PDA

View Full Version : Защо той се държи така ?



SuNsEt
04-30-2011, 16:38
Като за начало-обича ме,заедно сме от половин година.
Казва,че мрази изневярата и много често ми е казвал,че ако му изневеря не съм знаела колко лошо ше стане и тн ,някви един вид заплахи.Казвала съм му да не ми говори така,защото е супер дразнещо и му обясних,че ако един човек иска да изневери,дори и на 5см от половинката си да е пак ще го направи.Нямам намерение да му изневерявам и ми е ясно,че го е страх да не го нараня в тва отношение...Започнахме да се отпускаме заедно вече,да си говорим повече простотии и тн.Лигавим се заедно,обиждаме се ...караме се-знаете как е.
Но не мога да разбера,защо когато излезем и засечем някоя негова позната той си пуска ръката от моята и сякаш ме няма,а аз заставам зад него или от едната му страна и се правя,че нищо няма.Когато е някой негов приятел е малко по-различно,защото се държим за ръце,но пак някак си е леко игнорирващо.
При мен не е така.Когато засека някой познат/позната ги запознавам и никога не правя така,че да го игнорирам по някъв начин...
Днеска пак се случи така с някво момиче и супер много се ядосах.Значи може да ме заплашва за каквото той си реши,но не може да се държи като гадже с мене,когато срещнем някой познат.Аз съм застанала зад него и си мълча,минават някви хора,бутат ме(щото мястото беше тясно),а на него му е през оная работа дали съм зад него.Вика ми с една такава усмива 'а ето още един познат' ...и чак след 15 крачки 'обичам те' .После по път за мойта спирка се направих на ударена,че ми е топло и тн нямах никво желание нито да го прегърна,нито да го хвана за ръка,а той ми се натискаше 'що не ме целуваш,що не ми даваш ръка' -ама вече след като се разминахме с оная пача,нали??А тая беше с още няколко овци и като се обърнахме ги чух как се изкискаха и нещо си казаха от сорта на 'лелее' -един вид,че той ги е поздравил или подобно на тва.Направо ми идваше да го запратя до Люлин с един шамар...а оная... :-x После ми се обажда 'кво ти има,защо се нацупи' -все едно не може да се сети,тоя мозък не е за украса.

Искам да се направя на хитра по някъв начин,тоя път няма да му кажа всичко директно и да си поговорим,както биха ме посъветвали повечето хора.Искам да почна и аз така да види дали ще му е приятно...На мнение съм,че ...защо да вдигам на някого цената като го ревнувам,но пак има някои моменти като този,които ме дразнят.Не съм правила сцени,но тоя игнор ...
Аз съм на 17,той на 19.

Някакви идеи?

everybodilies
04-30-2011, 16:56
Бих ви казал - Тц - тц - тц...ама няма да ви кажа :? :?

SuNsEt
04-30-2011, 17:11
Бих ви казал - Тц - тц - тц...ама няма да ви кажа :? :? Всеки лъже... 8-)

Айде сега малко по-сериозно.

pricelessxv
04-30-2011, 17:41
Ми прави и ти така. Дръж се по същия начин, игнорирай го и то особено ако мине някой твой познат

supernature
04-30-2011, 17:42
Не искаш разговор с който да му обясниш как точно се чувстваш в такива ситуации. Окей! Еми тогава направи и ти този номер. Като срещнеш някой непознат, прави се, че него го няма. Със сигурност, ще усети това неприятно чувство. Предполагам, че след това ще ти го каже директно и тогава ти му казваш как си се чувствала ти. Но за мене по подходящия номер е за разговора. ;) Но ти си решаваш дали ще го мъчиш или не. :-D

SuNsEt
04-30-2011, 18:18
Той много държи на разговорите и никога не мога да си премълчавам пред него,защото ми вади душата 8-) За това искам този път да му покажа нагледно и освен да си разбере грешката,да я почувства и да не забравя какво му е било,за да не го прави с мен.ПОпитах го 'защо не ме запознаваш с познатите си' -'ооо те са дръвници' и тн.Не иска да ходя по-разголена без него(в смисъл...не си представяйте няква курва,но примерно къса пола или нещо такова) ,иска да се фука с мене по някъв начин,ноо...колкото и пъти да съм се издокарвала ,нито един път не реши да действа така както аз-съвсем открито пред останалите.

