PDA

View Full Version : Дайте малко помощ ;д



Slynchiicee
04-29-2011, 12:59
искам да попитам един въпрос може да звучи тъпо,но ми е интересно.. попринцип когато ходя на козметик колата е в нещо подобно на канче което е топло .. следователно колата е топла.. а иначе вкъщи с епилатор.. немога да накарам една моя приятелка да иде на козметик а трябва да си махне вече космите.. на 15 е по дяволите... иска аз да й ги махна... студената кола какъв и беше принципа .. понеже с епилатор .. неискам да я връзвам да не пищи ;д .. :lol: мс много предварително :)

vivito
04-29-2011, 13:57
Студената кола маска е лесна за домашна употреба, няма нужда от специални приготовления и може да се използва веднага. За разлика от горещата, тя не отваря порите на кожата и косъмчетата се премахват по трудно, могат да се скъсат по-лесно. Използва се само за краката и подмишниците. Оставя се на студено за няколко минути, реже се парче, с помощта на пръстите се оформя топче докато се получи златиста лепкава маса. Разстила се върху кожата като се притиска и се издърпва по посока обратна на растежа на косъмчетата.

infected9
04-29-2011, 13:58
За студената кола маска не знам , не съм пробвала.Но 100% топлата ;д е по-ефикасна.

nomatterwho
04-29-2011, 14:00
Като тя не може, а ти не си сигурна, че ще успееш да й ги махнеш по най-добрия начин, защо тогава тя не иде на козметик?

Slynchiicee
04-29-2011, 14:03
Като тя не може, а ти не си сигурна, че ще успееш да й ги махнеш по най-добрия начин, защо тогава тя не иде на козметик?

е неиска да идее. ;ддд иначе аз на себе си могааа ама на друг ма е бъзее ;д да не цирика иначе се справям отлично :-)

nomatterwho
04-29-2011, 14:08
ТИ си мннн зле :shock:
след като не и пречи тя има право дa ходи както искаа кво като е на 15 ? А махането на косми е НЕхигенично без значине по къв начин...а да иде на козметик пък е най тъпото и Срамно нещо. Никога няма да ида.!
И ква си ти да и казваш кво да прави ама днеска всички се мнннннннн зле целия форум!!!!!!!

Вземи чети по-внимателно.
Приятелката й не иска да иде на козметик и я е страх сама да си махне космите.

И + това космите не са приятна гледка за никого.

infected9
04-29-2011, 14:58
Ае малко да пораснете .. кво се обиждате по тоя каруцарски начин.. момичето иска съвет ,а вие как я нахранихте супер брутално :x дори и да пише за себе си от трето лице ,няма нищо лошо.Лошо е да си хейтър и да гледаш само се напрайш на интересен.Ае със здраве и МИР !!! ;-)

amk933
04-29-2011, 14:59
Златен медал за върховна тъпотия и малоумност отива при....Кифлата (както винаги) и Емчо-емУто. Специалната награда от мен и за двамата ще е дел на акаунтите.

Следващия път да си помислят пак преди да избълват 3 кила глупости и 5 поста с три букви и 800 емотиконки. Честито.

А на следващите писатели им препоръчвам да се концентрират върху темата, защото иначе ще ги сполети абсолютно същото, каквото и тия двамцата сладури-герои на виртуалната, триизмерна простота. :-)

amk933
04-29-2011, 19:02
Нямах за цел да ви уплаша. Пишете си спокойно стига да не са глупости... :lol:

neeDaBosS
04-29-2011, 19:53
Незнам за студената,ама топлата е много ефикасна.Няма да сгрешиш ако пробваш ;)

Rebirthing
04-30-2011, 08:22
Студената кола маска е на едни лентички които трябва да затоплиш леко с търкане в дланите, после разделяш лентичката, залепваш на мястото след което дърпаш по посока ОБРАТНО на растежа на косъма.

Топлата кола маска може да си купиш и да я стоплиш в тенджера с гореща вода, тоест слагаш самата опаковка с кола маската във водата докато стане течна и топла, след което действаш. Може да използваш и микровълнова за тази цел.

Ако бъркам нещо някой да ме поправи.

Също така хвърли един поглед на това:
http://www.tialoto.bg/a/47-hair/11139-recepta-za-domashna-kola-maska.html

milenkaa9
04-30-2011, 08:47
аз съм пробвала и с 2те - и топлата и студената , определено по-добре е с топлата кола маска , аз със студената нищо не можах да си махна :)