PDA

View Full Version : Стрийт фитнес програма



kiberrboy
04-29-2011, 16:19
Как да започна с лостовете. Какви серии да правя. Отскоро почнах да се набирам но нямам точно определена програма. Мога да правя по 10 набирания под и надхват, но много бързо се уморявам. Като направя например 9-10 с надхват и после много трудно правя още 5. Моля за съвет.

cetor
04-29-2011, 16:46
Редувай лостове и успоредки, прави различни неща и се опитвай постепенно да вдигнеш повторенията. Ти си прецени колко почивка ти е нужна между сериите. И в един момент ще вдигнеш силата и ще се научиш да правиш повечето неща. (виж кой вид набирания ти е по-труден и наблягай на него. Може да имаш някоя по-слаба група от която да идва целия проблем.)

DownloadVirus
04-29-2011, 16:51
Съвет-ФИТНЕС ЗАЛА :D

cetor
04-29-2011, 17:29
Съвет-ФИТНЕС ЗАЛА :D :razz:

kiberrboy
04-29-2011, 17:31
Да но какви серии да правя. Защото лоста ми е в градината и мога цял ден да съм там.

awerw
04-29-2011, 17:38
ами по 3 серии :-D

kiberrboy
04-29-2011, 17:42
Всяко упражнения 3 серии така ли.

DownloadVirus
04-29-2011, 17:43
Съвет-ФИТНЕС ЗАЛА :D :razz:

Не разбрах кое ти е смешно? Сериозно говоря..

awerw
04-29-2011, 17:59
примерно така :)

cetor
04-29-2011, 18:26
Нищо просто му убиваш ентусиазма така :D Иначе от лостовете по-безценно нещо няма! Фитнеса въобще не може да се сравни с живата сила и чувството на лостовете. Тялото също става по-красиво и съразмерно. Във фитнеса може да се получи, но е по-лесно да сгрешиш да претовариш да развиеш някоя част повече и т.н А за сериите прави колкото можеш повече. Аз тренирам обикновено докато не ми се прецакат мазолите на ръцете и вече не мога да вися на лоста.

DownloadVirus
04-29-2011, 18:29
Нищо просто му убиваш ентусиазма така :D Иначе от лостовете по-безценно нещо няма! Фитнеса въобще не може да се сравни с живата сила и чувството на лостовете. Тялото също става по-красиво и съразмерно. Във фитнеса може да се получи, но е по-лесно да сгрешиш да претовариш да развиеш някоя част повече и т.н А за сериите прави колкото можеш повече. Аз тренирам обикновено докато не ми се прецакат мазолите на ръцете и вече не мога да вися на лоста.

Пълни глупости.. Точно пък на лоста няма да направиш нещо симетрично,нито крака можеш да тренираш,нито бицепси,да не говорим,че не можеш да ги напомпаш гърди-бицепс-трицепс както в залата.. За гръб обаче си е идеално :)

fatrat
04-29-2011, 18:32
Нищо просто му убиваш ентусиазма така :D Иначе от лостовете по-безценно нещо няма! Фитнеса въобще не може да се сравни с живата сила и чувството на лостовете. Тялото също става по-красиво и съразмерно. Във фитнеса може да се получи, но е по-лесно да сгрешиш да претовариш да развиеш някоя част повече и т.н А за сериите прави колкото можеш повече. Аз тренирам обикновено докато не ми се прецакат мазолите на ръцете и вече не мога да вися на лоста.
Бате тая трева ще е била много мощна. Дай телефон на дилъра тва онва?

cetor
04-29-2011, 18:56
значи твърдите, че упражнение което развива цялото тяло не развива симетрично :razz: ,а когато тренираш по-отделно всичко става по-добре и по симетрично... бахахаха а набиранията не развивали бицепса това е от всички глупости дето съм чел най-голямата... За тебе явно набиранията са само един вид....Като събираш към тебе дали не се товари бицепса? (има разлика в хвата)

И още една тема за размисъл, като отида в някой фитнес и бутна 100кг никой не ме гледа. Но като се хвана на лоста всеки един човек от залата насочва погледа към мене. Ако можеха щяха да ме удавят в капка вода.
Там се вижда истинската сила и колкото струваш.

fatrat
04-29-2011, 19:02
А аз да те попитам:
Като отида на морето и сваля тениската нищо,че във фитнеса никой не ме гледа, и покажа супер симетрично и хармонично тяло , а дойде някой лостаджия 50 кг кой ще гледат повече?
И плюс това-защо аджаба ми е да ме гледа някой на колко кг дигам? Това е от завист-щото искате да иззпъкнете над другите-сори ама не винаги се получава!

