PDA

View Full Version : Огън от уста



6ymensko
04-28-2011, 21:46
Здравейте видях по ТВ как един човек пие вода слага една запалка и като дъхне му излиза огън от устата. Та въпросът ми е каква е тази вода и от къ да си закупя от Ямбол съм и ако знаете някой онлайн магазин за такава вода ще е добре

ArrowsOfDeath
04-28-2011, 21:47
От всяка бензиностанция можеш да я закупиш тая вода :lol:

WinstonSmith
04-28-2011, 21:54
Казва се огнена вода.

Добиват я от вълшебен извор в Търговище. Като пиеш от нея придобиваш свръхспособности - свръхсила, свръхкрасота, свръхинтелигентност и слоумоушън моуд.

Продава се по магазините. Казва се "Вода Търговище", но е възможно малко да се объркали етикета...

StolenBliss
04-28-2011, 22:32
От всяка бензиностанция можеш да я закупиш тая вода :lol:

:razz: :-D
И на мен такъв отговор ми дойде на ум.
:D

П.П За съжаление постоянно и увеличават цената и сега като се замисля, сигурно много хора са го гледали тоя трик по телевизията, тез са видели, че се проявява интерес и айде! Та извода - носи си количество мангиза.
Ох и на вкус е малко странна. Get ready 8-)

Nakadah
04-28-2011, 22:43
Пиини малко спирт майна :lol:

Rorschach
04-29-2011, 06:22
Казва се огнена вода.

Добиват я от вълшебен извор в Търговище. Като пиеш от нея придобиваш свръхспособности - свръхсила, свръхкрасота, свръхинтелигентност и слоумоушън моуд.

Продава се по магазините. Казва се "Вода Търговище", но е възможно малко да се объркали етикета...

Подкрепям!

CanisDirus
04-29-2011, 08:21
Здравейте видях по ТВ как един човек пие вода слага една запалка и като дъхне му излиза огън от устата. Та въпросът ми е каква е тази вода и от къ да си закупя от Ямбол съм и ако знаете някой онлайн магазин за такава вода ще е добре
Достойно представяш града си :D

Greennight
04-29-2011, 14:52
Разреждаш ракията на дядо ти със спирт.