PDA

View Full Version : Евтини хапчета за отслабване?



Dessynka
04-29-2011, 08:01
Ако някой знае за нещо такова, моля да каже. :)

ПП - Всички, чието мнение е "Яж здравословно, спортувай, започни диета" да си го запазят за тях. :)

anii123l
04-29-2011, 08:21
по-добре недей с тези евтини хапчета..защото съм чувала ,че са много вредни ..водят до безсъние и депресия...поне това съмм чувала .. :(

scrooper
04-29-2011, 08:28
отрова за мишки от пазара "Кирков".

Shakiro
04-29-2011, 08:59
отрова за мишки от пазара "Кирков".

:D

А сега по темата:
Не те знам колко си дебела, но горещо ти препоръчвам хапчета "Спорт", фитнес ли, плуване ли, каквото ам си избереш, но недей с хапчетата. Просто се тровиш и най-накрая (ако има ефект) приличаш на мишка, гладувала с години. Или мечтата ти е анорексичка :?:

kalpazanka
04-29-2011, 09:51
Точилка и шамари с длан и опако от тате!

Rebirthing
04-29-2011, 11:13
Точилка и шамари с длан и опако от тате!

+ колан !

А към авторката: не смятам да си запазвам мнението за себе си, тъй като тук всеки има право на такова. Ти яж като разпрана, а после пускай по форумите теми за евтини хапчета с които да топиш сланини !

pitfall
04-29-2011, 11:17
хапчетата не помагат, ако иска и 1000 лева да са, смао си даваш парите.
Можеш да пробваш със зелен чай, пречиства организма, или чай инхуа

SUNinTHEsunset
04-29-2011, 11:18
Хапчетата за отслабване не струват,камоли евтините.Ама като толкова искаш давай си парите на вятъра...

vikiraa
04-29-2011, 12:43
Познавам една жена която реши да отслабне с такива хапчета.Свали килограмите...и след месец беше 3пъти колкото преди :? А даже съм чувала , че някои изобщо не деистват ( което всъщност е по-добре от това да си 3пъти повече кг,но е само загуба на пари ) ти решаваи..

iiordanova
04-29-2011, 12:47
Ако щеш и най-скъпите си купи и най-евтините, ефект няма да има,ако не спортуваш и не се храниш здравословно! Ти какво си мислиш, че пиеш хапчетата и се тъпчеш, и лежиш по цял ден, и опа - изведнъж си отслабнала ?! Смешно е, ако мислиш така.

billytalent
04-29-2011, 12:55
Вместо да даваш пари за глупости, си вземи една карта за фитнес.

nomatterwho
04-29-2011, 15:00
Моля те напиши в гугъл - "Отечествен фронт - анорексичка" и изгледай цялото предаване във вибокс. После му мисли.
Не се излагай с хапчета и гладуване - намаляй тестеното и сладкото, бягай или прави упражнения в къщи поне веднъж на седмица и после говори за "евтини хапчета".

shmyshi
04-29-2011, 18:40
пий пектин - натурален е, 2 лева е, убива апетита и е страшно полезен
недей с химия.. после ще съжаляваш

elinchica
04-29-2011, 18:48
Абее хораа какво нападатее момичетоо... знаете ли че имам приятелкаа .. коятооо не ядее почтии.. смис яде некфи ябълки салатии зелени.. и за 3 месеца 4 кг... + тфа спортуваа.. вие с перфектните телаа се изказахтее .. наистина и аз не мисля че трябва да прибягва към хапчета амаа ако няма наистина никакъв друг начин.. и все пак.. мила замисли се и не ги почвай..

Dessynka
04-29-2011, 18:58
Пффф как си знаех че веднага ще почене да наливате. ахах

Така 1во - не, не искам да съм анорексичка и много добре знам кое е нормално слабо и грозно слабо. Трябва да сваля 5 кг, няма да ходя на фитнес и т.н. защото нямам време. Упражненията, които правя в нас не са достатъчни. Не се тъпча като "свиня" , ям доста по-малко от преди, но все пак ям,а не гладувам, защото е вредно :) Просто ми трябва нещо с което да съм свалила 5-6 кг до Юли.