DownloadVirus
04-29-2011, 19:04
значи твърдите, че упражнение което развива цялото тяло не развива симетрично :razz: ,а когато тренираш по-отделно всичко става по-добре и по симетрично... бахахаха а набиранията не развивали бицепса това е от всички глупости дето съм чел най-голямата... За тебе явно набиранията са само един вид....Като събираш към тебе дали не се товари бицепса? (има разлика в хвата)

И още една тема за размисъл, като отида в някой фитнес и бутна 100кг никой не ме гледа. Но като се хвана на лоста всеки един човек от залата насочва погледа към мене. Ако можеха щяха да ме удавят в капка вода.
Там се вижда истинската сила и колкото струваш.

Глупости дрънкаш.. Как точно тренираш цялото тяло с набиранията (xaxaxa , направо смешен..)

И какво си направил като тренираш бицепси само с набирания? Казвам ти,че не се помпа както когато правя примерно метода 21..Няма такова упражнение за бицепс , кви набирания,кви 5 лева..

И пак имай в предвид,че лоста е само една малка пъпчица на фона на гигант,като под лост имаме предвид street fitness и под гигант фитнес залата

А това кой те гледа и кога,има всякви идиоти,а не винаги те гледат за положително ;)

А колкото силата , най-добре вари стани комедиант ..

cetor
04-29-2011, 19:10
Не знам някой добър лостаджия, който да е 50кг и да изглежда зле. Всички имат добре развит гръб ръце и рамена, пресата винаги е изчистена (както се казва нацепен до кости) и вече гърдите зависи от гена при някой се развиват много при други не чак толкова. И пак казвам тренирам и по двата начина и с двата типа хора. Много повече уважавам лостаджиите и ми е по-приятно да тренирам от колкото във фитнеса. И на лостовете никой не се дуе както във фитнеса.

Аз не тренирам за да ме гледат. Просто те го правят, защото не изглеждам като 50кг там как ги нарече, предимно тренирам без тениска и като вкараш 30 40 чисти набирания и няколко силови след 16 18 или колкото тона ти е тренировката всеки те гледа ;)

fatrat
04-29-2011, 19:12
ми ок кво да ти кажа-нека силата да е с теб тогава!
Предпочитам да работя за мускулен обем!

DownloadVirus
04-29-2011, 19:17
Не знам някой добър лостаджия, който да е 50кг и да изглежда зле. Всички имат добре развит гръб ръце и рамена, пресата винаги е изчистена (както се казва нацепен до кости) и вече гърдите зависи от гена при някой се развиват много при други не чак толкова. И пак казвам тренирам и по двата начина и с двата типа хора. Много повече уважавам лостаджиите и ми е по-приятно да тренирам от колкото във фитнеса. И на лостовете никой не се дуе както във фитнеса.

Аз не тренирам за да ме гледат. Просто те го правят, защото не изглеждам като 50кг там как ги нарече, предимно тренирам без тениска и като вкараш 30 40 чисти набирания и няколко силови след 16 18 или колкото тона ти е тренировката всеки те гледа ;)

Да бе :D Всички са добре изчистени на 1.75-1.80 и 50-55 кг много ясно :D xaxaxa

И поне тренирай си във фитнес залата..И там има "street fitness" ( лост xaxaaxax)

И кой ти каза,че се надуваме във фитнес залата ? Зависи и в каква фитнес зала ходиш..

А като не щеш много да се дуеш,ама тренираш и без горна дреха,а?

Хайде бягай да спиш :razz:

cetor
04-29-2011, 19:21
То едното не пречи на другото. Даже ще има положителен резултат, ако изненадаш мускула така с малко набирания. А за другия пост просто не искам да коментирам.... като чета такива глупости и се отчайвам. Аз обяснявам всичко подробно. А той ми хрупа. Всеки един, който разбира или не е идот ще ти се смее с глас на разсъжденията.
Иначе виждам че спомена 21 поне изпълняваш ли го правилно? И кога го правиш? (много е важно кога точно го прилагаш)

DownloadVirus
04-29-2011, 19:25
То едното не пречи на другото. Даже ще има положителен резултат, ако изненадаш мускула така с малко набирания. А за другия пост просто не искам да коментирам.... като чета такива глупости и се отчайвам. Аз обяснявам всичко подробно. А той ми хрупа. Всеки един, който разбира или не е идот ще ти се смее с глас на разсъжденията.
Иначе виждам че спомена 21 поне изпълняваш ли го правилно? И кога го правиш? (много е важно кога точно го прилагаш)

А бе ти мен не ме учи как да тренирам,за да стигна там дето съм,вероятно 2-3 неща ще знам..Какво точно обясняваш подробно ? И кое не пречи на другото?

21 или в начало или в края ,така или иначе много упражнения и сетове за бицепса не правя,тоест 10-12 серии :)

cetor
04-29-2011, 19:33
По-добре е накрая, но преди да започнеш да работиш за всяка ръка по отделно, за да няма различно натоварване. И другото важно е във втората и третата част на упражнението до къде се вдига лоста. Има много хора, който не го правят правилно и се получава, като подкецване :D

А за това дали да те уча може да разбираш от фитнес, но нямаш никаква представа от лостове, добавки или анатомия :D Отделно има хора, от които нищо не става, но заради гена си постигат резултати. Чист късмет, че им върви някоя група.

fatrat
04-29-2011, 19:36
да бе 100% ще ходиш на фитнес ама няма да разбираш поне малко от анатомия пълна глупост бих казал...

