PDA

View Full Version : България след 90 години!



RoSKo0o0
04-28-2011, 22:55
http://vbox7.com/play:4a984ee3

Много смешен клип. Радвам се отново, че учените знаят кои правителства ще дойдат на власт, как изчисляват природните бедствия и т.н. Този път учените ме разочароваха - плоско и недоизпипано. МОЕ МНЕНИЕ.

Вашите коментари?

Nakadah
04-28-2011, 22:57
Youtube link?

RoSKo0o0
04-28-2011, 23:01
Youtube link?

За жалост - няма.

stigmata
04-28-2011, 23:02
За жалост така както е тръгнало,това е най-малкото което ще стане с нашата мила,обичана родина!

RoSKo0o0
04-28-2011, 23:06
За жалост така както е тръгнало,това е най-малкото което ще стане с нашата мила,обичана родина!

Добре, защо смяташ така? Защо никой не взима предвид глобализацията и глобалните конфликти. Нима си мислите, че всичко е "peace" на света? За мен "от изток до запад ножове се точат" и само въпрос на време да избухне нов световен конфликт. Изчерпаемите природни ресурси свършват, а желанието за тяхното взимане - война. Няма друга алтернатива, а това ще доведе до нови географски преразпределения, което няма как да не засегне и нашата макар и малка красива страна БЪЛГАРИЯ :smt007

stigmata
04-28-2011, 23:19
За жалост така както е тръгнало,това е най-малкото което ще стане с нашата мила,обичана родина!

Добре, защо смяташ така? Защо никой не взима предвид глобализацията и глобалните конфликти. Нима си мислите, че всичко е "peace" на света? За мен "от изток до запад ножове се точат" и само въпрос на време да избухне нов световен конфликт. Изчерпаемите природни ресурси свършват, а желанието за тяхното взимане - война. Няма друга алтернатива, а това ще доведе до нови географски преразпределения, което няма как да не засегне и нашата макар и малка красива страна БЪЛГАРИЯ :smt007 Това което казваш е друго.Ние говорим за това,че помиярите ни завземат с всеки изминал ден.От перник на долу турчор да си е*е мамата.Циганите са навсякъде,джамий се строят без проблем и по много,все едно турци мръсни не са ни държали 500 години под робство.Е за какво говорим ние,нормално ли е това.Турците ни мразят,циганите ни ненавиждат и ние ги приемаме като братя.Въдят се като хлебарки и най нахално се разпростират по наши земи без никой да ги закача(предимно за турците).Е как няма да ни завладеят?

RoSKo0o0
04-28-2011, 23:25
Добре... тази статистика, посочена в клипа - до 30 години ще сме 3 000 000??? Нещо не ми звучи логична. Какво... 1 милион човека ще се изнесат в чужбина ли? И Испания е била в подобно положените ДЕСЕТ ГОТИНИ, когато е влязла в Европейския съюз, но сега как са испанците - live is live. Силно вярвам (може и напразно) в това, че след 5-6 години нещата в страната ще се стабилизират, запалтите ще се вдигнат и т.н., което би направило България предпочитаема страна за работа и живот с подобен тип на управление. Това ще провокира и тези, които са напуснали страната ни да се завърнат.

stigmata
04-28-2011, 23:34
Добре... тази статистика, посочена в клипа - до 30 години ще сме 3 000 000??? Нещо не ми звучи логична. Какво... 1 милион човека ще се изнесат в чужбина ли? И Испания е била в подобно положените ДЕСЕТ ГОТИНИ, когато е влязла в Европейския съюз, но сега как са испанците - live is live. Силно вярвам (може и напразно) в това, че след 5-6 години нещата в страната ще се стабилизират, запалтите ще се вдигнат и т.н., което би направило България предпочитаема страна за работа и живот с подобен тип на управление. Това ще провокира и тези, които са напуснали страната ни да се завърнат. Дано това което казваш стане!Ще е наистина великолепно за нашата майка България!БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

GrindBlardian00
04-29-2011, 00:34
Кур за разните псевдоактивисти по тия въпроси, качващи подобни клипчета.
Два кура за медиите.
Три кура за обществото.

