PDA

View Full Version : Голяма беля



nicolen
04-30-2011, 07:14
Здравейте,първо да кажа на 18 години съм .Моля за помощ,а не за упреци.Днес ми дойде,а довечера е голяма вечер,ще правя секс с приятеля ми плюс това сме на дискотека.В момента,в който усетих,че ми прокапа,взех две противозачатъчни Мерволон.Попринцип преди един месец бях на противозачатъчни,заради проблемен цикъл,но ги спрях след първата опаковка и повече не съм пила.След като ги спрях цикъла ми дойде и беше нормален,след това не ми дойде 36 дена до днес сутринта.Естествено по закона на Мърфи,довечера е голямата вечер и на мен днес рано сутринта ми дойде.Та въпроса ми е...до колко време ще спре с две взети хапчета,говорим до към 1 часа през ноща дали ще е спряло?И ако не взема още хапчета утре ли ще ми дойде и ще продължи цикъла ми нормално или трябва да продължа с хапчетата?И да взема ли тази вечер още две?Ако правя секс с приятеля си тази вечер,има ли някакъв възможен начин да тръгне наново по време на половия акт?Благодаря предварително.

kalpazanka
04-30-2011, 08:12
Няма да спре. Честито!
Голяма глупост си напраила с тези две таблетки. Или ги пиеш както трябва, или не посягаш към тях.
По собствена инициатива ли ги спря?

nicolen
04-30-2011, 08:22
Предния път,като почнах да ги вземам до няколко часа спря.И доктора ми каза да ги спра и да не си вземам повече опаковки.

kalpazanka
04-30-2011, 08:27
Ми след като предният път е спряло до няколко часа, сега защо пускаш тема?
Тампони не можеш ли да ползваш за дискотеката?

nicolen
04-30-2011, 08:35
Не ми е проблем да ползвам тампон за дискотеката,проблема е за секса с приятеля ми...там няма как да ползвам тампон,ако не спре....И се чудя дали утре ще ми дойде,ако не пия повече таблетки?Може би трябва да ги продължа.

WishICouldForgetYou
04-30-2011, 12:23
Не си играй с организма заради един секс.