PDA

View Full Version : Помогнете ми....моля



aleks07
04-30-2011, 16:44
Предишната тема :: Следващата тема
Автор Съобщение
aleks07
Новак



Регистриран на: 25 Май 2010
Мнения: 27

Пуснато на: Съб Апр 30, 2011 2:48 pm Заглавие: Daite savet molq :)

--------------------------------------------------------------------------------


дравейте, отново имам нужда от помощ! Ще ви припомня,за какво се отнасяше: аз съм на 13, а на него му предстой след няколко дни да навърши 12. Да разликата е затормозяваща, но не е толкова голяма.От шест месеца насам не мога да се оттъся от него, отначало той ме харесваше и всичко беше като съм, въпреки, че не бяхме заедно.Просто когато го погледнех и виждах, че и той ме гледа се чувствах щастлива.Някоолко месеца след това отношенията ни замръзнаха (може би защото никога не бяхме говорили, освен моiте два безуспешни опита да разбера какво му е, а всичко друго само погледи.Повечето хора казват, че ме харесва и затова, като някой го попита за мен казва лоши неща, просто за да не разберат, че ме харесва.. на скоро си писахме смс..в който той ми казваше да го збаравя и, че не е за мен, а в следващото време ми казваше да се видим утре за целувка, която да бъде за край, но не се състоя.. на скоро си писахме в фейсбук, в който той се опита да ме напсува и това ме обиди много, казха му, че никога не съм го харесвала, че всичко е било базик и , че ходя с едно момче от училището.Не получих отгожовор..но наистина ме засегна, в училище го попитах има ли проблем с мен, а той каза не.. от тогава когато имам възможност в училище му казвам "Здрасти, как си" , а той притеснено отговаря "здрасти, добре" и ме гледа често, например онзи ден имаше футболен турнир и бяхме на скамейката но аз в единия край а той в другия, случайно се обърнах към него и видях, че ме гледа и му махнах, веднага се усмихна и смутено каза здрасти..чудя се какво да правя с него..незнам как да постъпя..моля ви дайте ми съвет Благодаря предварително
_________________Пиша отново темата,эащото беше эаключена, эащото эаглавието не е на кирилица,,Иэвинявам се

obyrkaniq
05-01-2011, 07:40
На 13 години...ходи си играй някъде с децата :) на твойте години ти е още рано.. по-добре изчакай.. не си пропилявай детството.

abvd
05-01-2011, 07:42
Абее.. аз съм съгласен с мнението на обуркания !

cetor
05-01-2011, 11:08
:razz:

supernature
05-01-2011, 11:51
На 13 години...ходи си играй някъде с децата :) на твойте години ти е още рано.. по-добре изчакай.. не си пропилявай детството.

Много точно го каза!

Cursed346
05-01-2011, 13:30
На 13 години...ходи си играй някъде с децата :) на твойте години ти е още рано.. по-добре изчакай.. не си пропилявай детството.

Josefinne
05-01-2011, 14:21
Според мен те харесва, но не не знае точно какво да прави и как да реагира. Малки сте още. Просто бъди мила с него, махай му, казвай му здрасти и т.н. подходът ти е правилен като цяло. Но ако се опита да те напсува, не падай по гръб и се дръж с достойнство - кажи му, че с нищо не си заслужила да се държи така с теб и ако той го мисли, да дойде да ти каже в очите каква е причината, а не като страхливец да те псува по скайп/ фейсбук.

aleks07
05-01-2011, 14:39
Благодаря ти, че поне ти не ме упрекваш.Да малки сме но това не пречи.И да никога не ми е казвал нищо лошо в очите :)