PDA

View Full Version : Трева...



schinken
04-29-2011, 19:32
Бих желал да попитам дали винаги за проявява зависимост към наркотиците , в моя случай Тревата. Напоследък слушам как познати говорят как са се "напушвали" :shock: , което естествено ме кара да си мисля, че съм назад и някак си искам и аз да опитам.Казват , че ти ставало "кеф" , но ме е страх да не се привържа и да стана наркоман и да нямам живот :/ Ако може някакви съвети ? Да пробвам ли или не ? :shock:

П.С Много се извинявам ако има друга такава тема.

StolenBliss
04-29-2011, 19:54
Тва е най-тъпата причина от всички(които и без тва сички са тъпи) да почнеш 'щот да не си назад', пълни глупости...
НЕ ПОЧВАЙ !
Да, може да станеш наркоман. Не се знае от колко ще се пристрастиш, всеки организъм е различно. Не се знае твоя къв е и до колко е склонен към пристрастяване и мислиш ли, че си струва да поемеш риска ? :?

mila_pila
04-29-2011, 19:56
Има бая голям шанс да ти хареса, ако опиташ, тоест да се "привържеш". Прочети малко поне за какво е това аджеба зависимост. За тревата още се спори дали се развива само психо зависимост или има и физическа. После си помисли ти защо правиш нещата в живота си - защото и останалите правят така или защото ти наистина искаш да направиш даденото нещо. Останалите може утре да решат, че е мега яко да се боцкат, ти и за това ли ще напишеш тема?

Shakiro
04-29-2011, 20:06
Ео, ти на раменете си имаш ли глава, недей! Най-малкото самият ти не трябва да си го позволяваш. Виж само ко стана с Еминем, тогаз реши минава ли ти се по този ад.

schinken
04-29-2011, 20:15
Благодаря ви за бързите отговори :) Не мисля да поемам риска и да опитвам.

StolenBliss
04-29-2011, 20:24
А така ! Добре мислиш ;-) \:D/