PDA

View Full Version : Скукааа



echii
04-30-2011, 17:39
:x :booooomb: :(

SlowDownBaby
04-30-2011, 17:40
А смисълът е ? :D

Gr0zDan0v
04-30-2011, 17:41
няма смисъл.... в тва е смисъла 8-)

SlowDownBaby
04-30-2011, 17:46
няма смисъл.... в тва е смисъла 8-)

:lol: :lol:

Gr0zDan0v
04-30-2011, 17:47
променям темата на .. лафче ... :grin: :D

кфо прайте .. как сте пичове и .... момичета :D

кво прайхте вчера айде чакаме постове :lol:

SlowDownBaby
04-30-2011, 17:52
играхме дооооста дълго на ЗА или ПРОТИВ чалгата с едно мУмченци :D
А ти какво прави ?? :lol:

Gr0zDan0v
04-30-2011, 17:58
е нищо инт... ходих до бургас уж да играя мач... вечерта ходихме на дискотека ... след тва на плаж... и на др ден ... тоест днеска сутринта не можехме да отлепиме и паднахме мн лошо от черноморец :-o 8-)

Sunshinebabybyy
04-30-2011, 17:59
Тва да не вие е кофата си правите теми ей така бе :D :D има си тема за всичко :)

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:01
е нищо ще напрайме още една 8-)

като не се знае за кво е тая тема и тя ще е


''Тема за Всичкоооо 2'' :lol:

SlowDownBaby
04-30-2011, 18:05
е нищо инт... ходих до бургас уж да играя мач... вечерта ходихме на дискотека ... след тва на плаж... и на др ден ... тоест днеска сутринта не можехме да отлепиме и паднахме мн лошо от черноморец :-o 8-)

Ауу до Бургас ли си бил :D предполагам,че с юношите си играл ... и кой би ?

Sunshinebabybyy
04-30-2011, 18:05
аааааааа яко :D
еми хубаво тука ще пишемм .. 8-)
та как сте :P

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:07
е нищо инт... ходих до бургас уж да играя мач... вечерта ходихме на дискотека ... след тва на плаж... и на др ден ... тоест днеска сутринта не можехме да отлепиме и паднахме мн лошо от черноморец :-o 8-)

Ауу до Бургас ли си бил :D предполагам,че с юношите си играл ... и кой би ?

черноморец ... умрела работа 2-0 :shock: :shock: :shock:


а ги убихме от атаки ама няма кфо .. сега няма да се обяснявам 8-)


ТААА кажете как сте ... аз мислех да хода на детска в SPACER ама мн късно се прибрах :-x :-x

SlowDownBaby
04-30-2011, 18:10
Извинявай за тъпия въпрос,ама какво ????? Къде си щял да ходиш ? :-D

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:11
Извинявай за тъпия въпрос,ама какво ????? Къде си щял да ходиш ? :-D дискотека :D

SlowDownBaby
04-30-2011, 18:14
Уф уточнявай се бе :D
На мен пък неска ми е ужасно тъп ден...и ми се гледа мач,ама неска няма :-D

Sunshinebabybyy
04-30-2011, 18:15
:smt020 :smt001 :smt020

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:20
еее аз си слушаммм


Така не съм се смяла дълго ще го призная ..
Ти каза вица на сезона, ще го призная ..
Инстинкта ловен и любовен, ме бил оставил,
забравила съм да флиртувам, така ли ?

А ти забравяш ли да дишаш, сега кажи ми ?
Или да ходиш и говориш сега кажи ми ?
И как тогава през умa ти това минава, че съм забравила да свалям, не става !

0питоменa, заета и безопасна да се oтнасят за мене, не съм съгласна..
Ще те побъркам с поглед ако желая ..
Това е като колелото не се забравя ..
:smt049 :smt049 :smt049 :smt049

SlowDownBaby
04-30-2011, 18:21
48 :-D
аз съм на Limp Bizkit - Break Stuff...
Нещо,което футболистчетата не слушат.. xD

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:24
аз слушам всичко което ми харесва :D :D нямам лююбим стил музика .. ;)

SlowDownBaby
04-30-2011, 18:28
Извинявай тогава :-D
Аnd i'm crazy but you like it loca locaaaa :D :D

Sunshinebabybyy
04-30-2011, 18:37
lqlqlqlq :-P :oops: :D

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:38
Исках го пробвах го ,... връщам ти го като нов... малко го подобрих по-добър е от преди :smt023 :smt049 :smt049

Sunshinebabybyy
04-30-2011, 18:40
исках те , пробвах те и сега си като нов .. малко те подобрих по добър си от преди :D