DownloadVirus
04-29-2011, 19:37
По-добре е накрая, но преди да започнеш да работиш за всяка ръка по отделно, за да няма различно натоварване. И другото важно е във втората и третата част на упражнението до къде се вдига лоста. Има много хора, който не го правят правилно и се получава, като подкецване :D

А за това дали да те уча може да разбираш от фитнес, но нямаш никаква представа от лостове, добавки или анатомия :D Отделно има хора, от които нищо не става, но заради гена си постигат резултати. Чист късмет, че им върви някоя група.

Ами не знам що за медиум си,как разбра от какво разбирам и от какво не и не ми говори за гени и такива глупости,защото аз си знам къв съм бил и как и за колко време съм станал така..

Като си такъв професор дай снимка да те видим и толкова :)

cetor
04-29-2011, 19:42
Ми да ти кажа не съм от тия дето много се снимат пред огледалото и се дуят ;) но може и да изнамеря нещо

DownloadVirus
04-29-2011, 19:46
Ми да ти кажа не съм от тия дето много се снимат пред огледалото и се дуят ;) но може и да изнамеря нещо

Ако искаш прати на ЛС :)

redbul2
04-29-2011, 19:56
Ми да ти кажа не съм от тия дето много се снимат пред огледалото и се дуят ;) но може и да изнамеря нещо

Да,не е лошо да те видим и сравним с Вируса.Кой от вас е по-нацепен и с по-голяма ръка.Вие покажете,а ние тук сме "голямото жури".Ще отсъдим кой крив и кой прав

awerw
04-29-2011, 19:58
George Penchev Poapadnah na nqkvi idioti v edin forum koito tvurdqha 4e nabiraniqta ne razvivali tqlot, ne se razvival bicepsa stavali sme nesimetri4ni i vsi4ki lostajii bili 50kg s lo6o tqlo lele smqh se sus sulzi kak da obori6 takiva idioti :D

Не приятел, не става така :?

cetor
04-29-2011, 20:19
Хахаха айде темата ни отиде и на други места :D Стана цирк буш

awerw
04-29-2011, 20:24
и това "буш" ми е познато от някъде ама айде стига съм издавал вече :lol:

NqmamName
04-29-2011, 20:30
Какво значение има,кой къде тренира. На някой им е приятно да тренират в фитнеса,на други на лостовете. Не разбрахте ли,че не всички хора са еднакви. Плюс това момчето пита как да си направи програма за ЛОСТОВЕ,а не къде да ходи. Също така какво значение има кой ще събира повече погледи на плажа? Важното е като се погледнете в огледалото вие да се харесвате. :smt023

cetor
04-29-2011, 20:41
Така е ние прецакахме темата с тъпи спорове...

DownloadVirus
04-29-2011, 21:16
Аз казах да започне фитнес зала..Това е крайното ми мнение,да заякне малко и после ако иска да се връща пак на лоста...

RoSKo0o0
04-29-2011, 21:30
Момчето иска STREET FITNESS програма, а не дали да ходи на това или онова. Едни намират много повече смисъл в Уличния фитнес, а други - във фитнес залата...
Аз съм доволен от Уличния фитнес... след още година, година и нещо, ще ми се доуформи тялото и ми харесва това, че имам атлетично и умерено тяло, а не 50 ръка и трапец стигащ до ушите.... на други пък искат обратното.... Хем не сте прави и пак спорите...

DownloadVirus
04-29-2011, 21:41
Момчето иска STREET FITNESS програма, а не дали да ходи на това или онова. Едни намират много повече смисъл в Уличния фитнес, а други - във фитнес залата...
Аз съм доволен от Уличния фитнес... след още година, година и нещо, ще ми се доуформи тялото и ми харесва това, че имам атлетично и умерено тяло, а не 50 ръка и трапец стигащ до ушите.... на други пък искат обратното.... Хем не сте прави и пак спорите...

