

djipsito
04-29-2011, 00:04
Всъщност обичат това как този човек си върши работата, нещата, които прави, не самия него... Не мисля, че става въпрос за такава... любовна обич (!?), а тези, които казват, че са влюбени, може да не го казват насериозно... Знам ли...

Ще го надживеят ;д

Sh@d0w
04-29-2011, 04:30
Направо ми писна от това,отварям клип на металика в ютубе и първия коментар от долу

"I LOVE JUSTIN BIEBER <3<3<3"
"JUSTIN I WANNA MARRY U"

and so on...wtf :shock:

Някои до такава степен са влезли във филма,че...не знам социален живот ли нямат или какво..Да си олепиш цялата стая в плакати на някой-ок,обаче да разправяш наляво на дясно че си влюбен е вече прекалено и говори за психически отклонения.

SisiStrange
04-29-2011, 05:25
...влюбване в един илюзорен образ, въплъщаващ идеалите на даденото момиче.



"I LOVE JUSTIN BIEBER <3<3<3"
"JUSTIN I WANNA MARRY U"


This is deeply disturbing. :-o

kitti123
04-29-2011, 05:27
т`ва е моментно увлечение..При някои продължава по-дълго при други отминава за дни..
Аз лично супер много харесвам Ian Somerhalder...фенка голяма съм му,но не и ВЛЮБЕНА :grin:

marin4itu
04-29-2011, 05:53
т`ва е моментно увлечение..При някои продължава по-дълго при други отминава за дни..
Аз лично супер много харесвам Ian Somerhalder...фенка голяма съм му,но не и ВЛЮБЕНА :grin:

Еми той е страхотен! Но и аз не съм влюбена в него. Всъщност има доста известни личности, които ми харесват, харесвам филмите им, но чак да рева, че искам да се оженя за тях.. Що за глупост? Както казаха по-горе на 12-14 години така говорят и то най-вече за оня Джъстин Бийбър..

obyrkaniq
04-29-2011, 06:34
Това могат да го мислят само деца :-o.Поне така предполагам.Никой на мойте години който познавам не е влюбен в някоя певица или пък певец.

BgHtH
04-29-2011, 08:20
Е аз на момента си давам половината кутре за 1 вечер с Елизабет Хърли примерно :D

Hilary_
04-29-2011, 09:41
излишно преувеличаване ..

everybodilies
04-29-2011, 12:56
Меган Фокс :grin: :grin: ... не мисля, че трябва да се обръща прекалено много внимание.. що се отнася до " любов " :razz: :razz: :razz: :lol:

nepowtorima
04-29-2011, 16:16
Или пък като тръгнат да обясняват, че го познават... Чели са всичко за него.. списания.. биография, интервюта.. тогава е още по-дразнещо..!!

xxpamzy
04-29-2011, 16:37
http://www.teenproblem.net/s/28456.html

Хаха колко са заблудени самоо :(

supernature
04-29-2011, 16:41
Да, какво да мисля.. Всички сме минали през този период. Какво искате да кажете, когато сте били на 10 не сте харесвали Брат Пит и не сте искали да сте на мястото на Джоли /например/.. Но това се израства с времето и нямаме власт да го ограничим от това. След няколко годинки, ще мислят като нас. :)

vas4e3to0
04-29-2011, 17:11
Само децата могат да твърдят, че искат да се омъжат за жена/мъж или момче/момиче звезда. Но всички могат да кажат, че обичат даден певеч, филмов актьор и пр. Аз на пример ОБОЖАВАМ Rihanna и не мисля, че това значи, че съм бебе, нали? :) Но вероятно хората, които са ти го казвали на теб, явно са изпитвали същото чувство като моето - възхищават се на тези хора, а не, че наистина го обичат, както се обича половинката. ;)

mechtattelka
04-30-2011, 09:13
http://www.teenproblem.net/s/28456.html

Хаха колко са заблудени самоо :(
Ето затова ви говоря.. някои са пощурели и се самонараняват заради тяхната ,, голяма любов ''

horacio
04-30-2011, 09:17
И аз като бях 5 клас минах през нещо такова :D

Ама не мога да разбера как могат да твърдят, че обичат някоя звезда, след като не я познават изобщо. Както някой казва - те познават само държанието им на сцена/екран. Глупаво е някак си.. знам ли...

