PDA

View Full Version : Facebook..



sinite1914
04-30-2011, 11:00
Ам хора ще ми кажете ли http://m.facebook.com/ защо като влезна в тоя сайт си ми го отваря на компа и мога да си пиша статуси на които ако влезна от facebook.com нали сайта си му ми пише че съм ги писал от мобилна мрежа .. как става тва като не го пиша от телефона а от компютъра ... ако ме разбирате кво искам да кажа ?

sinite1914
04-30-2011, 13:00
аре де никой ли не знае защо и така става без да имам facebook mobile на телефона а и през тоя сайт ми излиза че го пиша от мобилна мрежа?

Ivan4o0o0
04-30-2011, 15:07
Защото това е мобилен сайт, и така е настроена системата да пише че е от телефона :)

sinite1914
04-30-2011, 15:43
Защото това е мобилен сайт, и така е настроена системата да пише че е от телефона :)
ам ако си влизам от компа в тоя сайт примерно нали нема проблеми нещо да е платен ала бала :)

ivanstef
04-30-2011, 15:53
Защото това е мобилен сайт, и така е настроена системата да пише че е от телефона :)
ам ако си влизам от компа в тоя сайт примерно нали нема проблеми нещо да е платен ала бала :)

О боже, и как според теб ще те накарат да си платиш. Единственото, което заплащаш през телефона си е интернет трафика.

sinite1914
05-01-2011, 08:42
Защото това е мобилен сайт, и така е настроена системата да пише че е от телефона :)
ам ако си влизам от компа в тоя сайт примерно нали нема проблеми нещо да е платен ала бала :)

О боже, и как според теб ще те накарат да си платиш. Единственото, което заплащаш през телефона си е интернет трафика.

eми някой ми викат да не влизам щот после трябвало да плащам на интернет доставчика ми хахаха и за това попитах ако някой от тоя сайт си е публикувал,споделял и т.н ...

ElenaGilbert
05-01-2011, 08:53
глупости