PDA

View Full Version : Facebook - трудно възстановяване на парола



Al3ksandra
04-30-2011, 07:32
Здравейте.. както виждате темата е за възбстановяване на изгубена парола в фейсбук ...
Когато тръгна да я възстановявам по обичайния начин с "Забравена парола" ми изписва да попълня един формуляр с Име, username, email акаунт и т.н. и след като подпълня и ги пратя, ми показва друг формуляр в който си идентифицирам акаунта.. и на края ми изписват следното:

Твоята парола може да бъде заменена.

*
You have reached the limit of password reset attempts. If you are still having trouble accessing your account, please свържете се с нас for assistance.

Когато цъкна на "свържете се с нас" показва че това не се използва ..
Моля ви,ако някой разбира или знае как да се свържа с екипа на фейсбук нека да пише... акаунта ми е найстина скъп...
Не би трябвало такава голяма корпорация като фейсбук да оставят нещата така, само защото предния ден си въвел повече от 3 пъти грешни данни/парола.. :(

JDeel
04-30-2011, 19:52
Доколкото успях да проуча, след 3 дена ще имаш отново възможността да пробваш да възстановиш паролата си. Също се дава и този линк за контакт със facebook: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=login_password_bug

straus
05-01-2011, 09:06
@Al3ksandra
Въстановявал съм успешно пароли на фейсбук 3 пъти, ако ми дадеш данните за фейс и мейл-а ще се пробвам да го оправя.
А иначе цялата процедура е много куцо направена, за това си изтрих профила.

GregoryHouse
05-01-2011, 23:24
@Al3ksandra
Въстановявал съм успешно пароли на фейсбук 3 пъти, ако ми дадеш данните за фейс и мейл-а ще се пробвам да го оправя.
А иначе цялата процедура е много куцо направена, за това си изтрих профила.

Lold. A тя сигурно има проблеми заради предния който е казал това 8-)

Righteousness
05-01-2011, 23:28
@Al3ksandra
Въстановявал съм успешно пароли на фейсбук 3 пъти, ако ми дадеш данните за фейс и мейл-а ще се пробвам да го оправя.
А иначе цялата процедура е много куцо направена, за това си изтрих профила.

Lold. A тя сигурно има проблеми заради предния който е казал това 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz:

straus
05-02-2011, 19:22
Ами да се бие тогава с нейните камъни по нейната глава :D А иначе някой хора из форума ме знаят, давали са ми данни за teamviewer, знаят че съм коректен.

panosnelly
08-31-2014, 11:12
zdraveite imam problem sus vuztanovqvaneto na parolata si vuv fb zabravil sum q a i e-maila koito sum podal tyam veche nqmam dostap do nego kak moga da smenq parolata si mojete li da mi pomognete

FrancyBay
05-07-2015, 14:06
аз имам същият проблем... натискайки бутонът "забравена парола" не получавам кода за въстановяване. Моля помогнете!!