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:41
ааа прабвала си ме значиииииии [-( 8-) 8-) 8-)

Sunshinebabybyy
04-30-2011, 18:45
пробвах те .. не помниш ли .. есен беше :shock: :lol: :oops:

Gr0zDan0v
04-30-2011, 18:54
пробвах те .. не помниш ли .. есен беше :shock: :lol: :oops:

припознала си се 8-)

supernature
04-30-2011, 19:40
Има ли значение, когато няма смисъл

RaWw
04-30-2011, 19:56
1. Всеки може да ходи с готини жени, но малко са тези, кото могат с грозни!
2. Искам ти да си играчка, за рожденния ми ден, с теб чаршафите да мачкам, да те имам само ден.
3. Ти си от жените, които притежават не само овчи поглед, но и овча мисъл.
4. Най-обичам аз да тичам, но по-обичам да не тичам.
5. Сървърат засече, че си лошо момче! Печелиш номера на Азис- 088/213699
6. Понякога си толкова тапа, че даже забравям кога въобще си била умна.
7. Що не вземеш да си измиеш краката, че чак тук мирише.
8. Здрасти, толкова неща имам да ти казвам, ама сега точно ги забравих. Айде ще ти звънна по-късно.
9. Здрасти наборе! Честит 84 рожден ден.Абе я да те питам, ти имаш ли номера на Спас or 4 'а' клас, че се бяхме разбрали да ходим по жени тия дни.
11. ************************************************** ******** Кво се пулиш бе, сняг вали.
12. Искаш ли да дойдеш у нас за малко пица и секс?Не?Защо, не обичаш ли пица?
13. Може ли да те снимам?Колекционирам природни бедствия
14. Ако имах лице като твоето щях да убия родителите си
15. Ако искаш да избягаш от момче свали му панталоните и си вдигни полата, защото така можеш да бягаш по-бързо от него.
16. Защо блондинка минава на пръсти покрай аптеките?За да не събуди преспивателните
17. Когато Бог създал мъжа просто се е шегувал!
18. Блондинка печели 100 лева.Умна или глупава блондинка е това?Глупава естествено, умани няма
19. Мъж казва на жена си:Нека да снимам гърдите ти, за да ги виждам винаги. Жената:Нека да снимам пениса ти, за да го имам уголемен
20. Кога знаеш че жената ще каже нещо интересно? Когато започне с Мъжът ми каза...
21. Хубава коса...форма като тази, на която седиш
22. Розите са червени, теменужките сини, но лице като твоето е за зоологическата градина
23. Жените са като зъбите...имат голяма уста и се страхуват от щъркела!
24. Някои хора умират...други стават учители!
25. Защо мъжете пърдят повеше от жените?Защото жените рядко си затварят устата и не събират налягане
26. Ако нямаше крака щеше ли да носиш обувки?Не!Тогава защо носиш сутиен?!
27. Розите са червени, теменужките сини, когато усетя миризмата на кенеф си мисля за теб
28. Толкова си хубава, сладка и добра...Жалко че не харесвам животни!
29. Вярваш ли, че сключването на брак в петък носи нещастие?Разбира се, защо петък да е изключение
30. Фермер търси жена с трактор.Моля изпратете снимка на трактора
31. Защо мъжете са като четка за зъби?Защото са безполезни без дръзка
32. Как се нарича интелигентна жена? Травестит
34. Как се нарича жена, която загубва 99% от интелигентността си?Вдовица
35. Каква ли е скоростта на тъмнината?
36. Какво става когато се изплашиш два пъти до полумуртув?
37. Защо монахините не носят сутиени?Защо Бог държи всичко в ръцете си!
38. Обичам твоя стил, харесвам твоя ръст, но най-много от всичко обичам твоя гъз
40. Розите са червени, теменужките сини, лайната смърдят както и ти!
51. Защо жените имат крака? Иначе щеше да има слуз по пода в кухнята.
52. Как лудите хващат зайци? Сядат зад дърво и имитират звуците на морков
53. Защо мъжете имат криви крака? Защото всички важни неща са в скоби
54. Каква е разликата между пералнята и учителя? Пералнята работи на ток, а учителят на нерви 55. Каква е разликата между батерията и жената? Батерията има и положителна страна.
56. Що е то кръгло и оранжево, което вика:Аз съм портокал! Аз съм портокал!? Мандаринка, която се мисли за пораснала!
57. Каква е разликата между жената и хладилника?Хладилника не плаче, когато в него има месо
58. Кога разбираш че си надхвърлил нормалното си тегло?Когато си почиваш на плажа и някой природозащитник се опита да те върне обратно в морето
