PDA

View Full Version : Проблем с лаптопа



CrazyMims
04-29-2011, 12:43
ПОМОЩ! Лаптопа ми се прецака тотално! :-D Когато го влкючих работеше но из веднъш се изключи и ми излезе едно да рестартирам и да избера някакъв език после след като изписа cheking for problems там пишеше различни работи -
chek for image, memorie problems, и се дава да го рестартирам. Пробвах с всичките опций но нищо не стана. Не иска да тръгва. Какво да правя? Ако на някой му се е случвало да каже как да го оправя плс. :(

nikithebest
04-30-2011, 08:38
Не разбрах какво е станало , можеш ли да обясниш малко по-подробно :) :) :)

dubi95
04-30-2011, 15:31
ПОМОЩ! Лаптопа ми се прецака тотално! :-D Когато го влкючих работеше но из веднъш се изключи и ми излезе едно да рестартирам и да избера някакъв език после след като изписа cheking for problems там пишеше различни работи -
chek for image, memorie problems, и се дава да го рестартирам. Пробвах с всичките опций но нищо не стана. Не иска да тръгва. Какво да правя? Ако на някой му се е случвало да каже как да го оправя плс. :(

Махни му батерията и му я сложи пак и така пробвай да го включиш.

Auriss
04-30-2011, 15:34
:grin: :grin: :grin:

Това да не ти е GSM-а ,бе ,малчо :D

Авторът ако обясни по-подробно какво се случва може и да му помогнем ,ама ...

GregoryHouse
04-30-2011, 15:56
Ако каже и каква е операционната сиситема. А една снимка ако постне ...по-добре ще да е като гледам предното обяснение.

RadioMan
04-30-2011, 21:58
Явно някой драйвер сее бъгнал и при мене сее случвало но откакто съм с Windows 7 нямал съм този проблем , явно си с XP

Righteousness
05-02-2011, 00:33
ПОМОЩ! Лаптопа ми се прецака тотално! :-D Когато го влкючих работеше но из веднъш се изключи и ми излезе едно да рестартирам и да избера някакъв език после след като изписа cheking for problems там пишеше различни работи -
chek for image, memorie problems, и се дава да го рестартирам. Пробвах с всичките опций но нищо не стана. Не иска да тръгва. Какво да правя? Ако на някой му се е случвало да каже как да го оправя плс. :(

Махни му батерията и му я сложи пак и така пробвай да го включиш.

:razz: :grin: :razz: :grin: :razz: :grin: :razz: :grin: :razz: :grin:

Даже я разреди и зареди пак. Може да пробваш да я полееш малко с двутактово масло! След това лакираш внимално всички изходи я накисваш за 2 дена в хладка вода. Добавяш мая и като бухне, я закачаш пак. ГАРАНЦИЯ че всичко ще се оправи!

Снимай какво ти показва на екрана к ? :)