PDA

View Full Version : Как ще реагирате при изневяра?



supernature
04-30-2011, 13:36
Как бихте реагирали при изневяра?Едно е сигурно - когато има изневяра във връзката, няма само един виновен.

everybodilies
04-30-2011, 13:48
Поглеждам момичето с крива усмивка, със съжаление в очите и през зъби казвам " Ха-ха go and die bitch " :grin: :grin:

MaLkaTa_LaDy
04-30-2011, 13:56
Може би не мога да си го представя, но си мисля, че това няма да ме нарани особено. Може би защото се чувствам твърде сигурна в него... Или няма да ми пука много с коя е бил или ще ми пука адски много и повече няма да го погледна.

christina98877
04-30-2011, 13:59
Ще се ядосам.. ще ми трябва мноогоо време .. и мноого жестове от негова страна за да разбера, че наиистина съжалява.

montana6
04-30-2011, 14:09
Със сигурност ще ми бъде много неприятно. За друго не мога да кажа, защото трябва примерна ситуация.

NambyPamby
04-30-2011, 14:17
Никога не съм поставяла някакви граници на човека, с когото съм в даден момент, доверявала съм се на самосъзнанието му и личната му преценка. Не забранявам на никого нищо, но не бих простила изневяра и тук се получава известно противоречие. Дали връзката ми е на един месец, или на една година няма значение. Ако за толкова мизерно кратко време човекът до мен не може да издържи без да си развява патката насам-натам, значи проблемът е сериозен и определено не в моя телевизор, съжалявам. Въобще, мнението ми за изневярата в разни такива сравнително кратки връзки в ранната и не чак толкова младост, е доста крайно. Изневярата в брака вече е нещо по-различно и не й придавам чак толкова грандиозно значение, както повечето хора правят, склонна съм да направя не един или два компромиса, бих простила, и единствено и само в такъв случай бих се замислила как мога да оправя нещата. На тоя етап обаче, когато всичко е толкова мимолетно, не съм обвързана с пръстен, мъж, 2 деца и куче, не считам, че си заслужава да си губя времето с някой, който не оценява какво има.

Alexislee
04-30-2011, 14:21
Има ли 1-ви път, не е задължително да има 2-ри, но има ли 2-ри - със сигурност ще последва и 3-ти. Затова бих му казала ''прав ти път'' още при първата проява :)

mrazqkindergarten
04-30-2011, 16:11
Едно е сигурно - когато има изневяра във връзката, няма само един виновен.

:lol: Глупости, така ще си успокоява съвестта изневерилият.

По темата:Няма да простя, демек шута ще му бия. Така си мисля поне, досега не ми се е случвало.

SuNsEt
04-30-2011, 16:24
Ще се ядосам и ще искам време за да премисля,няма да скъсаме веднага.Освен,че не само един е винове,но и е сигурно,че нищо няма да бъде същото след признанието за тази изневяра.

Ssummerjam
04-30-2011, 17:14
Ще го разкарам. Изключително грозно ми е това нещо, не бих го простила. Можел е просто да ми каже, че вече не изпитва същите чувства, вместо да върши глупости. 8)

pricelessxv
04-30-2011, 17:24
Въпреки, че не мога да си представя той да ми изневери, веднага ще го разкарам и изобщо няма да ме интересува дали е бил пиян или колко много съжалява. Няма какво повече да може да направи, за да му простя.

horacio
04-30-2011, 17:54
Никога не съм поставяла някакви граници на човека, с когото съм в даден момент, доверявала съм се на самосъзнанието му и личната му преценка. Не забранявам на никого нищо, но не бих простила изневяра и тук се получава известно противоречие. Дали връзката ми е на един месец, или на една година няма значение. Ако за толкова мизерно кратко време човекът до мен не може да издържи без да си развява патката насам-натам, значи проблемът е сериозен и определено не в моя телевизор, съжалявам. Въобще, мнението ми за изневярата в разни такива сравнително кратки връзки в ранната и не чак толкова младост, е доста крайно. Изневярата в брака вече е нещо по-различно и не й придавам чак толкова грандиозно значение, както повечето хора правят, склонна съм да направя не един или два компромиса, бих простила, и единствено и само в такъв случай бих се замислила как мога да оправя нещата. На тоя етап обаче, когато всичко е толкова мимолетно, не съм обвързана с пръстен, мъж, 2 деца и куче, не считам, че си заслужава да си губя времето с някой, който не оценява какво има.

abvd
04-30-2011, 18:25
как бих реагирал ли !? Много е просто ще и кажа успех в живота оправяй се сама от тук нататак. БЕЗ МЕН !

SisiStrange
04-30-2011, 18:29
Не обичам такива истории. Като не е щастлив с мен или иска да късаме - смело напред! Няма да го изям, за дето ме е скъсал. Много по-добре приемам окончателната раздяла пред това да разбирам отсам оттам с кой е хойкал.
Ако пък нещо му е липсвало - емииии има уста да си каже. Аз съм разбран човек. Все ще се постигне някакъв компромис. Едно е да седне да си поговорим и да видим къде е грешката, съвсем друго е да се метне под на някоя фустата, а после да седне да се оправдава как аз съм лошата и еди какво си не съм му давала.

pitfall
04-30-2011, 18:31
Ще ми стане гадно, защото с нещо съм помогнала за изневярата, никога не е виновна само едната страна

xBadxApple
04-30-2011, 18:35
Тамън 3 пъти съм реагирал доса, не е кеф 8-)

supernature
04-30-2011, 18:52
И как реагира точно?

babity
04-30-2011, 19:08
Ако ми пука за човека ще се садна малко, но въпреки т'ва ще му направя нещо много долно. Ако не ми пука и съм в нужда... може и нищо да не направя.

