PDA

View Full Version : Анално податливи ли сте?/за момичета/



RaWw
04-30-2011, 15:36
Гледам ,че тук доста момичета правят анален секс.Нека ако искате да си направим една статистика и да видим колко от момичетата тук го правят и колко мислят да опитат и колко не са го правили и нямат намрние да опитат.Нека да видим какъв ,ще е резултата.Не пускам анкета,защото тя може да бъде лесно манипулирана,а ако ви се вижда глупава темата заключете я!!! :)

Eclipsercho
04-30-2011, 17:14
Имаше такава тема преди, замря след няколко страници..

Не й виждам смисъла.

RaWw
04-30-2011, 17:48
Хубаво .. аз исках да я подновя .. ако имаше повече интерес ноо .. щом няма нека администраторите я изтрият . Извинете ме ! :oops:

SisiStrange
04-30-2011, 18:05
Опитвала съм, но не е лъжичка за моята уста. Не, че е имало гафове или някаква силна болка, просто... не ми харесва.

marilyn
04-30-2011, 18:14
И аз съм правила, но не ме кефи кой знае колко.

sexologa
04-30-2011, 18:51
Опитвала съм, но не е лъжичка за моята уста. Не, че е имало гафове или някаква силна болка, просто... не ми харесва.

Не е силна болка? А ми каква е я ми я опиши ако може ! Благодаря ! :)

SisiStrange
04-30-2011, 18:57
Опитвала съм, но не е лъжичка за моята уста. Не, че е имало гафове или някаква силна болка, просто... не ми харесва.

Не е силна болка? А ми каква е я ми я опиши ако може ! Благодаря ! :)
Добре де, така се изразих само. Имах в предвид, че не е било нещо ужасяващо, разкъсващо и каращо ме да ида да се гръмна. Бях с момче с много опит в аналния секс и се справи много добре и нежно. Освен това бях много спокойна. Та имаше си болка, но не тя ме кара да не харесвам аналния секс. В един момент имаше и удоволствие, но не такова, че да си заслужава всички клизмени разправии и въобще. Много по-слабо усещане от удоволствието при нормалния си секс. Поне за мен.

Devil69
04-30-2011, 19:22
Някои ги кефи ,други не.Съвсем нормално е.При мен ,досега всичките ми гаджета ,които са правили анален с мен са продължили да го правят и след като сме се разделили и се кефят на макс.

judecca
04-30-2011, 19:39
не съм правила и нямам намерение да правя анален секс.

bubkaa93
04-30-2011, 21:23
Против естествено!!! Момчетата са ЗА , но ако на тях им го вкарат отзад едва ли ще им е приятно, но може и да има някой ... на които да им хареса! Да кажем,че съм не ми харесва. :(

kremen4eto
05-01-2011, 12:20
Харесва ми аналния секс, но ми трябва повече опит, за да започна да го правя по-често от, да кажем, веднъж-два пъти на месец.

Аз искам да се оплача. Приятелят ми много често иска анален, но го правим не толкова често. Когато не съм ходила скоро до тоалетна и имам някакви съмнения, че няма да приключи добре, не му давам. А когато си отида и планирам да правя анален след няколко часа и му намекна, че искам, той като че ли няма такова желание. Знам, че забраненият плод е по-сладък, ама не бива така. Аз 2 пъти в месеца ще се навия и той не се възползва ... после ще излезе, че аз не искам да го правя. :D

Оплаках се. :D

gabri3lla
05-01-2011, 12:36
Не съм правила анален секс досега. И все пак ми е интересно какво ще е чувството и дали е толкова хубаво колкото някои го описват. Май засега не бих го пробвала, но знае ли човек след време...

hamilcar
05-01-2011, 15:16
Има не малко теми по този въпрос. Тази се заключва.