59. Защо Бог е създал първо мъжът?За да му даде право да се почуства като в рая, поне за малко.
60. Защо не може мъжът едновременно да е красив и интелигентен?...Защото тогава ще е жена
61. След като плуването е полезно за развиването на ръцете и краката, защо ли рибите нямат
62. Мобилтел обявява нова тарифа, с цени според големината на пениса ви...Честито!Вие говорите безплатно!
63. Каква е разликата между жената и овцата? Овцата не може да ти донесе бира от хладилника.
64. След като не е позволено да караш кола след като си пил, защо има места за паркинг пред баровете?
65. Когато един magazin е отворен по 24 часа, 365 дни в годината, защо има ключалка на вратата?
66. Щом Адам и Ева са били толкова хубави, защо има толкова грозни хора като теб? Какво да направиш като видиш тъщата да се разхожда в градината? Стреляй пак!
67. Каква е външната прилика между мъжът и делфина? И двете изглеждат умни, но още не е доказано.
68. Защо Бог е създал първо мъжът? Защото всеки си прави чернова.
69. Защо жените нямат пенис? Защото той върву в комплект с мозък
70. Какво ли броят овцете преди да заспят?
71. Кое е по-лесно за мъжа да създаде-момче или момиче?Момиче, защото има пример пред себе си!
72. Защо си зад компютъра като трябва да си пред него?
73. Защо камикадзето носи шлем?
74. Къде са ти първите 7 години?
75. Дали лъжецут лъже, когато казва че лъже?
76. Здравей, аз съм вирус, който ще влезе в мозъка ти...О, съжалявам няма къде да се подслоня, няма мозък.
77. Всички губи стават за ядене, но някои за еднократно
78. Всеки четвърти брак завършва с развод...Как ли завършват останалите?
79. Черната кутия на самолетите е неразрушима, защо ли не са направени и те от същия материал?
80. Днес е денят...Той идва само веднуш...защото утре...вече не е днес...наслади се на живота...това е възможно...но го направи днес...защото днес е денят...
81. Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов
82. Всеки иска да отиде в рая, но никoй не иска да умре Никoй не обича тежката работа, освен този, който плаща за нея
83. Когато бях малък пожелах от Бог колело, но той не работи така...Затова си откраднах едно и си пожелах да ми прости!
84. Истинските анархисти играят шах без царе...
85. ИЗинтезирайки пантомимиката на парадоксалната антропология и базирайки се на солидна фундаментална практика ще бъда кратък-ЯЗ МИ КУРА
86. Някакъв пич води новото гадже вкъщи и почват да се събличат в тъмното.-Скъпи,как ми намираш циците?-Трудно
. 87. Какво ли си пожелават звездите като видят падащи хора?
88. Какво ли чувства пеперудата, когато се влюби?
89. Светлината е по-бърза от звука, защото изглеждаш интелигентен преди да започнеш да говориш
90. Буди мил с пушачите - всяка цигара може да им е последна
91. Един ден ще срещеш жената на живота си, но вече ще си оженен
92. Пръднята е изгубила се в тялото оригния
93. Живота е като тоалетна хартия - дълъг и използваем
94. Хората се чудят кое се е появило първо - кокошката или пилето?Всъщност първо е бил петела
95. Когато избереш да не правиш избор, правиш избор, защото избираш да не избираш
96. По-добре да знаеш всичко за нещо, отколкото по нещо за всичко
97. Хората не се страхуват колко си лош, а колко си добър
98. Ако винаги уцелваш целта, то тя или е прекалено близко или е прекалено голяма
99. Сърцето и мозъкът са съседи, но никога няма да бъдат приятели.
100. Той каза:Благодаря ти за хубавия разговор, а аз само слушах!
101. Искам да умра спейки като дядоми.А не ужасен и пищящ като хората, които се возеха в автобуса му!
102. Закон на Мурфи: Всичко, което може да се сгреши, се греши рано , или късно...Мурфи е бил оптимист!
103. Виждам неща, които са се случвали и се питам...Защо?Виждам неща, които не са се случвали и се питам...Защо не?
104. Всичко, което някога съм искал е това, което имат другите
105. Какво общо имаш със съпруга си?Сключили сте брак в един и същ ден
106. Мисли си, че има задгробен живот.Но не се надявай да живееш в него!
107. We will now upgrate your brain,please wait....сеарчинг....сеарчинг....St ill сеарчинг....Sorry,но brain found...!
