PDA

View Full Version : какво да правя ??



malibugirl
04-29-2011, 15:45
Здравейте .. имам един проблемм ..
Значии днес се запознах с едно момче , което е с 6 години по-голямо от мене бяхме на кафе с приятелки и той беше на нашата маса с един негов приятел. По едно време нали почна да ми задава въпроси дали имам приятел разни такива.. , но азз съм доста срамежлива и отговарях му едва едва . Като станахме от кафенето решихме да се разходим в парка и когато отидохме той искаше да се разходим двамата за малко. Почнахме да си говорим пита ме защо толкова съм се притесснявала и така нататък и седнахме на една пейка. Стояхме ии както си говорим той ми каза ако те целуна ще спреш ли да се притесняваш и ме целуна. Преди това ми иска и номера , обаче аз незнам сега какво да правя харесва ми , но съм сигурна , че ако тръгнем ще иска да правим секс, а аз още не съм правила и мисля , че ми е рано. Моля ви кажете ми да го отрежа ли илии да направя нещо за да тръгнем ?? Извинявам се , че ви занимавам ако искате нищо не пишете :)

xfakexsmilex
04-29-2011, 16:01
Първо си изясни дали ти харесва само да те целува или ти харесва като човек. Ако тръгнете и още в началото те попита за секс, ти откажеш, защото мислиш, че още не си готова, той може да те остави. Това значи, че те изнудва. Такъв тип момчета ходят от момиче на момиче, искайки само едно. Ммм.. не знам. Ти решаваш. Успех все пак..

nomatterwho
04-29-2011, 16:04
Еми ние как да ти кажем какво да правим, като си зави от твоите чувства? Не разбрах - ти харесваш ли го или не?

abvd
04-29-2011, 16:06
На едно мнение сам със nomatterwho !

malibugirl
04-29-2011, 16:09
Еми ние как да ти кажем какво да правим, като си зави от твоите чувства? Не разбрах - ти харесваш ли го или не?


еми мисля , че Да

malibugirl
04-29-2011, 16:10
проблема е , че днес се запознахме , а той вече ме целуна ии мисля , че много бързо станаха нещата

supernature
04-29-2011, 16:12
Винаги съм била против за връзка с толкова по-голям от теб. Не знам, а ти на колко години си? Не се притеснявай, ако ти харесва пробвай се, не се знае дали ще иска секс.Ако поиска кажи му как се чувстваш, и ако е точно момче ще те разбере и ще те чака докато си готова ти. Сега е въпрос до характер. Но ти си решаваш, дали го харесваш или не. :)

malibugirl
04-29-2011, 16:14
Винаги съм била против за връзка с толкова по-голям от теб. Не знам, а ти на колко години си? Не се притеснявай, ако ти харесва пробвай се, не се знае дали ще иска секс.Ако поиска кажи му как се чувстваш, и ако е точно момче ще те разбере и ще те чака докато си готова ти. Сега е въпрос до характер. Но ти си решаваш, дали го харесваш или не. :)


ами аз съм на 15

HipHopG1rl
04-29-2011, 17:03
Казваш, че го харесваш, но дали това е така наистина или просто е някакво залъгващо чувство, което се е породило от действията му. Помисли много добре дали го харесваш, защото после може да съжаляваш, а повярвай ми на 21 години не се отказват лесно.
Притесняваш ли се от това, че е 6 години по-голям от теб. Ще можеш ли да му споделяш, да му имаш доверие? Помисли.
Ако наистина го харесваш не тръгвайте веднага, защото все пак познавате се от 1 ден и не го знаеш какъв е ... . Аз направих тази грешка да не опозная бившия ми и той се оказа пълната противоположност и след 1 месец го зарязах. Нещата не вървяха. Така че ти не прави тази грешка, помисли добре.

malibugirl
04-29-2011, 17:15
Казваш, че го харесваш, но дали това е така наистина или просто е някакво залъгващо чувство, което се е породило от действията му. Помисли много добре дали го харесваш, защото после може да съжаляваш, а повярвай ми на 21 години не се отказват лесно.
Притесняваш ли се от това, че е 6 години по-голям от теб. Ще можеш ли да му споделяш, да му имаш доверие? Помисли.
Ако наистина го харесваш не тръгвайте веднага, защото все пак познавате се от 1 ден и не го знаеш какъв е ... . Аз направих тази грешка да не опозная бившия ми и той се оказа пълната противоположност и след 1 месец го зарязах. Нещата не вървяха. Така че ти не прави тази грешка, помисли добре.


мерси ще помисля :)

Kukumqvka
04-29-2011, 17:28
Изчакай малко , да видиш в каква посока ще се развият нещата.
Не прибързвай и ти. :)

pitfall
04-29-2011, 17:44
Ти си реши сама какво да правиш, но в никакъв случай не избързвай да правиш каквото и да е, защото после може и да съжаляваш за действията си.

horacio
04-29-2011, 18:41
Опознай го преди да прибегнете към нещо по-сериозно.
Аз мисля, че просто е забил поредното момиче, но може и да греша.

manhattann
04-30-2011, 08:47
На същото мнение съм с horacio