PDA

View Full Version : Много странно...Бели косми? Хормони ?



StolenBliss
04-29-2011, 17:20
Хмм. Начи за такова като мойто не съм чувала, някой ако е, да сподели моля 8-) и искам мнение от вас.
Значи имам два бели косъма, но НЕ на главата :-o Там нямам никви..
Единия се появи миналата година, забележете, на РЪКАТА ми.. -_- тъй тъй махам си космите там, но той пак си расте..Знам, че един път като излезе, все ще си излиза дори и да го махам. Някак беше ми странно, но не съм обръщала кой знае какво внимание, докато не излезе втория..Той определено ме шокира :shock: Та той е под окото ми :-o
И между другото някой може да каже ' те сиг са руси', но ги преглеждах 'под лупа' дет се вика и не, не са руси. Даже тоя под окото е някъв супер странен, по-твърд наподобява на космите дето стават като почнеш да си скубеш веждите, някъв такъв..Даже ако се загледам от много близо сякаш излиза от супер миниатюрна пъпчица.
Единственото, което ми хрумва е да е от проблеми с хормоните..Лятото ще ходя на генеколог, но искам мнение дали наистина е за генеколог щото не съм се сблъсквала или чувала за такова нещо. Имам и доста силно бяло течение, проблеми с теглото в последно време..И тва също ме навежда на проблем с хормоните щото те тия неща са си свързани помежду си.
Та от какво мислите, че е и чували ли сте за някой с подобно нещо? :-o

StolenBliss
04-29-2011, 21:44
Никой ли няма да ми обърне внимание на темата ? :(

kalpazanka
04-30-2011, 08:11
Никой ли няма да ми обърне внимание на темата ? :(
Все пак и ние имаме личен живот ;) Пък и петък вечерта не е само за здравословни проблеми. ;)

Проблемите с килограмите в какво се изразяват? Бялото течение само в определени дни на МЦ ли е или постоянно? Има ли миризма? Имаш ли сърбеж? Някакви проблеми по време на полов акт?
Окосмяване над горната устна имаш ли? Около ореола на гърдата? А по срединната линия от пъпа до пубиса?
Продължителността на МЦ колко е? Следиш ли овулация?

StolenBliss
04-30-2011, 12:35
Никой ли няма да ми обърне внимание на темата ? :(
Все пак и ние имаме личен живот ;) Пък и петък вечерта не е само за здравословни проблеми. ;)

Проблемите с килограмите в какво се изразяват? Бялото течение само в определени дни на МЦ ли е или постоянно? Има ли миризма? Имаш ли сърбеж? Някакви проблеми по време на полов акт?
Окосмяване над горната устна имаш ли? Около ореола на гърдата? А по срединната линия от пъпа до пубиса?
Продължителността на МЦ колко е? Следиш ли овулация?

Първо, вярно си е. Въобще изключих, че е петък 8-)

Проблемите в килограмите не знам как да обесня в какво се изразяват. Просто в последно време супер много надебелях, пък не ямм чаккк толкова много. Като бях по малка имах период от 3-4 месеца, в който качих 10 килограма :shock: Съмнявахме се за гуша тогава, но се оказа от пубертета. То не знам тва дали има общо де. Бялото течение е постоянно от около може би вече месец и половина два. На моменти по-силно и на моменти отслабва. Понякога е като слуз, но повече от времето е леко жълтеникаво. Има миризма. Сърбеж не може да се каже, само понякога, но то знам, че е от бръсненето. Полов акт не съм имала от около 8-9 месеца. Окосмяване над горната устна - мъхче, не е фрапиращо. Около ореола на гърдата имам по две, три по-черни косъмчета, да. По срединната линия на пъпа нямам, пак само мъхче, но не са черни и за махане. Продължителността на МЦ е около 4-5 дена. Иначе е на 28 дена. Преди няколко месеца на няколко пъти се случи да ми подрани със седмица :-o Овулацията не я следя.

p0rt0kalkaa
04-30-2011, 13:13
[quote="kalpazanka"][quote=StolenBliss]Бялото течение е постоянно от около може би вече месец и половина два. На моменти по-силно и на моменти отслабва. Понякога е като слуз, но повече от времето е леко жълтеникаво. Има миризма. Сърбеж не може да се каже, само понякога, но то знам, че е от бръсненето. Полов акт не съм имала от около 8-9 месеца. Окосмяване над горната устна - мъхче, не е фрапиращо. Около ореола на гърдата имам по две, три по-черни косъмчета, да. По срединната линия на пъпа нямам, пак само мъхче, но не са черни и за махане. Продължителността на МЦ е около 4-5 дена. Иначе е на 28 дена. Преди няколко месеца на няколко пъти се случи да ми подрани със седмица :-o Овулацията не я следя.

Същото като при мен :shock: само дето нямам тези бели косъмчета де .. и съм девствена ако има значение ..

StolenBliss
05-02-2011, 17:53
Ъп :-o