PDA

View Full Version : Притеснение...



buzzzz
04-29-2011, 20:31
На теми от тоя род сигурно сте се начели, но искам да си споделя проблема..
Нередовна менструация, в овулация съм тези дни, може би днес или утре. Днес имах прекъснат полов акт, като първо го извади, мастурбира няколко секунди и тогава свърши, за всеки случай. Измихме се и двамата и след това с презерватив. Да, ама ши*ания капут нещо се плъзгаше, на него почна да му спада и се ядоса и го махна и продължихме без около 10 минути и аз реших да спрем, защото се притесних заради предеякулационната течност (макар че съм чувала, че не е нормално такава течност да се отделя) и той дори не свърши. Но на мен ми е притеснено, сигурно бях в овулация.... Дали има някаква опасност според вас? Благодаря предварително.

Slynchiicee
04-29-2011, 20:48
след като не е свършил.. следователно не е свършил и в теб.. следователно.. няма как да си бременна..но през тези днии на овулация внимавай много ... много много ... и няма махане винаги си го правете с презерватив.. незнаеш колко можеш изведнъж да го възбудиш и току виж е свършил в теб.. така с презерватив и ти ще си спокойна и той :) .

cobalt8994
04-29-2011, 22:08
много съм съгласен, по време на овулация опастността многократно се увелечава, така че по добре с "капут" от колкото да се чудите после "абе що толкова ми закъснява" !!!

Bukmop
04-29-2011, 23:03
аз реших да спрем, защото се притесних заради предеякулационната течност (макар че съм чувала, че не е нормално такава течност да се отделя)

как да не е нормално като .... то от името си личи ПРЕДеякулационна течност тя се отделя по време на половия акт .... и в нея има сперматозоиди , но шанса от забременяване е малък ... но ако момчето свърши измие се .. и след това отново секс без презерватив ... голям шанс от бременност защото по каналите продължада да се придвижва и излиза сперма !!! ВНИМАВАЙТЕ !!! не се правете на герои а използвайте презервативи !!!

Emilen
04-29-2011, 23:22
Всичко е нормално. Надуването на корема - също... Не. По-скоро е закономерно.

kalpazanka
04-30-2011, 07:17
Като знаеш, че си в овулация, сега заслужаваш да трепериш. Сори, ама като сте като мухи без глави, така ви се пада!

buzzzz
04-30-2011, 10:19
Това треперене ще ми е за урок и се надявам да съм се разминала ... втория път нямаше и 10 минути, най-много 5-6, и се измихме преди това..

buzzzz
04-30-2011, 10:23
Гррр, дали да взема ескапел?

BriNGeR
04-30-2011, 17:45
Взимай ми.. какво чакаш аз да дойда да ти го купя след като толкова хора ти казаха, че е много опасно и е много вероятно да е станало нещо..

STUFFF
04-30-2011, 19:59
"макар че съм чувала, че не е нормално такава течност да се отделя" Това в Нощен Труд ли го чете? От къде се образовате... Трябва да ви забранят интернет

buzzzz
05-01-2011, 09:21
г-жата по биология ми го каза... Аре заключвайте ми темата

kalpazanka
05-01-2011, 17:19
Браво на нея и браво на теб.