PDA

View Full Version : В крайна сметка , какво да правя ?



cuckoo96
04-29-2011, 19:11
На 15 съм , хормоните са ме ударили , имам и компания от женския пол , но ако стигам към по - интимните ласки , немога да си го позволя . Мисля , че имам проблем . При забелване нямам проблем , но вече забелен , забелязвам , че горната страна на главичката е леко по - бяла , а надолу си е нормално . Подържам ежедневна интимна хигиена , това не е проблем .. Та има ли начин да отстраня това , някакви мазила или нещо от сорта , а за Уролог , ме е срам да ходя , не искам да разбират нашите , а лекарката без тяхно знание , няма да ми изкара направление . :? Притеснен съм , а искам да го отстраня този проблем и да си остане един неприятен спомен и да си продължа интимния живот натам :D :) Мерси предварително на всички !!

Kinghood
04-29-2011, 20:09
Отиваш при баща ти. Казваш му и действате. Нали не искаш евентуалния проблем, да се развие в нещо повече. Тук не вярвам да намериш уролог. Стегни се!!! Няма нищо срамно в това да споделиш за подобен проблем. Защо не те е срам да кажеш, че си си ударил лакътя, а те е срам да споделиш за това, че имаш притеснение относно нещо толкова важно.

StolenBliss
04-29-2011, 20:48
От лекар срам НЯМА ! Какво да те е срам..Да не би да си направил пакост и да те е срам и страх на вашите я...., не е същото. Ти не си искал да го има този проблем, не си виновен и няма от какво да те е срам. При такива притеснения отиваш на доктор хем щот така е по-добре, хем ти да си по-спокоен. Мисли по този начин и не се срамувай :)