Ей пич направо се скъсаx от смях :razz: :razz: :razz:

RoSKo0o0
04-29-2011, 21:50
Радвам се, че съм развеселил някого, това винаги ме е радвало. ;)

bathory
04-29-2011, 22:47
http://vbox7.com/play:2fba597a - Пиши на това момче във вибокс.. Мисля, че най-много ще ти помогне с програмата. И добре си решил - фитнес залите са пълна глупост. :)
П.С.: DownloadVirus, много посредствено мислене вадиш. Фитнес, та фитнес.. И какво като имаш маса, аз дето тежа 52 кг ще те спукам от бой и избягам преди да се усетиш. Лостаджиите развиват цялото си тяло, тренирайки със собствено тегло. Да вдигнеш себе си е много по-трудно, пред 100кг желязо.. :)

fatrat
04-30-2011, 05:53
http://vbox7.com/play:2fba597a - Пиши на това момче във вибокс.. Мисля, че най-много ще ти помогне с програмата. И добре си решил - фитнес залите са пълна глупост. :)
П.С.: DownloadVirus, много посредствено мислене вадиш. Фитнес, та фитнес.. И какво като имаш маса, аз дето тежа 52 кг ще те спукам от бой и избягам преди да се усетиш. Лостаджиите развиват цялото си тяло, тренирайки със собствено тегло. Да вдигнеш себе си е много по-трудно, пред 100кг желязо.. :)
темата пак тръгва в друга посока. Точоно 52кг лостаджия нищо неможе да ми направи въпреки ,че 4 години вече съм тренирал във фитнес. Щото преди това 6 години ( и продължавам) съм тренирал кикбокс. +тва съм 76 и малко кг с такова несъответствие в категориите на 3-тата кука си с пяна на устата. Не е там работата! Айде прекратете спама!

RoSKo0o0
04-30-2011, 10:14
Ем, да... 52 кг... няма как да стане да сваляш големците :) Уличния фитнес като "СПОРТ" навлезе скоро в България. Може би миналата година вече активно. Групата във фейсбук беше 1500-2000 миналата година. Тази година са 10 000 членовете. Всички сега едвам започват да тренират как искате да имат някакви тела :) Пък и какви са тези 50-60 килограмови лостаджии не разбрах... те или са високи 170 макс или са 7-8 клас... аз тренирам с хора 70-85 кг, идват и такива около 90-100 (редовно, но единия пич преди това е ходил на фитнес, то си личи, но сега е всеки ден на лостовете) и т.н., и т.н.. Важното е да се спортува, независимо дали ще си в залата, навън или в басейна... навсякъде, ако следващ няколко прости указания ще направиш хубаво тяло. Ако откажеш алкохола и цигарите - още по-добре. Ако не ползваш химия - най-добре... хран. добавки - взимал съм когато бях футболист. Сега нямам намерение, тъй като не искам нищо изкуствено в организма си. (МОЕ МНЕНИЕ) Блъскам си храната, такава каквато е и си тренирам. Ае със здраве.

fatrat
04-30-2011, 10:20
Така е! Важно е да се спортува, ама се пак извинявай как е по-лесно 60-70кг на лост или 90кг на лост? И все пак сичко си е до организъм и човек.Според мен Лостовете са най-добрата алтернатива м/у това да стоя(да не тренирам нищо ) и тях. Също по-ми харевсат лостове от колкото волейбол например(щото съм много лош играч за това). Таобщо взето всеки си има мнение! Ама човек да ми сравнява лостове с бой (дори не е бокс или нещо с правила) ... нямам думи просто

Chacho
04-30-2011, 10:43
Стига да имаш акъла, не е от голямо значение дали ще си в залата или навън.

Download, дали ще ходиш в залата или на спортната площадка, не винаги опира до това, кое ти харесва повече. Картата ми за фитнес е колкото два наема. Има наблизо фитнеси, но лост и успоредка има точно от двете страни на блока ми. Ако реша да давам пари за спорт, ще избера нещо друго и ще продължа със стрийт фитнеса, защото ще ми е достатъчен. Не искам да се занимавам прекалено сериозно и това ми стига, защото уча, пиша, рисувам, излизам, тренирам друго, трябва да мисля за работа, пътувам, пресмятам си финансите, други неща изникват, а и просто нямам желание да му отделям толкова внимание колкото преди. Картата за залата не винаги ми е в джоба, а площадката винаги би ме приела на драго сърце.

Фитнесът може да предлага по-бързи резултати, но за този, който бърза и залата няма да е достатъчна.

Не знам дали в тази тема беше, но имаше един коментар, че лостаджиите не са разбирачи. Рядко ще видиш някой на площадката да ти дава акъл. Във фитнеса всеки се бута да ти обясни, кое как се прави и колко се клатиш, и как упражнението, което правиш е за друг мускул. Лошо си ги комбинирал, недей по толкова повторения, сложи повече килограми, сложи по-малко. По стените има огледала, а срещу огледалата - армия от комплекси. Когато искаш да се видиш, дали изпълняваш упражнението правилно, трябва да надничаш над раменете на 4-5 човека, които са си резервирали места на първият ред и ще останат дори след представлението.

И това, че лостаджиите са слаби, но релефни е мит. По-малко от тях взимат добавки и химия, но ги има и пичовете по 100+ кила в добра физическа форма.


Всеки прави избора сам за себе си, къде да тренира. Същото е като да питаш, кое бойно изкуство е най-добро. Хората искат програма и критика към нея, подхождайте обективно и карайте по въпроса! Не е нужно всяка тема да забива в странични спорове, вместо да се съветваме.