109. Жената обича да има четири животни в къщата си.Ягуар пред вратата, лисица в гардероба, бик в кревата и идиот който да плаща за всичко това.
110. Когато завалят обиди, използвай усмивката си за чадър.
111. Огледалата трябвше да мислят преди да показват истината.Нали?
112. Ако главата ми изглеждаше като твойта, какво съм направил на Господ?
113. Животът не е лесен и никога няма да бъде, но ти имаш приятели и един от тях съм аз!
114. Поисках от Бог цвете, а той ми даде градина, поисках дърво, а той ми даде гора, поисках река, а той ми даде океан, поисках приятел и той ми даде теб!
115. Никога не забравям физиономии, но за теб ще направя изключение!
116. Помни, че си уникален...както всички останали...
117. Чудя се какво да избера...куче или дете...Да разруша килима, или живота си?
118. Можеш да избереш очите си по много фактори, но не и по спомените запечатани от тях
119. Ако ти викаш,аз викам ...ако ти се смееш ...аз се смея ...ако ти си весела ...аз съм също весел,ако ти си тъжна ...аз също съм тъжен ...а ако ти си възбудена, обади ми се.
120. Ти си вейка ти си клонче.Ти си кисело лимонче.Така те аз наричам защото много те обичам-мое мило, мое малко,мое скъпо ДЖИ-ес-ем-че.
121. Здравей, аз съм твоят телефон.Няма особен проблем.Искам само да ти кажа че смръднята в джоба ти е непреодолима!
122. Бог създаде вселената, Земята, природата, създаде мъжа и си помисли:Той е добър и хубав!.После създаде жената и си помисли:Е все ще се гримира...
123. Бог създаде света.Бог създаде морето и земята.Бог създаде и теб, но явно и Бог прави грешки...
124. За теб бих отишъл и на края на света.Но само ако обещаеш да стоиш тук!
125. Прекаляването с алкохол понякога води до забременяване!
126. Хей, не беше ли ти това в пощата онзи ден?Със сивото яке.Не?О, значи е била торбата боклук...
128. Това твойте очи ли са между гърдите ми?
129. Две крави си пасяли и едната казала: Чу ли за болестта Луда крава? , а другата отвърнала: О, това не ме интересува - аз съм пиле.
130. Шчупи кубче лед пред нея и кажи: Шупихме леда, сега ще продължим ли?
131. Родителите ми са се срешнали на място като това. По-добре веднага да се махаме.
132. Want то come and сее my hard drive? И promise it изнът 3.5инчес and floppy!
133. Кой е фторичния полов белег? Портофеила!
134. Жената или е болна или е недоволна!
135. Майката на търговията е рекламата. А майката на рекламата е: Измамата!
136. Муш под 100 кила не е муш, муш над 100 кила е свиня! А ти колко тежиш?
137. ************************************* имаш сняг в екрана на ДЖИ-ес-ем-а! Духай да го изчистиш
138. Ако се чудиш кой ти праща тоя СМС и се чешеш по тиквата, значи топките ти почиват, хе хе!
142. Даже чак ме хвана страх - ще ме скъсаш, но от смях.Докога ще ми се хвалиш, докога ще ми се палиш
149. Тих ветрец ми вее слабините, стрък трева ме боцка по гъза, клекнал нейде из върбите тихичко сера, сера. Гъза си с рози закичи, насраното да не личи
150. Беше ми топло и приятно! Пипах го, галех го,исках го, стисках го докато потече бяла течност. За първи път в живота си доях крава
151. По статистиката на Мобилтел в момента: 200 000 човека правят секс 100 000 спят 50 000 си бъркат в носа и един педераст чете това съобщение
152. Мобилтел обявява началото на 10 минутно безплатно вибриране на вашият телефон, и ви препоръчва да си го наврете отзад
154. Я не се прави на тежкар - любовнико стар.
161. Снощи пак не ме остави да спя чуствах те в съня ми Присъствието ти бе мъчително Остави следите си върху мен! Утре ще те убия проклет комар!
162. Лижеш ме, а аз се разтапям.Държиш ме в ръцете си а аз те цапам.Лапаш ме, а аз свършвам в устата ти...Делта връх на сладоледа!!!
163. Когато непознат мъж подарява цветя това е ИМПУЛС, а когато непозната жена пушка в телефонната ви слушалка това са 12 имп/мин
164. Бях гола.Розовият му цвят много ме възбуди.Допрях устни до него и започна да се уголемява.Пипах го, галех го докато проклетия балон не се спука!!!
165. Телефонно запитване на Мобилтел на 01.01 даде следните резултати: 2% отговориха с Да; 3% - Ало.Останалите 95% имаха проблеми с отговора