TheBeliever
04-30-2011, 09:20
И аз като бях 5 клас минах през нещо такова :D

Ама не мога да разбера как могат да твърдят, че обичат някоя звезда, след като не го познават изобщо. Както някой казва - те познават само държанието им на сцена/екран. Глупаво е някак си.. знам ли...

Глупаво е, ама те и хлапетата не са много умни.

xxpamzy
04-30-2011, 09:24
Еми това според мен е моментно състояние. И аз съм била така (не чак да си горя кожата де ;д). Ама това мойто си беше просто чисто харесване на дадена личност като актьор/певец. Не чак да искам да се оженя за него ;д

Crap
04-30-2011, 09:49
А който е влюбен в леприкон?

mechtattelka
04-30-2011, 09:49
Децатата по на 12 13 години не си гледат учебниците, ами тръгват да се депресират заради любовни увлечения по някой когото са виждали само по телевизора.. Това ми е смешно.. вече все по-малки се мислят за възрастни и водят такъв живот.. Правят го с доста по големи, пият, пушат и се дрогират.. Днешното поколение от всякъде се е побъркало.. , но животът си е тяхен да си го живеят както искат!

Grommash
04-30-2011, 10:10
пххаххахахахахах

youarehotnyouarencold
04-30-2011, 10:49
съгласна съм с mechtattelka, дори не мога да разбера какво скачат, налитат, следят и целуват известните личности и техните снимки и само като чуят името му подскачат на един крак, но какво да се говори - детски истории, като че ли няма други момчета/момичета наоколо :-D

xoxi
04-30-2011, 11:56
За децата това е нормално според мен.
Аз когато бях съвсем малка (някъде около първи клас може би) искам да се оженя за Слави. След това към 10 годишна възраст си бях заплюла друг и така.
Когато се влюбих наистина за първи път, разбрах, че тези увлечения по хора от телевизията не са истинкски. Беше ми много тъжно, като го разбрах, но такъв е живота. Нормално е децата да не осъзнават всички неща и да бъркат чувствата си.

Ако пък говорим за тинейджърите на по 15-16-17.. Това според мен вече си е някакво болестно състояние.

mrazqkindergarten
04-30-2011, 13:38
ПЪЛНИ ЛАПЕТА!

Missmarch
04-30-2011, 15:23
Преувеличение, детинщина, излюзия......
извод ~~ ето защо са ми скучни сериалите

Despicable95
04-30-2011, 22:29
Просто нямам думи :shock: особено за Дъстин Бийбър ...пълен кошмар всички момиченца се лепнали на него We love J.B :-) .. като видя такова нещо бягам да се хиля на далеч :lol: :lol: или па написват си по кецовете I <3 J.B :( как може кога ще се спре тази мода за това момче вече прекаляват всички го знаят стана по-известен дори от хубавите и добрите изпълнители ... но той стана известен с простотията си и той сам знае колко хора му се присмиват и колко много 12 годишни момиченца го обичат УЖ :lol:

NameStar
04-30-2011, 22:57
Абе мога да еба повечето фолкаджиики и без да им слушам музиката ама до там а какво е точно любов тва не мога да кажа понеже аз сам си пологамен човек :D

Nam3less3
04-30-2011, 23:00
Мене ако дъщеря ми цапа стената с разни плакати на някъв случаен певец/актьор и т.н. ще я изгоня от вкъщи, пък не ми се мисли ако е фенка примерно на джъстин бийбър или ако пише коментари от типа на "I <3 jb" в нета, ще трябва да се отрека от нея и да се извиня публично за такъв коментар, то това ще е срам за семейството :D

cetor
05-01-2011, 11:03
Ще се откажа от дъщеря си с държавен вестник, ако е фенка на тоя :D

pricelessxv
05-01-2011, 11:46
Охоо аз до преди година и половина-две бях луда по Ренди Ортън :D Аз и сега го харесвам, но тогава ми беше мания :-o :? :D :lol: А и Дженсън Екълс също :D

againstyou
05-01-2011, 15:49
Хах,това е просто период.Може да отнеме 1 месец или 3 години,но при всички случаи човек осъзнава,че това не е любов.Споко,пубертет ! ;)