PDA

View Full Version : Момчетата и любовта...



nickelbackk
04-30-2011, 08:33
Ами аз съм момиче на около 15 год. Имам малък проблем - не знам как да си намеря гадже, просто защото съм много стеснителна с момчетата... Иначе съм хубава и умна, но така като гледам те май харесват повече надути кифли с по десет тона грим, а не е естествено кросиви момичета. Та ако може да ми дадете някякви съвети - как да се държа с момчетата и пр., защото наистина съм изостанала в това отношение. Сега малко харесвам едно момче от съседния клас, но не знам как да постъпя! :) [/b]

HipHopG1rl
04-30-2011, 09:08
Всъщност не харесват толкова тез надутите с 1 тон грим, но те са по-лесни, а момчетата са мързеливи.
БЪДИ СЕБЕ СИ!

horacio
04-30-2011, 09:08
Отиди, искай му скайп/ фейсбук опознайте се... колко му е :lol:

А иначе не се притеснявай за тези неща, за всичко си има време - точно сега тва е последнто нещо, за което трябва да се тревожиш :D Но ако ти е на зор... запознавай се с нови момчета ... И най-важното - трябва да е момче, с което можеш да бъдеш себе си, а не да се сдържаш за тва и онова.

supernature
04-30-2011, 09:14
Казват, че има време за всичко.Любовта идва, когато най-малко я очакваш.И наистина е така, толкова време аз лично нямах приятел и бях спряла да мисля затова. И преди няколко месеца хоп запознах се най-случайно с него. Така, че спри да мислиш затова и то просто ще стане. А ако искаш някакъв съвет да бъдеш наистина самата себе си, защото по-добре е да те мразят затова което си, отколкото да те обичат затова което не си. И да се държиш свободно с тях, това им харесва на мъжете.

horacio
04-30-2011, 09:19
Казват, че има време за всичко.Любовта идва, когато най-малко я очакваш.И наистина е така, толкова време аз лично нямах приятел и бях спряла да мисля затова. И преди няколко месеца хоп запознах се най-случайно с него. Така, че спри да мислиш затова и то просто ще стане. А ако искаш някакъв съвет да бъдеш наистина самата себе си, защото по-добре е да те мразят затова което си, отколкото да те обичат затова което не си. И да се държиш свободно с тях, това им харесва на мъжете.

Да наистина е когато най-малко я очакваш :D И с мен стана същото... точно когато изобщо не мислих за това :lol:

supernature
04-30-2011, 09:24
Каква ирония на съдбата! :lol:

mechtattelka
04-30-2011, 09:34
И аз бях така, но човек се отпуска с времето и изминалите събития и случки го променят. Просто излизай повече, отиди на дискотека, ходи на кафе и така с времето хората ще забележат как се държиш и говориш и ще искат да се запознаят с теб. Това ще ти помогне да преодолееш срама и недей ти да търсиш никое момче, защото ако те харесва и си заслужава ще направи усилие да те потърси и да се запознае с теб ! Потдържай повече контакти и знай, че срамът и притеснението трябва просто да се подтискат и преодоляват! :)

Nakadah
04-30-2011, 09:39
та ти си на 15... за къде бързаш?

Ssummerjam
04-30-2011, 09:41
Аз съм най-убаФ, аз съм най-гиздав, аз съм най-умен, аз съм бЕл, а че и румен ! :lol:

Crap
04-30-2011, 09:43
Ми че стани леприконка де само за 999.94 шрелинга :-P

lubomirky
04-30-2011, 09:43
не си толкова хубава и умна според мене.

0shy
04-30-2011, 10:08
не си толкова хубава и умна според мене.
Никой не е всички сме умственно изостанали тролове :-o
а иначе по темата ... отиди при някое момче което ти изглежда притеснително (нали да сте си лика прилика)... ама гледай да се сам
и му кажи :
Кво стаа пич,много ме кефиш .
гарантирано върши работата защото абсолютно всяко момче малко или много се радва когато някое момиче го заговори (дига му се самочувствието) :)

youarehotnyouarencold
04-30-2011, 10:58
тези с пет тона грим са лесни .. момчетата не ги харесват, но стават само за това докато не им омръзнат
докато пък другите не са лесни, но ...трудното е забранено, забраненото е интересно, нали? 8)

nepowtorima
04-30-2011, 12:06
Не го мисли толкова.. Всичко идва с времето.. Говори с това момче.. пък запознай се и с други.. не се знае от къде ще излезе голямата ти любов.. харесват кифлите, защото знаят как да бъдат харесвани.. и да бъдат желани.. опитай се и ти да бъдеш интересна за момчетата и всичко ще се нареди с времето, а когато намериш момчето.. не бъди недостъпна, защото момчетата доста мразят това.. :)

nickelbackk
04-30-2011, 12:08
Благодаря за полезните и обективни мнения!

Missmarch
04-30-2011, 15:39
Ами някои хора имат късмет, други пък не.. свиквай, това е съдба, може сега да нямаш но след време да се радваш на куп обожатели! Всичко идва с времето си, ти ще разбереш.. важното е да бъдеш себе си, а момчетата идват от нищото, както и си отиват....

everybodilies
04-30-2011, 17:08
Казват, че има време за всичко.Любовта идва, когато най-малко я очакваш.И наистина е така, толкова време аз лично нямах приятел и бях спряла да мисля затова. И преди няколко месеца хоп запознах се най-случайно с него. Така, че спри да мислиш затова и то просто ще стане. А ако искаш някакъв съвет да бъдеш наистина самата себе си, защото по-добре е да те мразят затова което си, отколкото да те обичат затова което не си. И да се държиш свободно с тях, това им харесва на мъжете.

В другата тема пишеш, че си момче - тук си момиче ... какво по дяволите си

Що се отнася до темата..или се залъгваш, че си хубава или момчетата около теб са задръстени..

За момчето то другия клас: Лесният начин е скайп и фейсбук, но бих те посъветвал да завържеш разговор с него..може би се блъсни в него уж без да искаш..после ще се смеете и ето ти повод за разговор :-P :-P