По темата: По стрийт фитнес програма не съм тренирал, но законите в залата важат и тук. Повторенията се определят от тежестите, а не се спира, просто защото си стигнал 10, а можеш още. Когато нещо стане прекалено лесно, търсиш разнообразие в упражненията. Ако имаш желание, можеш и тежести да прикачваш и тогава нещата влизат под по-голям контрол.

Подбираш упражненията, така че да напрягаш достатъчно всички мускулни групи. При стрийт фитнеса (и в залата, но там идва от само себе си) е важно да усещаш натоварването и съзнателно да напрягаш конкретните мускули. Няма пълна изолация, но с акъл и мускулна памет можеш да използваш пълноценно всички мускули, участващи в упражненията.

loveca777
04-30-2011, 10:54
Ем, да... 52 кг... няма как да стане да сваляш големците :) Уличния фитнес като "СПОРТ" навлезе скоро в България. Може би миналата година вече активно. Групата във фейсбук беше 1500-2000 миналата година. Тази година са 10 000 членовете. Всички сега едвам започват да тренират как искате да имат някакви тела :) .
Не си прав много.
Уличния фитнес си съществува още на прадядо ти времената.

Моят дядо,а и баща ми са тренирали на лостовете ехее..
Тогава дори много повече хора са спортували на успоредки и лостовете.
Протеинавите добавки и химий е нямяло и затова и на фитнес не са ходили много, макар че тогава е нямяло фитнес зали , а един вид други по културизъм зали.
На времетo много повече хора са тренирали от сега.
А тава за боя - ако умееш карате и други подомни бойни китайски техники - и 50 кг да си може да пребиеш 100 културист.

Chacho
04-30-2011, 10:58
Те преди хората са правели това и онова, и са били по 1.50м и са умирали на 40г.

С китайски бойни техники на 50кг няма да пребиеш 100кг човек, освен ако не го риташ в топките и гръкляна, а той не се обяснява, как не бива да се отдаваш на агресията. 50кг са много!

ПС: Каратето е японско бойни изкуство.

RoSKo0o0
04-30-2011, 11:04
Така е! Важно е да се спортува, ама се пак извинявай как е по-лесно 60-70кг на лост или 90кг на лост? И все пак сичко си е до организъм и човек.Според мен Лостовете са най-добрата алтернатива м/у това да стоя(да не тренирам нищо ) и тях. Също по-ми харевсат лостове от колкото волейбол например(щото съм много лош играч за това). Таобщо взето всеки си има мнение! Ама човек да ми сравнява лостове с бой (дори не е бокс или нещо с правила) ... нямам думи просто

Нито фитнесът, нито уличния фитнес е бойно изкуство. Едно е да тренираш бойно изкуство, друго просто някакъв бодибилдинг. Аз не съм твърдял, че някой ше набие трениращ бойни изкуства - това е смешно. Абсурд, ако не е някакъв хипер късметлия. Ще видим след години как ще се развият нещата в България с уличния фитнес.

@loveca7777, предполагах, че някой ще се хване затова. Едно е да ходиш на лостове... друго е да го тренираш като един вид "спорт", защото има състезания и т.н. Я виж неграта откога им е като "СПОРТ"... началото на 21 век... постоянно турнири, пари, глупости. В България да си виждал нещо подобно ИЗОБЩО? Аз, да... тази година - за пръв път във Варна (и се чудя изобщо дали някой е отишъл). Има разлика...

loveca777
04-30-2011, 11:24
@loveca7777, предполагах, че някой ще се хване затова. Едно е да ходиш на лостове... друго е да го тренираш като един вид "спорт", защото има състезания и т.н. Я виж неграта откога им е като "СПОРТ"... началото на 21 век... постоянно турнири, пари, глупости. В България да си виждал нещо подобно ИЗОБЩО? Аз, да... тази година - за пръв път във Варна (и се чудя изобщо дали някой е отишъл). Има разлика...
Не мога да разбера тава като ,,вид спорт''
Едно си е събиране за тренировки и друго си е спорт, ама както и да е.
И баща ми е тренирал и дядо ми като спорт в зала на професионални лостове и халки с трениори.
На времето е било много по-лесно да се запишеш да тренираш на такова място - да се научиш на слънце, катерене не въже и тнт, много по-лесно отколкота с авери непрофесинално на улицата
Кажи ми виждал ли си новопостроена площадка в училище някъде? Отг е не Напротив - лостовете от 20 години,които ръждясват ги махат,, И скоро ще станем като в Германия , където няма нито една площадка с лостове

Chacho
04-30-2011, 11:30
Оф, абе кви са тия глупости???

