PDA

View Full Version : Какво бихте направили?



APIRAXXX
04-29-2011, 19:36
здравейте! Предварително се извинявам ако има такива теми вече, но търсих и нямаше. Ако има моля модераторите да премахнат тази. Така проблема е следният: в събота излизахме аз, една приятелка и едно момче той ми е приятел и той срещна двама други които покани с нас. Качихме се на балкана на един скали, и от време на време едно от момчетата то е от нашето училище и е колкото нас но в съседния клас почна да ми прави комплименти и т.н. ,а когато играхме на една игра каза че ме харесва 100% и ме целуна. после ми поиска скайп и си писахме.В понеделник пак излязохме и пак отидохме на скалите, само че тогава се случи така че двамата с момчето вървяхме сами в гората и той ме попита искаш ли да излезем, харесваш ли някой, какво харесваш и т.н. и после едно от момчетата което му е фр ми каза че той казал че ме харесва и че иска да тръгнем. и той явно разбра че знам, че ме харесва и почна да сяда до мен, пита мен къде искам да отидем, прави ми комплименти, в скайп ми праща прегърдки.
Но денс разбрах от негов фр. , че ходел с друга и ако искал да ходи с мен вече да го е направил, обаче после като свършихме той постоянно мен гледаше и сега вече съвсем се обърках и искам да ви питам какво бихте направили на мое място???


П.С. извинявам се ако имам грешки :oops:

supernature
04-29-2011, 19:41
Оффф. . .. нищо не разбрах!

youarehotnyouarencold
04-29-2011, 19:47
каквото сърцето ти подскаже . ние не можем да ти кажем какво изпитваш и към кого . ако те пита нещо му отговаряш каквото ти дойде отвътре :oops:

skatew
04-29-2011, 20:08
На колко си ?

DNJ
04-29-2011, 20:29
Без да се заяждам...абсолютно нищо не разбрах. Моля те опитай се да напишеш съкратен и грамотно написан вариант на темата. Със сигурност повече потребители на форума ще се изкажат. В твой интерес е да редактираш темата си, защото ти гарантирам, че хората нямат даже желание да я прочетат.

siiska
04-29-2011, 20:50
и той отиде там и каза на оня който каза на мене и тоа от тука и оня от тука и тоя бррр НИЩО НЕ ТИ РАБЗРАХ МОМИЧЕ !!

jo0zy
04-30-2011, 06:00
На колко си ?

има ли значение ?

everybodilies
04-30-2011, 06:11
П.С. извинявам се ако имам грешки :oops:

Имаш правописни грешки..Колкото до темата: момчето или те харесва или иска да спи с теб (зависи на колко си)

nepowtorima
04-30-2011, 07:32
Ами.. попитай го към кой има чувства и дали си играе с теб.. явно не знае какво иска.. и затова прави така.. а ти продължавай да се зарибяваш с него /ах, как мразя тая дума/ .. и виж как ще се развият нещата помежду ви...
- доколкото разбрах нещо.. :д.. предполагам, че става въпрос за нещо подобно ... :д.. интересно на колко си щом не можеш да съставиш 1 изречение и да ни преразкажеш случилото се..

abvd
04-30-2011, 08:12
ОМГ .. аз нищо не разбрах :?

horacio
04-30-2011, 09:13
здравейте! Предварително се извинявам ако има такива теми вече, но търсих и нямаше. Ако има моля модераторите да премахнат тази. Така проблема е следният: в събота излизахме аз, една приятелка и едно момче той ми е приятел и той срещна двама други които покани с нас. Качихме се на балкана на един скали, и от време на време едно от момчетата то е от нашето училище и е колкото нас но в съседния клас почна да ми прави комплименти и т.н. ,а когато играхме на една игра каза че ме харесва 100% и ме целуна. после ми поиска скайп и си писахме.В понеделник пак излязохме и пак отидохме на скалите, само че тогава се случи така че двамата с момчето вървяхме сами в гората и той ме попита искаш ли да излезем, харесваш ли някой, какво харесваш и т.н. и после едно от момчетата което му е фр ми каза че той казал че ме харесва и че иска да тръгнем. и той явно разбра че знам, че ме харесва и почна да сяда до мен, пита мен къде искам да отидем, прави ми комплименти, в скайп ми праща прегърдки.
Но денс разбрах от негов фр. , че ходел с друга и ако искал да ходи с мен вече да го е направил, обаче после като свършихме той постоянно мен гледаше и сега вече съвсем се обърках и искам да ви питам какво бихте направили на мое място???


П.С. извинявам се ако имам грешки :oops:

Кво сте правили??? :lol: :lol:

наистина и аз нищо не разбрах амааааа щом си има гадже.... ако не я зареже до седмица му тегли една майна :lol:

Nakadah
04-30-2011, 09:41
Би ли го написала с по малко детайли?

Grommash
04-30-2011, 09:54
Хъх, от това което се отитах да разбера, освен да се възползва от теб друго не се сещам. :(

someonerandom
04-30-2011, 10:09
Накратко:В началото като се срещнали,оня по време на някаква игра казал,че я харесва,и я целунал.Правил и комплименти и т.н.Втория път,когато били същата компания,той и тя останали само и той я разпитвал кого харесва и я поканил да излязат някой път.Сега явно бил разбрал,че тя знае,че той я харесва(цитирам :D ) и и пращаал прегръдки в скайп,правел и комплименти и т.н. Само че някакъв негов приятел и каза,че той ходи с друга и че ако искал да тръгне с авторката,вече да го е направил.

Абе с 2 думи момчето се държи,сякаш я харесва,обаче ходи с друга и върти авторката,че да не му е скучно на излетите в балкана. Другият вариант е приятелят му да те е излъгал.Това ние няма как да го знаем.

teodorakehaiova
04-30-2011, 10:20
Добре те разбирам . ( една от малкото дали своето мнение ) .. Та , питай самото момче . Не се доверявай на някакви си негови приятели. Говорете лично , само двамата и се разберете . Друг начин няма :))