nepowtorima
04-30-2011, 18:52
Много странно държание о.О .. надявам се някой ден да не ми се случи.. иначе направи го това, и после поговори с него... начукай му го.. как така ще прави пред другите това да те пуска.. егати индивида.. :?

nepowtorima
04-30-2011, 18:54
Е да верно е, че не може да се държите като залепени.. не си му гербова марка, но поне да те запознае.. или пък може да е сметнал за по-добре, защото си знае гадните и завистливи приятелки и приятели

/сорри, че пиша нов пост/

SuNsEt
04-30-2011, 20:05
Е да верно е, че не може да се държите като залепени.. не си му гербова марка, но поне да те запознае.. или пък може да е сметнал за по-добре, защото си знае гадните и завистливи приятелки и приятели

/сорри, че пиша нов пост/ Ми не съвсем.Когато се засече с някое момче продължава да ме държи за ръка примерно или да ме е прегърнал ,или поне сме един до друг и в смисъл ...абе пак не е толкова зле,колкото когато засече момиче.Тогава се спира и някак си ми обръща гръб-буквално и преносно.Говори си с нея,смее се...и ест ме е пуснал,после минаваме около 10-15 крачки и пак ме хваща за ръка.Щом е момиче задължително я заговаря,докато при момчетата е 'кво става,добре съм ок аре чао'. ...Той не е женкар,сериозен е ,но определено има и някаква част в него ,която си е точно...плейбойската.

Иначе да знам,че не съм залепена за него и тн,но ...тва,което прави е грубо и много ме обиди.Той буквално ме закри със себе си така,че сякаш да не ме видят...и не ме интересува дали е било нарочно или не.Щом го е направил,значи в тоя момент съм била някъде далеч от съзнанието му и е избрал нещо 'по-важно'.
Не искам да се карам с него и това ме наранява,но искам да си разбере грешката точно по този начин.

NightGuardian
04-30-2011, 20:15
Ами и аз имам много познати , но има някой са наркомани , другия бивш затворник , защо ми е да те запознавам с тях.... или някоя дрисла , която ме иска и ще ти направи мръсно....

За да е решил да не те запознава значи има защо.....

SuNsEt
04-30-2011, 20:33
Е да ама ти така ли правиш с гаджето си-като видиш някоя 'дрисла' и без думи,без нищо я пускаш и заставаш пред другата и почвате да си говорите,а твойто момиче да стои някъде отзад или в страни от тебе ,после като повървите малко напред,да си сигурен,че вече сте по-далечко и пак я прегръщаш и тн.

NightGuardian
04-30-2011, 20:47
Ами пуска те , може в разговора да вкара жестова с ръцете....

Пък и на мен , ще ми е странно да седя на място и да съм ти хванал ръката , даже и да вървим 8-)

Пък и ти сигурно мълчиш за това става така , гледай да се внедриш в разговора :) Да им покажеш ,че и ти си там :)

TheNewReligion
04-30-2011, 22:04
^ И аз т'ва си помислих.
Но! Наскоро гледах епизод от "Сексът и градът", в който се разглеждаше същия проблем. Сякаш мъжа/ момчето го е срам от жената/ момичето. Даже един мъж си призна, че т'ва е така и затова не я запознава със свои приятели и познати. Само за протокола. 8-)

А като искаш да му покажеш колко ти е гадно, действай на момента. Само че не ми се вярва на него да му пука особено дали го представяш.

NameStar
04-30-2011, 22:16
Или просто е като мен зодия курвар и ебе най-добрата ти приятелка ;)

SuNsEt
05-01-2011, 15:22
Преди малко му намекнах ''Дано на ресторанта с приятелите ти ми обръщаш повече внимание'' и той ''О не се притеснявай,аз ще ти обръщам внимание винаги,независимо къде и с кого,все едно ти на мен да не ми обърнеш внимание на рд-то на Лора" -....НЯМАМ думи...

А и какво като мълча?В смисъл...ест че ще мълча,няма да се бутам в разговор с хора,които не познавам.Не казвам,че трябва винаги да ме запознава с приятелите си /приятелКИТЕ си ...но тоя игнор...сещате се!

Иначе -ДА!ТОчно за тоя мъжки срам става дума...просто не знае колко много ме дразни така...