Ама иначе мерси много за помощта :?

FuckingFreak
04-29-2011, 19:01
Точилка и шамари с длан и опако от тате!

+ колан !

А към авторката: не смятам да си запазвам мнението за себе си, тъй като тук всеки има право на такова. Ти яж като разпрана, а после пускай по форумите теми за евтини хапчета с които да топиш сланини !

++

да ти разкрия същността на тези хапчета- подтискат нуждата на организма за сладко и мазно и когато и да почнеш да ядеш по съвсем малки количества, дори по хапка, всичко ти се лепи, тъй като един вид организмът ти вече няма нужда от този вид храна.. гледах го по един документален филм и смятам че е точно така, или поне с повечето такива които се предлагат на пазара - избора е твой :) :) :)

nikitooo92
04-29-2011, 19:04
Препоръчвам ти Инхуа слимминг,хапчетата са на билкова основа,и по-скоро се считат за хранителна добавка, и са на цена 8лв аз ги съчетах със здравословно хранене, и за 18 дена свалих 6кг,което и нито много,нито малко,за мене е достатъчно :) сега съм ги спряла,но си поддържам хранителния режим и няма промяна.Успех!

nomatterwho
04-29-2011, 19:40
FuckingFreak е права, че хапчетата за отслабване подтискат нуждата на организма от сладко и мазно, пък и не само от тях. От всякаква храна. Някои убиват и апетита. Голяма е вероятността, когато ги почнеш, да стигнеш до гладуване. А ти в момента си търсиш хапчета за отслабване и ще вземеш първите, за които чуеш 2 положителни мнения, но вместо да отслабнеш ще си съсипеш организма. Тъпо е така наготово да чакаш с хапчета да отслабнеш - спорт, ала бала, диети почвай и ще си си свалила нужните килограми до юли.

neeDaBosS
04-29-2011, 19:56
С хапчета не става,не разбрахте ли ?
Единствено ще си докараш проблеми.Пробвай 90 дневната диета или някаква по-лека и ще свалиш бързо тези 5кг :)

kalpazanka
04-30-2011, 07:35
пий пектин - натурален е, 2 лева е, убива апетита и е страшно полезен
Пиех го по едно време и да ти кажа, щях да изям кооперацията. :D

nikitooo92, такава рязка промяна е плашеща.

Rebirthing
04-30-2011, 07:58
Впрочем да отбележа за пектина, съседа ми редовно консумираше ябълки в които се съдържа огромно количество пектин, та после да видите каква слуз беше намерена в червата му :) бррр...

Всеки да си прави сметката ;д

kalpazanka
04-30-2011, 09:30
^ Човекът имал ли е някакви заболявания?

bathory
04-30-2011, 17:14
Ще свалиш тези 5-6 кг и без хапчета. Може просто да включиш в менюто си повече плодове, риба, пилешко месо, яйца и многооо вода. Съчетано с упражнения и си готова.. :)

nikitooo92
04-30-2011, 17:54
пий пектин - натурален е, 2 лева е, убива апетита и е страшно полезен
Пиех го по едно време и да ти кажа, щях да изям кооперацията. :D

nikitooo92, такава рязка промяна е плашеща. Ми не знам какво разбираш под плашеща и рязка,защото това са 2 седмици,почти 3,в които съм ге свалила тези 6 кг,за мен е нармално време,не е примерно "Свалете 10 кг за една седмица",но аз се чувствам много добре,и не мисля,че има нещо плашещо в това,да отслабнеш и да се чувстваш добре в кожата си,не казвам,че трябва да ядеш като прасе,и да чакаш ефект от хапчетата,но пак казвам,те се водят по-скоро като хранителна добавка :)

