PDA

View Full Version : един й същ скандал .. няколко пъти



s3nsual
04-30-2011, 08:48
Здравейте :)
Имам приятел от около 3 месеца . До скоро с него се разбирахме много добре , но от няколко дни не спираме да се караме. Причината - аз имам един проблем ( свързан с работа и пари ) , които няма абсолютно нищо общо с приятеля ми.Поне 100 пъти му казах да не ми говори на тази тема , но той продължава.Аз изперквам и започваме да се караме.
Снощи , вместо като нормалните хора да отидем на дискотека или да се осамотим някаде - ние 3 часа се карахме :? Сега ме боли глава и се чувствам ужасно .
Според него това не е каране :shock: и той продължава да ми говори на тема , която ми е болна :o Както винаги започна да ми обяснява , че разговорите на сериозни теми са нормална част от всяка връзка и т.н.Аз му казах , че няма да издържа още 1-2 подобни разговори.Той ми каза , че това не е причина да късаме и няма да се откаже толкова лесно от тая връзка .И аз не искам да се разделяме , но не искамм и да продължаваме по тоя начин.Не издържам тие скандали , а според него това е нещо нормално ..
Някакви идеи - как да си подобрим взаимоотношенията .

TheBeliever
04-30-2011, 08:59
Опитай отново с един разговори, в който да му обясниш, че тази тема ти е неприятна, че ти е писнало все за това да мърмори и т.н. Ако след това пак няма промяна следващия път като зачекне темата ставаш и си тръгваш. Нека разбере, че наистина не ти е приятно, и че това те дразни до такава степен, че разваля отношенията ви.

supernature
04-30-2011, 09:09
Не разбрах каква е точно проблема, но не ни и интересува, това е лично. Но да го спреш да говори по болната тема, според мен трябва да му обясниш по-добре, че те наранява по някакъв начин. Наприемер: "Ако ме обичаш, ще спреш" или нещо такова.Надявам се, че ще разбере.

lubomirky
04-30-2011, 09:45
слабо. докато не си изясни всичко за себе си, няма да спре.

Grommash
04-30-2011, 10:05
Пича иска да ти помогне. Опитай се да решите проблема, колкото и да е невъзможно. Има някои хора, като захапят по нещо, няма оттърване докато не получат своето. :-D