Rorschach
04-29-2011, 06:19
Обичам националисти, които не знаят родният си език!
Обичам и киселото мляко, Стоичков, тези планини зелени и Стъклен дом!

КАЗАХ!

reoffender
04-29-2011, 07:22
Пак ли се правим на много вещи в политиката...
Защо бе?
Защо сте такива националисти във форумите :(

w0sh
04-29-2011, 09:06
България на 3 морета, казвам ви.

Rorschach
04-29-2011, 09:08
http://vbox7.com/play:4a984ee3

Много смешен клип. Радвам се отново, че учените знаят кои правителства ще дойдат на власт, как изчисляват природните бедствия и т.н. Този път учените ме разочароваха - плоско и недоизпипано. МОЕ МНЕНИЕ.

Вашите коментари?

За съжаление не мога да гледам клиповете (но съм наясно, че клиповете във vbox в 21-и век са алтернативата на книгите от по-старите времена), но ми прави впечатление подчертаното...

Смисъл, к'фо?

RoSKo0o0
04-29-2011, 10:23
Rorschach, че учените точно за този момент си дават оценките каква щяла да бъде България след 30 години, след 90 години и т.н. Все едно някакъв отчаян повик към някого си?!?!!? Това според мен няма как да стане.

Учените не могат да кажат кои партии ще вземат властта! - каква ще е тяхната политика.
Учените не могат да изчислят дали икономиката ни ще се подобри, а това според мен ще стане - ще се вдигнат заплати и стандарта на живот - много хора зад граница ще се върнат в родината си.
Учените не могат да предвидят кога ще избухне Третата Световна война, която ще бъде водена за изчерпаемите ресурси на земята.
Учените не могат да предвидят кои страни ще участват в тази война - не могат да предвидят демографските промени.
Учените не могат да кажат кога би избухнала гражданска война или конфликт на расова основа...
Това е просто МОМЕНТА статистика, която за мен не е реална... как след 30 години ще сме 3 милиона... да не бих 2 милиона българи ще бъдат пуснати зад граница... да, да...
Затова за мен този клип е плосък и смешен и провокира изнервените деца.

RoSKo0o0
04-29-2011, 10:26
Пак ли се правим на много вещи в политиката...
Защо бе?
Защо сте такива националисти във форумите :(

Аз ли? Аз не се правя на никакъв, просто изказвам мнение за очевадно поредната смешна статистика. Аз съм си националист и на живо и навсякъде, но това не значи, че трябва да съм скинар нали. :)

Rorschach
04-29-2011, 11:04
Кои са тези учени, бе?

Учените, извънземните, масоните...

Кои са, какви са?


В този сайт всеки говори за някакви учени и никой не казва какви са?

Учени - биолози, математици или цицо-критици?

CanisDirus
04-29-2011, 11:12
Малко повече уважение към изтъкнатите Мамолози, молим!
Ние страним от такива дилетантски сайтчета като vbox и сме съсредоточени над порнхъб, редтюб и тн.

RoSKo0o0
04-29-2011, 11:47
Малко повече уважение към изтъкнатите Мамолози, молим!
Ние страним от такива дилетантски сайтчета като vbox и сме съсредоточени над порнхъб, редтюб и тн.

:lol: :lol: :lol: :lol: правилно, правилно 8-)

Greennight
04-29-2011, 13:46
След 90 години-България световна сила и най-богатата държава в света,нищо не знаете вие 8-)

jimei
04-30-2011, 07:41
След 90 години, Бойко Борисов: "БЪЛГАРИЯ НА 3 ПЛАНЕТИ"

EarthShaker
04-30-2011, 09:28
България на 3 морета, казвам ви.

true story