PDA

View Full Version : Какво си въобразява той!?



nickelbackk
04-30-2011, 11:28
В училището, в което уча съм вече година и половина. Тази година в нашия клас се премести едно момче, което миналата година беше в друга паралелка... Той не познаваше само мен. Нещата се развиха така, че ние не се сработихме като хората. Не вярвам обаче тази да е причината за отвратителното му държание към мен!!! С нищо не го предизвиквам, опитвам се да бъда възможно нaй-мила с него, а той... започна да ме обижда незаслужено, да ме излага пред останалите ми съученици, да ме унижава, като дори ми налагаше и физически тормоз... Един ден така ме удари, че ми разцепи устната, имах и други рани от него. По някой път правеше това и с други хора от класа, но никога с такава ненавист и такова постоянство...сякяш ме мразеше! Аз естествено не мълчах, отвръщах му, понякога родителите ни се срещаха и тн., но резултатите винаги бяха временни. И до днес продължава да ме унижава и просто не знам какво да направя вече! Моля ви помогнете ми, защото ми омръзна да седи отсреща ми, да ми се хили като идиот и да говори простотии!

Extremescream
04-30-2011, 11:57
Мдаа, звучи ми познато. Просто го игнорирай. А колкото до физическия тормоз....няма да си кажа мнението, защото аз съм привърженик на 'зъб за зъб'. Наистина, игнорирай го, така ще му стане безинтересно да те тормози. И се крепи с мисълта, че ти ще пораснеш и ще се развиеш като личност, а той ще си остане все същото жалко човече.

nessparty
04-30-2011, 13:41
:cry: :-# :-# :-# Не искам да те разстройвам допълнително, но ако не се махне от твоя клас, няма да те остави. Така, когато бях 5-ти клас, имаше едно момче и трябваше да го търпя все някак си 3 години, беше подобие на твоя случай :( пък и училището не беше много добро . . и го оставихме да си стои в нашия клас,/ на класната сеедно не и пукаше ;х/ и да ни измъчва това момче, особено нас момичетата ;;д хах, нищо чудно да говорим за един и същи човек ;;д :-o Но имам ужасни спомени, покрай него и останалите момчета станаха като него, но той беше иницияторът на всички простотии и глупости. Имаше толкова родителски срещи за дисциплинаа..и какво ли още не, но ..нищо не помогна, ако не направиш това, каквото той иска, няма оттърване, веднага ще те напсува с най-жестоките думи, ако му отвърна и аз..на там да не говора по-добре, за това и аз нямах смелост да му отвръщам, но пак добре, че сега съм в другя край на София ии не го виждам .. :!: :!: че..не ми се мисли :cry: Но най-лошото беше, че в седми клас, когато ми бяха изпитите за кандидатстване, тогава най-много страдах и нямах никаква мотивация за учене в такава обстановка.. ;;х

fenaNiki
04-30-2011, 18:39
Ахх... твоите съученици нищо ли не правят по въпроса... :@ Викни някое/няколко момче/та от по-горен клас да го пребие/ят едно хубаво та да запомни до края на живота си, че момиче не се удря... ЛЕКЕ!