Dessynka
04-30-2011, 18:32
Много сте отворени сички тукаа бее мн напрао думи няям пхахх. :-o

LoveChocolate
04-30-2011, 18:38
хахаха. .. добре щом така мислиш .. айде гълтай хапчета , натрови се и влез в болницата .. да видиш няма ли да се окажем прави :D

misheli7a
04-30-2011, 18:46
Не си трови организма с хапчета. Ограничи сладкото, хляба и газираното до мимум или мини на някакъв хранителен режим. :)

Dessynka
04-30-2011, 19:06
хахаха. .. добре щом така мислиш .. айде гълтай хапчета , натрови се и влез в болницата .. да видиш няма ли да се окажем прави :D

Абе недей знай много. Още в предните постове говориш, при положение, че нито ме познаваш нито знаеш какво правя за да отслабна. Просто всички отговаряте на друго, не на въпроса. :P :*

dream1707
04-30-2011, 19:11
И защо сме отворени .. защото сме ти казали, че с подобни боклуци само си съсипваш организма ли ? :-o Хах, ами добре.. Върви пий отрови, ние ще се обадим в спешното да им кажем да те очакват. Не се притеснявай :P

VikitoRia
04-30-2011, 19:30
http://vitaslim.bg/information/vitaslim-light

kalpazanka
04-30-2011, 19:34
Ми не знам какво разбираш под плашеща и рязка,защото това са 2 седмици,почти 3,в които съм ге свалила тези 6 кг,за мен е нармално време,не е примерно "Свалете 10 кг за една седмица",но аз се чувствам много добре,и не мисля,че има нещо плашещо в това,да отслабнеш и да се чувстваш добре в кожата си,не казвам,че трябва да ядеш като прасе,и да чакаш ефект от хапчетата,но пак казвам,те се водят по-скоро като хранителна добавка :)
250-500 грама седмично, 1-2 кг за месец. И не само аз, ами и СЗО го разбира така.

nikitooo92
05-01-2011, 00:49
Ми не знам какво разбираш под плашеща и рязка,защото това са 2 седмици,почти 3,в които съм ге свалила тези 6 кг,за мен е нармално време,не е примерно "Свалете 10 кг за една седмица",но аз се чувствам много добре,и не мисля,че има нещо плашещо в това,да отслабнеш и да се чувстваш добре в кожата си,не казвам,че трябва да ядеш като прасе,и да чакаш ефект от хапчетата,но пак казвам,те се водят по-скоро като хранителна добавка :)
250-500 грама седмично, 1-2 кг за месец. И не само аз, ами и СЗО го разбира така. Виж какво,няма смисъл от това да спорим :) Пак ти казвам,чувствам се чудесно,който както иска да разбира нещата,истината е ,че понякога хапчетата помагат,специално тези,съчетани с хранителен режим,и разбира се,който има време за спорт(аз обаче нямам),стават чудеса,само желание,вяра и воля!Относно мацката,която е създала темата,не мисля,че мога да и дам по-изчерпателен отговор от първия,но ще повторя:Инхуа Слимминг,8лв,36 хапчета,в аптеките :)

LoveChocolate
05-01-2011, 02:09
Абе ти щом не искаш да си кажем мнението , защо правиш тема .. злеееее :lol:

cunt
05-01-2011, 02:38
Пффф как си знаех че веднага ще почене да наливате. ахах

Така 1во - не, не искам да съм анорексичка и много добре знам кое е нормално слабо и грозно слабо. Трябва да сваля 5 кг, няма да ходя на фитнес и т.н. защото нямам време. Упражненията, които правя в нас не са достатъчни. Не се тъпча като "свиня" , ям доста по-малко от преди, но все пак ям,а не гладувам, защото е вредно :) Просто ми трябва нещо с което да съм свалила 5-6 кг до Юли.

