PDA

View Full Version : Защо не мога да спра да я обичам :(



EdinGlupak
04-29-2011, 20:35
Така пиша тук за първи път, просто искам да споделя мъката ми от години... Кажете ми може ли да съм такъв глупак за 5 години да не мога да забравя едно момиче, макар че от 4 години почти не сме общували.. Не мога да спра да я обичам и това си е. Били сме за кратко заедно макар и двамата да се обичахме имаше причини за това, но това беше най-хубавото време в живота ми. След като направих една глупост спряхме да си говорим и въпреки това в продължение на толко години е незаменима за сърцето ми. От както свърши с нея всичките ми връзки са краткотрайни и само за секс.... Писна ми да бъда нещастен, всичките ми приятели са щастливи с техните момичета а аз използвам всички и всички са ми безразлични... Писна ми да я сънувам само нея. Само като я видя се чуствам щастлив макар и за миг защото знам, че може би никога няма да съм с нея... Просто исках да споделя :(

r19
04-29-2011, 20:38
Какво пък толкова си направил, че никога да не се съберете? :-o
Може би трябва да опиташ отново като е незаменима/незабравима :)

NeENormalen
04-29-2011, 20:51
Мъж влюби ли се трае почти цял живот ... не зная пич, може би имате недовършена работа .. и аз имам такъв филм с една мацка с която ходех месец и нещо, и се минаха почти 4 години от както не сме заедно и още мисля за нея, а като видя нейна снимка ми се преобръщат червата и деня ми става по красив ;]... Така че, дори и да не е твоя, радвай се че е Щастлива (макар ти да не си без нея)

supernature
04-29-2011, 20:56
Мислих си, че само ние момичетата обичаме цял живота. Ха-ха базикам се. Пробвай се, да не мислиш за нея, да не гледаш нейни снимки. Надали ще помогне, но ще има полза. "Когато вратата на щастието се затвори, то друга се отваря. Но докато гледаме към затворената врата, няма да видим отворената ! "

EdinGlupak
04-29-2011, 21:06
Еми нищо кой знае какво не бях направил, ама незнам тогавашните и "приятелки" колко са украсили... Ама така е като те не можеха да ме имат решиха, че трябва и ние да сме нещастни... Иначе едва ли някога ще сме заедно, виждам я че ме гледа, усмихва ми се но нямам никаква смелост да и кажа повече от "здравей" и "как си" .... Страх ме е да не ме отхвърли защото тогава ще съм съкрушен... Нямам смелост, заеквам и се разтрепервам като я видя все едно съм дете .... Просто нямам думи какво е това :X :?

NeENormalen
04-29-2011, 21:22
Луууд ли си братлееее, щом ти се усмихва нищо не е загубенооо.. говори с нея, припомни и старите времена, бръкни се малко в съзнанието й.. ако не помогне, поне ще си говорите.. пък ако усетиш, че се размеква при разговора за спомените й кажи че все още я обичаш! 8)

RoSKo0o0
04-29-2011, 21:24
Никът ти отговаря на темата :?

horacio
04-29-2011, 21:29
Порбвай да поговорите.. ВИНАГИ има надежда и НИКОГА не е късно!

mcfly
04-29-2011, 22:53
Порбвай да поговорите.. ВИНАГИ има надежда и НИКОГА не е късно!
+

SladkaZagadka
04-29-2011, 23:12
Порбвай да поговорите.. ВИНАГИ има надежда и НИКОГА не е късно!
+

+2

а и освен това времето лекува всичко

FancyGirl
04-29-2011, 23:27
Не можеш да спреш да я обичаш.. приеми го Обичая я и се опитай да завържеш контакти с нея.. Не забранявай на сърцето си да я обича.. Остави го да те води ...

nepowtorima
04-30-2011, 07:37
Никът ти отговаря на темата :?

И аз тва смятах да напиша :д..
Ами поговори с нея бе човек.. ако опиташ .. нищо няма да загубиш.. недей да те е страх от отхвърляне.. така или иначе нещата трябва да се развият по някакъв начин, ако те отхвърли .. ще я намразиш и по-бързо ще ти мине.. сега я обичаш, защото имаш чувство за вина.. опитай се да стане така, че тя да е виновна за нещо.. или пък да се съберете.. недей да бъдеш пъзльо..

abvd
04-30-2011, 08:09
на едно мнение съм със horacio ! Говори с нея НЕПРЕМЕННО !

EdinGlupak
04-30-2011, 20:37
Да следващия път като я видя ще се опитам да я заведа на обяд или вечеря, то отговорът и ще покаже дали още има смисъл да се измъчвам :)

Greennight
04-30-2011, 20:41
И аз бях влюбен в 1 мацка и не можах да спра да мисля за нея около година.Но времето лекува всичко...

cetor
04-30-2011, 21:16
Напълно те разбирам! Прецени си дали си струва, ако си струва пробвай, ако не не. И не слушай съветите на момичетата тука. Ще те тласнат в грешна посока. Това е проблем и емоция с която трябва да се справиш сам. И всеки мъж има поне по едно такова момиче. (всеки читав мъж) Все пак в един момент всички тия неща ще изчезнат, няма да е скоро, но ще стане, като срещнеш друга която да ти запали толкова интереса.

EdinGlupak
05-04-2011, 19:41
Тези дни разбрах, че съм затворена страница за нея... Все пак надеждата умира последна, но явно трябва да продължа напред колкото и да ми е трудно... Трябва да се променя и да се опитам да обичам друга. Най-малкото го дължа на всички момичета, които лъжех през тези години :(

magita
05-04-2011, 21:11
Порбвай да поговорите.. ВИНАГИ има надежда и НИКОГА не е късно!
+

+2

а и освен това времето лекува всичко

времето нищо не лекува просто забравяш....

Според мен пък щом за 5 години не си я забравил е страшно нещо...

иначе поговори с нея излизай ако ти се удаде възможност и така :]

Clixalis
05-05-2011, 04:19
Братле и аз съм като теб и те разбирам напълно обаче при мен момичето си приказва с мен лафим виждаме се обаче вече според нея съм само много готин човек и ме приема като мн добър приятел въпреки че знае чуствата които изпитвам към нея и аз се измъчвам постоянно като видя че се разибява или ми разказват.И чесно да ти кажа не знам лек оставям не спирам чуствата си и се преструвам пред нея че ми е весело и така нататък.Надявам се с времето да я забравя.Опитай и ти. Обичай си я или кажи й какво чустваш.Какво губиш ?

SaRiTaTa
05-05-2011, 09:35
Донякъде това което си написал ми е многоо познато. Много е трудно да забравиш даден човек, но разбери всичко е до време, така че не се отчайвай горе главата и не ти препоръчвам да се сравняваш с твоите приятели, защото в такъв момент това ти действа още по депресиращо, а и това че имат приятелки не винаги значи, че са супер щастливи. Тка че не е толкова зле да си сам. А за да забравиш онова момиче се опитай да не мислиш за нея, знам не е лесно, но намери си някаква работа, прави нещо което обичаш и сигурно няма изведнъж да спреш да чувстваш каквито и да било чувства към нея, но със времето ще се получи :wink:

AutomatiC
05-05-2011, 12:43
тя пък тази за 5 години не е ли пораснала..?

Petichkata
05-07-2011, 17:15
тя пък тази за 5 години не е ли пораснала..?
+1

FromAutumToAshes
05-07-2011, 17:24
Човек като си втълпи в главата едно нещо, може и сто години да си стои така. Както искаш ме разбирай ;)