PDA

View Full Version : Гадно а?



BaiGanyo
04-29-2011, 18:35
Какво правим, като някой ваш приятел влезне във форума и ви намери всички ш*тове, всички глупости и неща които се отнасят за него малко или много, и след това да имате един гаден разговор и след това какво става?? Мене ме намериха и сега загубих 1 приятел, и то не за неща които се отнасят за него, ама айде.Гадно е чуството, нали или не сте се насадявали като мене? Но след всичко си помислих "всяко зло за добро"и то е така....
П.С. Няма да си сменям профила, не съм страхливец според някои...
П.С. И тези които ще коментирате не ме познавате, това е хубавото, защото тоя форум е направен да е анонимен.
П.С. Абе ръса глупости, незнам щото не съм си доспал или щото ми е гадно, ама давайте, нападайте :)

GLaDOS
04-29-2011, 18:43
Ами аз за това ,много ,много гледам да не споделям лични данни ,понеже и на мен няма да ми стане хубаво някой познат да чете какво пиша .Няма начин поне един познат да не ми е срещал глупостите ,но нали не ме знае .
А и тук казвам повече неща ,отколкото ще кажа на някой някога ....

Ама ще го преживееш ,не е болка за умиране ! :) :) :)

Sunwell
04-29-2011, 18:48
Всички знаят каква съм и никой няма да бъде изненадан от това, че го хейтвам.

StolenBliss
04-29-2011, 18:54
Аз пък за някой приятел в реалния живот не знам що да пиша нещо във форума. Не те знам ти тема ли си правил или кво де. Ама аз не съм 'застрашена' 8-)

blackking
04-29-2011, 19:07
Гадно е, да , ама какво да се прави.За това аз казвам само град и това е без години, без дати, без скайпове :) Въпреки, че мен често могат да ме намерят, защото използвам този ник, но аз за мои приятели не пиша.

bazukataaaaa
04-30-2011, 07:01
кофти тръпка брат. Ма да не ти пука. заслужават си го. тука сме за д си пишем кот ни кефи. Някой като ше се сърди - мноо му здраве!

NeENormalen
04-30-2011, 08:23
абе Щом си писал гадорийки по негов адрес си е имало причина (или е така е било щото ти е било скучно) .. ама не бери грижи, хора много на този свят, само тряа да намериш точните! :)

anna93
04-30-2011, 09:12
Гадно е да, но първо трябва да се мисли за такива варианти.

Nakadah
04-30-2011, 09:26
Прочети си първия пост на : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=401573

nickelbackk
04-30-2011, 11:54
Въобще да не ти пука! Имaл си нужда - излял си си душата. А това, че на сульо и пульо не им изнася, не бива да те тревожи, въпреки че се получава наистина кофти. :P

BaiGanyo
04-30-2011, 17:04
Прочети си първия пост на : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=401573
Да, гадно е, но той не го е чел, това ми беше настроението тогава... Кво да ти кажа, и аз сега ми става гадно като го чета, ама сторенотото сторено... Ако примерно за мене пишат така, просто няма да се занимавам с такъв човек, а той вече не се занимава с мене и аз с него...

youarehotnyouarencold
04-30-2011, 17:34
e толкова ли нямаш фитнес наоколо, че тука си изливаш енергията, в някъв форум? бахти, сега ще кажеш че сте се скарали по телефона или по скайпа.. така ли е?

п.с.: не се филмирай толкова

Ssummerjam
04-30-2011, 17:40
Той голям приятел ще ти е бил щом си седнал да го плюеш по форумите. :?

BaiGanyo
04-30-2011, 18:32
Е беше преди година-две ама забелязах че не ме харесва много и си ограничих контактите с него... Абе свършено е нащо приятелство отдавна...

cveteto64
05-01-2011, 13:39
Ако си истинки приятел ще му кажеш нещата в очите, а няма да чакаш да ги чете по форумите :)

Greennight
05-01-2011, 14:36
Еми аз попринцип си казвам всичко,както е на мойте приятели.Но примерно не искам неподходящите хора да ми четат подробно сексуалните преживявания,и затва предпочитам да съм анонимен(доколкото мога де) 8-)

Josefinne
05-01-2011, 14:49
Абе, най-важното е да си помислиш защо си ги наръсил всичите тия глупости и дали наистина ги имаш предвид, като си ги написал. И като намериш отговора на тоя въпрос - тогава или му тегли чертата на тоя твой " приятел" или му се извини. Няма начин да не ти се сърди, но може някой ден да ти прости.

BaiGanyo
05-01-2011, 15:30
Не, той не знае, една приятелка разбра, иначе незнам, прекалих бая, ама някои от тия неща си ги заслужава, не смятам да му ги показвам, но ако продължава да прави глупости, ще се опитам да поговоря с него, но вече много неща са променени. Абе сега 1 темичка ми промени целия живот, ама го приемам като гаден урок, а съм си и го заслужил.