ShtrudeL
04-30-2011, 19:21
Как ще реагирам? Нормално. О, извинете... нормално е да избеснееш и да се хвърлиш в боя хаха. Как, как...ами ного сдържано ще си реагирам. Няма да правя скандали, да търся виновни. Даже ще простя, но няма да ми е интересно след това. Може би ще направя същото и то единствено от загуба на интерес.

Grommash
04-30-2011, 19:33
Пътя, чантата...

suunshhine
04-30-2011, 19:34
бих простила ако ми каже и ако е честен но ако премълчи , крие и тн.. единственото което няма да простя е лъжата.. после лошо му се пише
:-D

cetor
04-30-2011, 19:50
Махам директно, на момента ги унижавам максимално. Обикновено избухвам и губя преценка за реалността и винаги се нахвърлям на пича истината, е че курвата е за бой!
Иначе случвало ми се е няколко пъти:
1вия път влезнах в стаята видях ги да се натискат взех един стол първо уцелих стената направих някакви поражения (ремонтираха :Д) с втория опит му разбих стола в главата и си тръгнах
2ри случай влизам в една стая и виждам някакъв гушнал приятелката ми и говори от сантиметър... свалих го от стола нахвърлих му се дойдоха някакви хора, събраха се приятелите му по викахме си и той и бандата му лайненца си тръгнаха. На нея и простих и в последствие ми изнерви на връх нова година. Пича си беше свършил работата замина за друга държава (така и не го намерих), а нея я унижих и зарязах и за да не я ударя(което мисля, че е грешка) си го изкарах на една стена(пробих някав гипс картон, купона не беше в нас и се наложи да си тръгна тактично)
3ти слуай Разбрах, че гаджето ми изневерява, зарязах я и забравих случая. Но съдбата си направи шега и случайно видях нея и въпросния да излизат от едно кафе. Стана цирк унижих го бутах го малко по земята (тя го защитаваше) и накрая си тръгнах.
4ти случай Лудо влюбен в едно момиче, давах всичко за нея. Тя ми изневери два пъти с двама различни. Простих и...Единия леко съдействах да го уволнят от работа с другия се разбрах обясни ми нещата изпихме по една бира и до ден днешен се поздравяваме, а тя в последствие направи и по-лоши неща.
5ти последен и финален случай, които ми затвърди мнението, че жените са курви. Два месеца ме мота една, лъжеше за какво ли не накрая спрях да я търся тя забрави моментално за мене. Потърсих я след един месец да се видим. Тя прие веднага, като се видяхме всичко беше, като преди с една малка подробност имаше гадже и между временно беше с мене. (в тоя случай аз бях боклука). Казах и да избере наговори ми куп глупости, че не иска да го нарани бла бла....Оня издрънка и той някви неща. От ебах ги тотално и скъсах отношение с всички хора покрай тях. Ето теория и практика :) Дали съм постъпил правилно вие ще кажете.

Colouring
04-30-2011, 19:57
Ами,честно казано-не знам..
Отначало сигурно ще избеснея,ще съм много ядосана.
Вероятно дълго време няма да искам да го виждам,.. а ако се помъчим да оправим нещата,по-вероятно е никога да не са същите като преди.Доверието се гради много,много бавно.. още повече,ако веднъж вече си бил предаден.

antifashionshit
04-30-2011, 19:57
голяма работа..

Ssummerjam
04-30-2011, 20:01
Пътя, чантата...
.. и за хляб 8-)

xoxi
04-30-2011, 21:02
Приятелят ми е изградил едно такова доверие в мен, че всичко негова е и мое. Аз го притежавам целият и той притежава мен. И точно тези интимни моменти са били голям плюс за развитието на нашата връзка.
Ако той сподели дори малка част от моментите, които споделя с мен, с някоя друга, то това за мен означава, че с връзката ни е свършено.
Аз му имам доверие, че той няма да направи такова нещо. За това, ако по какъвто и да било начин разбера, че ми е изневерил, това означава, че аз съм живяла в някаква заблуда за него и отношенията помежду ни!

FancyGirl
04-30-2011, 21:22
Ще ми стане гадно, защото с нещо съм помогнала за изневярата, никога не е виновна само едната страна

+ в първия момент може би ще полудея, ще плача, ще викам но след това ще се поуспокоя и ще се запитам "Къде сгреших, какво не му дадох..?"

salduranata
05-07-2011, 22:30
mi sigg otna4alo 6te mi stane gadno.. no puk za6to da go kusam .. i az 6te mu iznevrq... da sme kvit.. kvo puk kat se e po4nalo.. :D :D :D

tanch3t093
05-07-2011, 23:06
... Няма да го погледна повече! Да, ще ми е гадно, но ще ми мине.. Щом го е направил веднъж, пак ще го направи... А и след това няма да мога да му имам доверие вече. С една дума - край! Било каквото било.

Dollie
05-08-2011, 09:05
Ще му бия шута като за начало.Ако тръгне след това да ми се моли извинява и такива работи,има вероятност да размисля,но е минимална,зависи колко го обичам :)

Extremescream
05-08-2011, 09:42
Хм... Никак не реагирах. Общо взето питах само 'При теб ли остана тази нощ?' и толкоз. Не е най-приятното усещане на света, но се научих, че има и много по-неприятни, едното чукане не го смятам за изневяра.
И не съм съгласна, че и двамата са виновни. На него/ нея му се доебало с хубава мацка/левент и следва, че ти си виновен. Айде моля ви се, това са пълни глупости. Не стига, че са ти изневерили и са те наранили, пък и вина да ти се приписва.....Може и перфектно да си пасвате сексуално и пак ще има привличане към други, било то и само сексуално.