Първо - гимнастика все още може да се тренира.
Второ - площадки има под път и над път.
Трето - в Германия има дори повече.

loveca777
04-30-2011, 11:30
Какво за моя град Варна? :)

RoSKo0o0
04-30-2011, 11:31
Всъщност, да... В Русе направиха чисто нова площадка, сега я правят. :) В Шумен, тук... в градската градина вкараха чисто нови лостове и други работи. Ами ето какво имах предвид под СПОРТ - лапетата в последните 15 години (такъв период, защото оттогава се помня) знаеха - криеница, компютри, цигари и пиене... днес... 2011 година повече вече знаят за това нещо и тренират и ако (образни цифри) до 2009 година в БГ са тренирали 2000 човека сериозно... сега са 10 000. Става конкуренция, всеки иска да се изяви и т.н. Има си турнири и т.н. Това е. Айде аз отивам да събирането, чао :)

loveca777
04-30-2011, 11:34
Оф, абе кви са тия глупости???

Първо - гимнастика все още може да се тренира.
Второ - площадки има под път и над път.
Трето - в Германия има дори повече.
В Германия не знаят кво речи това успоредка :D
Ако някой в даскало дойде да ви предложи такава ,,gimnastika ми се обади
Площадки има много, ама на колко години са много имаш да се питаш

loveca777
04-30-2011, 11:37
Всъщност, да... В Русе направиха чисто нова площадка, сега я правят. :) В Шумен, тук... в градската градина вкараха чисто нови лостове и други работи. Ами ето какво имах предвид под СПОРТ - лапетата в последните 15 години (такъв период, защото оттогава се помня) знаеха - криеница, компютри, цигари и пиене... днес... 2011 година повече вече знаят за това нещо и тренират и ако (образни цифри) до 2009 година в БГ са тренирали 2000 човека сериозно... сега са 10 000. Става конкуренция, всеки иска да се изяви и т.н. Има си турнири и т.н. Това е. Айде аз отивам да събирането, чао :)
Хах Лапетата и сега си пушат, пият и набират -преди 40 години са си пушели, пиели и набиралил :)
А за площадка те питах - дали има нова в УЧИЛИЩЕ? :)
И не гледай толкова facebook

Chacho
04-30-2011, 11:52
Престани да пишеш глупости! Успоредката е измислена в Берлин от германец!

Неотдавна смениха лостовете към хижата във Враца, а на тези над хижата направиха и успоредка. Тези до нас пък ги боядисаха и спретнаха детската градина.

Тук до нас в студентски знам 3 места с успоредки, лостове. Двете са в непосредствена близост до общежитието ми, другите са на 10 минути път пеша.

redbul2
04-30-2011, 12:03
Момчето иска STREET FITNESS програма, а не дали да ходи на това или онова.
Аз съм доволен от Уличния фитнес... и ми харесва това, че имам атлетично и умерено тяло, а не 50 ръка и трапец стигащ до ушите....

Рошко си приказва,щото в Шумен няма фитнесзали и гродето е зелено. Момчето завижда на фитнесманиаците в залата.А стрийтфитнесът е като паркура и фрируна.Разни моди,а не истински спорт.По лостовете висят разни скакалци,които не могат 10 кила дъмбел да вдигнат за раменни преси.Да не говорим за 15-18 кг дъмбели. Понеже са големи щеки,не смеят да влязат в залата,щото ще ги скъсат от бъзици.Затова си измислят,че стрийтфитнеса е нещо по-добро.Щото в залата може да ги прасне някоя гира от 3 кг по главата,докато се напъват да я вдигнат.И ако успеят да изтласкат само празен лост(20 кг) на лега,може да ги затисне и смачка на второто повторение :D

loveca777
04-30-2011, 12:03
Престани да пишеш глупости! Успоредката е измислена в Берлин от германец!

Неотдавна смениха лостовете към хижата във Враца, а на тези над хижата направиха и успоредка. Тези до нас пък ги боядисаха и спретнаха детската градина.

Тук до нас в студентски знам 3 места с успоредки, лостове. Двете са в непосредствена близост до общежитието ми, другите са на 10 минути път пеша.
Ще те пусна да обикаляш из цяла Gермания по градовете им и , ако намериш площадка с лостове - ще ти дам 1 милиoн евро награда :)

cetor
04-30-2011, 13:22
Знаете ли какво... Лостовете са супер, фитнеса също. Бойните изкуства и контактните спортове не ги замесвайте. Те са друга работа. С всичко може да развиеш добро тяло, стига да спазваш определени правила (както беше казал някой на горе). Аз лично предпочитам да комбинирам и трите тогава има най-добър ефект.

И като за финал това за 50кг и еди кой си беше глупост. По тренирания печели. Зависи от много фактори. Трениран или не, какъв стил, килограми (само човек, който не е навътре в нещата и не е усещал какво е да играеш с някой от по-горна категория може да подцени тоя фактор). и т.н Ако се извадят комплексите от спорта и се остави егото извън залата ще има резултати.
А хранителните добавки са нещо много полезно, което не вреди, а само помага. На горе по тежките неща не си заслужават ;)

ZipFail
04-30-2011, 13:36
офф: Chacho кой блок си ?

