PDA

View Full Version : Маска за коса и балсам



GrippingBosh
04-29-2011, 11:58
Здравейтее
С 1 приятелка спорихме за следното нещо...тя казва ,че маската за коса е само в крайщата ,а балсама в корените.Аз,обаче твърдя обратното.Все пак кой е правилният отговор :lol:
Препоръчайте ми балсам със или без отмиване ,няма значение ,който да е за обем и за Бога поне 1 трябва да върши работа :(

darrie
04-29-2011, 12:13
Аз лично всичко слагам в краищата. Не знам колко е правилно, но иначе ми се омазнява косата страшно много. :?
Иначе ползвам този балсам, макар че не е за обем, а аз също имам нужда.
http://polstore.com/product_images/e/196/GKTotalRepairConditioner__52612_zoom.jpg
Толкова продукти за 'обем' си купих, че се отчаях и се отказах да си давам парите.

marilyn
04-29-2011, 15:42
Ами, да, ти си права, балсама в корените може само да ти ги омазни и не е особено приятно. Иначе аз ползвам един, който се казва Lorys, не са много известни, но са готини, има за различни видове коса, моя е в лилава опаковка и струваше около 5лв.

Greshka
04-29-2011, 20:30
Аз съм на мнението на авторката.Слагам балсама само в краищата, защото ако сложа в корените косата ми веднага се е омазнила.Маска за коса не ползвам, но мисля че тя вече става за цялата коса. :)

LipSy
04-29-2011, 20:35
GrippingBosh, това което твърдиш е вярно. След балсама в корените ще има доста неприятно омазняване, така че по-добре предупреди приятелката си! :D

youarehotnyouarencold
04-29-2011, 21:07
GrippingBosh, това което твърдиш е вярно. След балсама в корените ще има доста неприятно омазняване, така че по-добре предупреди приятелката си! :D

мхм, а и по-добре не чак толкова "блестяща" коса, отколкото мазна

Rebirthing
04-30-2011, 07:43
Ами ти си права. Случвало ми се е да разнеса балсама по цялата коса и после става супер слегнала, чак мазна не, но пак си е гадно. Балсама се ползва за по-лесно разресване на косата и за да не се заплита, за това не се слага в корените. А маската трябва да се нанася най-вече в корените, защото е за подхранване и заздравяване все пак.

BrokenInnocence
04-30-2011, 08:31
Слагам и балсама и маската само по дължината на косата, никога в корените. Използвам маската на Миосотис с костен мозък и плацента и балсам на Орзен за боядисвана коса.

LoveChocolate
04-30-2011, 08:41
Аз винаги съм била доволна от продуктите на Avon .. Казаха ми , че шампоана и балсама Avon Advance Techniques за обем вършат работа и , че са доволни от тях и аз реших да си ги поръчам :) И наистина съм много доволна от тях .. може да си ги поръчаш , не са много скъпи :)

darrie
04-30-2011, 14:28
^ Пълни боклуци са. :-o

Daisy11
04-30-2011, 14:36
Балсама слагам само в крайщата,а маската за коса по цялата дължина,но не и в корените
аз ползвам тези на гарние, не са за обем, но са доста добри

Minerva
05-01-2011, 10:00
Балсамът в краищата, маската навсякъде. А според мен от балсамите изобщо няма нужда, при условие, че си слагаш маска. Просто си вземи някаква по-хубава и готово.