Ама иначе мерси много за помощта :?
предполагам имаш време да спазваш диета нали? мн по-добре е да започнеш да се храниш по-здравословно , отколкото да пиеш некви хапчета.
ама ти си знаеш де :)

Lian4ety
05-01-2011, 07:38
Вместо да даваш пари за глупости, си вземи една карта за фитнес.
++ точно! За тези 20-30 лева където ще дадеш за хапчета и ще гладуваш, по-добре си вземи една карта и бавно, но сигурно ще свалиш килограмите :)

fiama
05-01-2011, 08:06
Знам, че не искаш да чуваш ''спорт и здравословно хранене'', но все пак ще дам и моето мнение. Не съм пила хапчета за отслабване, нямам и намерение да пия. Ако искаш някакво хапче, защо не си купиш примено ябълков пиктин на хапчета - той спомага редовността на стомаха. В смисъл ако все пак си наложиш лек хранителен режим + продължителни разходки в парка или малко спорт в съчетание с тези хапчета мисля, че ще постигнеш дълготрайни и добри резултати. Цената мисля беше около 4 лв за 90 броя.

AbbeyDawnnn
05-04-2011, 09:25
ТИ СИ ЛУДА ДА СИ ДАВАШ ПАРИТЕ ЗА ХАПЧЕТА , КОИТО ЩЕ ТЕ ДОВЕДАТ ДО ОЩЕ ХАПЧЕТА :-x

SexyBitch
05-04-2011, 14:01
Закво всички само критикувате тука бе говедааа. Ако идкам ще си се тровя и се тровя. Ходете се гърмете, барем нещо полезно да свършите...

Rebirthing
05-04-2011, 16:05
Закво всички само критикувате тука бе говедааа. Ако идкам ще си се тровя и се тровя. Ходете се гърмете, барем нещо полезно да свършите...

Алооо, внимавай как се изразяваш. Това е форум, а не женския пазар. Трови си се и не занимавай хората с глупости, защото нито си интересна, нито си за пример !


Баси, такива теми трябва да бъдат абсолютно забранени !

tanch3t093
05-04-2011, 17:08
Абе хора кво ви пука за тази, избрала си е да се съсипе,нас кво ни грее? Има си мнение, не се вслушва в истината ил по-скоро отказва да я приеме... За мен това е човек не повече 15 год. и то още по-зле не само за организма, защото точно в тази възраст той се нуждае от всичко... Но и за отношението, за начина на писане и тн. Подкрепям мнението на Rebirthing

SorrowEyes
05-05-2011, 07:00
Хапчета за отслабване в комбинация с евтини - не добра идея ...
Чувала съм за тези Alli, които ги продават в аптеките, но нямам представа колко струват.

kalpazanka
05-06-2011, 09:25
Хапчета за отслабване в комбинация с евтини - не добра идея ...
Чувала съм за тези Alli, които ги продават в аптеките, но нямам представа колко струват.
Знаеш ли колко са коварни? Мазнините, които не са усвоени, изтичат от ануса без позив за дефекация. Познай дали няма да стане за резил в училище. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stasi
01-30-2012, 12:07
Ох абе като цяло прави сте, че хапчетата не са най - разумното решение, но момичето явно така си е решило, така че поне искам да препоръчам едни които при мен помогнаха и не са дали странични ефекти - казват се SlimWeight Pro и не са скъпи.. абсолютно съм ЗА спорта и здравословното хранене, но поне някой да й отговори на въпроса все пак ... ;)

divacheee
01-30-2012, 12:48
Окей .. Не ти трябват хапчета. В по-горен пост си писала, че правиш упражнения във вас, не си описала как се храниш но да приемем, че се храниш правилно.. (съмнвам се малко де :д ) не знам до колко за теб е "евтино".. но може да опиташ с лкарнитин! Потърси инфо в гугъл, може и да те заинтересува. И не се подвеждай от рекламата на ВитаСлим за най-чистия лкарнитин :д

anna36181
11-23-2013, 12:02
Хапчета за отслабване - http://track.buythermacuts.bg/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=1044&pid=115&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.