Chacho
04-30-2011, 15:30
41, над Фантастико

NqmamName
04-30-2011, 16:00
Рошко си приказва,щото в Шумен няма фитнесзали и гродето е зелено. Момчето завижда на фитнесманиаците в залата.А стрийтфитнесът е като паркура и фрируна.Разни моди,а не истински спорт.По лостовете висят разни скакалци,които не могат 10 кила дъмбел да вдигнат за раменни преси.Да не говорим за 15-18 кг дъмбели. Понеже са големи щеки,не смеят да влязат в залата,щото ще ги скъсат от бъзици.Затова си измислят,че стрийтфитнеса е нещо по-добро.Щото в залата може да ги прасне някоя гира от 3 кг по главата,докато се напъват да я вдигнат.И ако успеят да изтласкат само празен лост(20 кг) на лега,може да ги затисне и смачка на второто повторение :D

Смешка,не говори глупости. Аз съм 90 килограма и ходя на лостове,а не на фитнес и не защото не мога да дигна 3 килограма гира или 100 от лежанка,а защото предпочитам тренировка със собствено тегло. Плюс това на лостовете ставаш по експлозивен и бърз,а на мен точно това ми трябва,защото тренирам кикбокс. И мога да ти кажа,че в Шумен има една от най-хубавите фитнес зали в България. Не се изказвай друг път неподготвен като не разбираш. :smt023

RoSKo0o0
04-30-2011, 16:11
Момчето иска STREET FITNESS програма, а не дали да ходи на това или онова.
Аз съм доволен от Уличния фитнес... и ми харесва това, че имам атлетично и умерено тяло, а не 50 ръка и трапец стигащ до ушите....

Рошко си приказва,щото в Шумен няма фитнесзали и гродето е зелено. Момчето завижда на фитнесманиаците в залата.А стрийтфитнесът е като паркура и фрируна.Разни моди,а не истински спорт.По лостовете висят разни скакалци,които не могат 10 кила дъмбел да вдигнат за раменни преси.Да не говорим за 15-18 кг дъмбели. Понеже са големи щеки,не смеят да влязат в залата,щото ще ги скъсат от бъзици.Затова си измислят,че стрийтфитнеса е нещо по-добро.Щото в залата може да ги прасне някоя гира от 3 кг по главата,докато се напъват да я вдигнат.И ако успеят да изтласкат само празен лост(20 кг) на лега,може да ги затисне и смачка на второто повторение :D

#-o

DownloadVirus
04-30-2011, 16:48
Като няма пари за фитнес зала,отиваш да пасеш кравите,заковаваш един кол ,дето го наричаш ЛОСТ и после си МИСЛИШ,че тренираш :D

loveca777
04-30-2011, 16:57
Пичове защо си мислите , че лостаджийте не могат да вдигат никакво тежко?
Може и да не вдигат по 100, но не са баш слабаци във фитнеса,
Абе трябва и на двете да се ходи!

loveca777
04-30-2011, 16:59
[quote=RoSKo0o0]Момчето иска quote]

#-o
Как беше на събирането :)

DownloadVirus
04-30-2011, 17:05
Пичове защо си мислите , че лостаджийте не могат да вдигат никакво тежко?
Може и да не вдигат по 100, но не са баш слабаци във фитнеса,
Абе трябва и на двете да се ходи!

Развиват главно гърба,другите неща,имат много здраве,бицепси,трицепси,гъ ди,рамо,за крака да не говорим,няма начин нищо да направят..

Другите неща бицепсите,трицепсите,еми имат някакъв моментен малък прогрес,но то вече тренировката им става като загрявката дето правим в даскало :)

bathory
04-30-2011, 17:05
Като няма пари за фитнес зала,отиваш да пасеш кравите,заковаваш един кол ,дето го наричаш ЛОСТ и после си МИСЛИШ,че тренираш :D
Мозъкът ти е доста промит. Вземи се осъзнай, че не е хубаво така.. ;)

loveca777
04-30-2011, 17:14
,
!
Развиват главно гърба,другите неща,имат много здраве,бицепси,трицепси,гъ ди,рамо,за крака да не говорим,няма начин нищо да направят..

Другите неща бицепсите,трицепсите,еми имат някакъв моментен малък прогрес,но то вече тренировката им става като загрявката дето правим в даскало :)
Така ли не знаех , честно ли ухаа ама сериозно ли ми говориш :razz:
Пак си знаеш и повтаряш едно и също ;d ;d ;D
Не знаех също, че лицевите опори и най-различните кофички ни развиват трицепса и гърдите, Не знаех ,че коремните възлизания везната и флага не стягаг рамо е корем :D Абе я ге говори на Мурт тия :)

kiberrboy
04-30-2011, 17:20
Темата може да бъде заключена. Така и не получих отговор. Аз я създавам за да ми кажете няква програма а не да се карате и спорите.

