PDA

View Full Version : рожден ден



Nansu
04-29-2011, 19:41
утре сестра ми има рожден ден .. ще съм облечена малко по спортно бяла блузка с къс ръкав набрана . не мога да ви я опиша тоцхно трябва да я снимам но в момента нямам апарат с черен клин и високи кецове на converse според вас подходящо ли е .. или дайте ми идеи . за някакво облекло ..

.. надявам се да сте ме разбрали ;дд пиша много объркано :D

nomatterwho
04-29-2011, 19:45
Ами не ми звучи зле, но не мога да си представя блузата точно и там ми се губи леко картинката.
Можеш и да сложиш черен тънък шал (знаеш какъв - не такъв за зимата естествено 8-) ) и ще стане още по-хубаво. Герданче също можеш да добавиш, обеци. Ама все пак казвам, че тези аксесоари ще стоят добре на блузата, която аз си представям, не знам дали твоята е точно такава. 8-)

neeDaBosS
04-29-2011, 19:50
Ужасен стил,нищо лично.
Според мен някаква по-обикновена бяла тениска и черен клин биха свършили по-добра работа.Набрани блузи с кефове,пфу :shock:
Много противни са ми момичетата които на някакви специални събития се обличат като изпаднали германци..как може с кецове??! Единствено 1/2 пъти в месеца обувам,вярно всеки си има вкус но все пак не е хубаво да смесвате стиловете.Може да се облечеш с бели дънки,бял топ,лилав колан и лилаво шалче примерно..

Nansu
04-29-2011, 19:55
neeDaBosS оо сериозно . писнало ми е да гледам някви кифли облечени като лелки ;] аз съм на 14 и нямам намерение да слагам токове топове .. колани глупости .. да за мен е по добре да съм облякана като изпаднал германец много повече ми харесва този стилл . ;] блузата е бяла с гол гръб .. и набрана отпред :)

Nansu
04-29-2011, 19:55
:)

Nansu
04-29-2011, 19:57
neeDaBosS оо сериозно . писнало ми е да гледам някви кифли облечени като лелки ;] аз съм на 14 и нямам намерение да слагам токове топове .. колани глупости .. толкова са ми антипатични вече , че не мога да ги гледам всички облечени еднакво ;] да за мен е по добре да съм облякана като изпаднал германец много повече ми харесва този стилл . ;] блузата е бяла с гол гръб .. и набрана отпред :)

neeDaBosS
04-29-2011, 19:59
Ако искаш другия път пусни 15 еднакви поста :-o Ами само да ти кажа,че набрана блуза с гол гръб изобщо не си ходи с високи кецове

Nansu
04-29-2011, 20:01
пхааа сайта е нещо преебан .. аайдее мила пътяя не ти искам мнението .. ;] и ти си като всички кифли .. облечени като 30 годишни .. пфф смях .. аи лека вечер

neeDaBosS
04-29-2011, 20:06
Ехехехе
Къде ме видя облечена като 30 годишна бе? И като си пуснала тема и задаваш въпрос не може всички да ти кажем колко сладка ще сии леле тоолкова си ходи.. хахах ами не супер смешно е! Май яко избиваш комплекси..ако искам ще съм си кифла,кроасан или питка със салам ;д лека вечер и на теб :-)

Dessynka
04-29-2011, 20:06
Не, между другото такава блуза наистина не върви с кецове. Някакви пантофки примерно, за да не са токове? :)

darrie
04-29-2011, 20:08
Пусни снимка облечена. Не можем да гадаем как изглежда блузката и дали ще си ходи с кецове. Но все пак и аз съм на мнението на neeDaBosS.. Сякаш кецовете не са подходящи.. Разбирам за годините, но ако блузата е такава каквато си я представям е по-добре да заложиш на нещо друго. Нямам в предвид токове, разбрах, че искаш да изглеждаш добре за възрастта си. Може би някакви обувки, сандали, пантофки? :-o

neeDaBosS
04-29-2011, 20:09
Не, между другото такава блуза наистина не върви с кецове. Някакви пантофки примерно, за да не са токове? :)
+ 1
И аз това се опитвам да обесня,да не изглежда както тя го описва ;кифла; но да не е и толкова обикновено.. изчистени пантофки ще свършат прекрасна работа :)

Greshka
04-29-2011, 20:13
Не, между другото такава блуза наистина не върви с кецове. Някакви пантофки примерно, за да не са токове? :)

Това щях да кажа и аз.Мисля, че трябва да смениш или блузката, или кецовете.
Ако смениш кецовете може да добавиш от онези дългите гердани или чалче. :)

eminemfenka
04-29-2011, 20:21
Ами , правилно съчетаните неща не мисля,че важат само за 30 годишни хора..

Както и да е, аз мисля,че кецовете си вървят с тениска нещо по спортно .. иначе с гол гръб - пантофки или по елеганти маратонки,ботички .. де да знам.. не мога да си представя блузата , за това няма да съм толкова обективна :)

Туниката също би свършила добра работа:)

youarehotnyouarencold
04-29-2011, 21:17
тази блуза я описваш официална някак или поне така си я представям, а кецовете са по-скоро спортни .. ти си решаваш, не мисля, че ще ходи много

zlatit0o
04-30-2011, 07:53
Както описваш блузата ми звучи най-добре с по-официални обувки (пантовки, може и пролетни ботушки) но с кецове не бих казала :?

Brionetka13
05-01-2011, 11:20
:) :) На мене пък ми харесва, може би защото и аз съм на 14 :D А ако на тебе ти харесва, не слушай другите.

radinceto95
05-01-2011, 11:28
облечи се както искаш защо пускаш теми и искаш мнения, а след това критикуваш мнението което не ти харесва ...

suNnykaty96
05-01-2011, 11:38
Дай снимка на блузата и кецовете ((:

Colouring
05-01-2011, 12:04
Ако си се харесваш не виждам защо да не ходиш както искаш!
Аз лично бих ти препоръчала например някоя туника,ако имаш.. с клинчето ще седи много хубаво.Но не с кецове,а с обувчици.Точно пролетно,леко,подходящо за тази възраст. :)

Daisy11
05-01-2011, 12:19
На мене лично не ми харесва тази комбинация, мразя като някои се разхожда по анцузи и клинове не в час по физическо...
Въпреки че не е в мой стил, можеш да си сложиш клина с прва къса пола и можеш да смениш кецовете за белерински пантофки, ако блузата не е толкова официялна си остани с коверсите

LoveChocolate
05-01-2011, 13:09
Ужасен стил,нищо лично.

iiordanova
05-01-2011, 15:15
Блузата,която описваш не си ходи с кецове.
Облечи си пак тази блузка,тесни дънки и пантофки. Със сигурност ще си хиляди пъти по-добре за рожден ден.