DownloadVirus
04-30-2011, 17:43
Най-добре наистина да се заключи,амат вече от ограничени лапенце,трениращи 1 месец стрийт фитнес и се мислят вече за Богове,ама то зад монитора,всеки е Бог :)

loveca777
04-30-2011, 17:49
Най-добре наистина да се заключи,амат вече от ограничени лапенце,трениращи 1 месец стрийт фитнес и се мислят вече за Богове,ама то зад монитора,всеки е Бог :)
И кое лапе тренира от 1 месец? :)

DownloadVirus
04-30-2011, 17:55
Най-добре наистина да се заключи,амат вече от ограничени лапенце,трениращи 1 месец стрийт фитнес и се мислят вече за Богове,ама то зад монитора,всеки е Бог :)
И кое лапе тренира от 1 месец? :)

Примери от форума ли да давам?Само знам,че някои ще се обидят,за това не искам..

redbul2
04-30-2011, 19:08
Като няма пари за фитнес зала,отиваш да пасеш кравите,заковаваш един кол ,дето го наричаш ЛОСТ и после си МИСЛИШ,че тренираш :D

Хахаха :D Правилно,много правилно.Да пасат някое малко теленце, малаче.И ще го вдигат над главата си за по-здрави бицепси,трицепси и делтоиди.Щото на лостовете няма да видят толкова зор.Ще пасат малачето всеки ден.Теленцето ще расне-порасне и става все по-тежко.А те ще правят по 2-3 серии с него.Набиране на крава над главата. :-D То е същото като лоста.И ще стават все по яки и нацепени.А Шварценегер след идването си в бегето,веднага ще избяга засрамен от нацепените "стрийтмастърс".Кракът му вече няма да стъпи тук.
За да напомпат краката,(които както знаем тренират много тежко на лостовете),ще подскачат на въжето с което е вързана кравата :D След 5-6 подобни тренировки ще имат прасец 45 см :-D

DownloadVirus
04-30-2011, 19:11
Еми аз бих предпочел да правя неща като

изтласкане на крава от легнала трева или изтласкане на крава от полулегнал дъб или пък кравата да се набира на мене или да правя гребане с крава,ама то това нали е за аматьори,само се излагам :D

redbul2
04-30-2011, 19:27
Да,изборът е голям :D Може тежък клек с крава на раменете.Могат да опитат вариант разгъване на скрипец,хванати за опашката и.Или кофички хванати за рогата на добичето като на успоредка,лостове де. :D Ама това не е за нас.Ние сме в залите,а те обичат въздуха, слънцето, природата. :-D

DownloadVirus
04-30-2011, 19:32
Ние сме в залите,а те обичат въздуха, слънцето, природата. :-D

Само не забравяй как могат да правят сгъване на щанга за бицепс,като навържат лайната на кравите с малко трева и две-три клонки :D

RoSKo0o0
04-30-2011, 19:40
@loveca7777, супер беше ;) Обменихме опит и направихме яка тренировка :) Немам сили сега :)

redbul2
04-30-2011, 19:43
Само не забравяй как могат да правят сгъване на щанга за бицепс,като навържат лайната на кравите с малко трева и две-три клонки :D

Хааахаха,това е най-оригиналното упражнение от стрийтфитнеса,което съм чел досега :D Дадохме им 100 идеи.Само да искат да тренират.Ще станат машини,нацепени,корави пичове с огромни мускули и ний ще се пукаме от завист.Успех на скакалците в стрийта! :D

DownloadVirus
04-30-2011, 19:47
Само не забравяй как могат да правят сгъване на щанга за бицепс,като навържат лайната на кравите с малко трева и две-три клонки :D

Хааахаха,това е най-оригиналното упражнение от стрийтфитнеса,което съм чел досега :D Дадохме им 100 идеи.Само да искат да тренират.Ще станат машини,нацепени,корави пичове с огромни мускули и ний ще се пукаме от завист.Успех на скакалците в стрийта! :D

redbul2 виж отгоре rosko кво вика..Кравите са го изтощили до пълен предел :D А бе то мускула на стрийтманяците свиква бързо,така,че няма проблем,до 2 седмици спокойно кравата ще се набира на него,докато той прави кофички на някой огромен 500 годишен дъб :D

redbul2
04-30-2011, 19:55
Хахаха,прав си трябва по-интензивна тренировка.За здрави предмишници предлагам доене на крава,по десетина повторения на 5-6 мучащи екземпляра. :D

ranieri
04-30-2011, 20:09
Доста сте заБавни :-D

Myrth
05-01-2011, 09:26
http://www.youtube.com/watch?v=eM-JtYBHqwA&feature=player_embedded

ArrowsOfDeath
05-01-2011, 14:54
Обърнахте я на простотия темата.