166. През този век е на мода да имаш малка КОЛА и малък ДЖИ-ес-ем.Но не се отчайвай.Ще дойде и модата на малките ПИШКИ! Тогава и ти ще се ФУКАШ!
167. Всяка сутрин желаеш да го почувстваш, да го духаш, да го прокараш до устата си. Тогава горещата течност се излива в теб. Това означава доброто кафе
168. Снощи те търсих навсякъде. Исках да те осетя върху моето голо тяло, искаш да вляза в теб, исках да почуствам аромата ти, но къде беше ти ..Моя глупава пижамо
169. Има горещ секс,бърз секс,луд секс,гушкъщ секс,нежен секс,групов секс,а за хора като теб няма СЕКс
170. Твоите очи прекрасни изпълват ме с мисли най ужасни,но ще изпълня аз единствената ти мечта да ти го набия в гъза!
171. Хомо клуб ДЕТЕЛИНКА те кани на среща под девица ЗДРАВО ДА ТИ ВЛИЗА
172. Руно има-ОВЦА не е,втвърдява се-ЦИМЕНТ не е,кости няма- ОКЛЮВ не е,на тъмно работи-МИНЬОР не е,бързо омеква-ПАМУК не е,ако го познаеш-ВЪТРЕ да ти е!
173. Еби навред еби безчет еби балдази белогази еби всеки който се нагази еби и тоз които го чете за да не може той да те ебе!!!
174. Като докосна твоята шия,като допра моите устни с твоите и усетя твоя сок в мен.....Ах колко ми липсваш любима бутилко ФИНЛАНДИЯ!
175. Аз бях на 15 а той на 25.Беше ме страх знаех че ще боли.Той го извади и аз усетих че изтръпвам.После потече кръв.За пръв път ми вадеха зъб
179. Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and like me - TO GOOD TO BE TRUE!
180. Секса е като математика - прибавяш леглото, изваждаш дрехите, разделяш краката и се умножаваш. И забележка! Изпрати го на 6 човека иначе ще останеш на сухо
181. Чуй без тебе аз не мога.Навсякъде те водя.Лапам те в уста и те въртя докато разбера че си просто четка за уста!!!
182. Розите са червени, виолетките сини. Аз съм се родил красив, но какво по дяволите е станало с теб!?
183. Това лице, това прекрасно излъчване, тази пленителна усмивка, тази интелигентност, тези две пленяващи очи...Но стига толкова за мен,ти как си?
185. Dad,what vagina looks like ?Before секс:а пинк росе?And after секс?boy,have you ever seen a buldog eating mayonnaise!
186. Много си ми вкусен-знай.Обичам те без край.Лапам те когато аз желая и така мога до безкрая.Ти си нещо тъй лецебно и за мойте зъби си потребно-Орбит против кариес!!!
188. Вечер се промъкваш тихо в мойта стая.Търсиш твоето място по моето голо тяло и когато го намериш ядно го засмуцваш.Шибан комар!
189. Вдигни си блузата за да видя циците ти, казал Лошият вълк на Червената шапцица. А тя си вдигнала полата и казала: Не. Направи го както пише в книгата
190. Господ е създал света за 6 дни, но му е отнело векове да създаде някои толкова красив, умен и интелигентен като МЕН!
191. ДЖИ-ес-ем-ите са единственото нещо, за което мъжете спорят кой има по малък
192. Ако не искаш телефонът ти да Избухне след 10 секунди отговори на този СМС и ми кажи кога и къде ще се срещнем
193. Realnostta shte izprevari fantaziite vi ako izpolzvate nashite oralno-vaginalni i anadolski uslugi Call now Answer is YES!
194. Ти ме използваш!Размазваш ме, подмокряш ме, мачкаш ме, дърпаш ме докато задоволиш себе си.После ме захвърляш просто така. Това е съдбата на една цигара
195. Млад плейбой с изискана вансност, дарба, рутина, опит в чувствената еротика, предлага на млади свенливи дами бленувано щастие, заплаща им хонорар и подарява SPIN
196. Последните изследвания показват че ако си сексуално неопитен и не ставаш за нищо в леглото държиш телефона си в дясната ръка
197. Аз съм едно первезно човече преоблечено като твоя ДЖИ-ес-ем.В момента ти си играеш с моите интимни части и по голямата ти усмивка разбирам, че ти харесва.
198. Не е ли ужасно да си яйце? Чукаш се само веднъж в живота си, трябват ти 4 минути да се втвърдиш, и единствената жена която сяда на лицето ти е майка ти !!!
199. Кога разбрах че съм БОГ? Веднъж докато се молех разбрах че говоря на себе си
200. This msg can only be read by a SEXY person: Try again..... Nothing? Sorry , i guess your just not sexy.... ХЕЙ! донт force it, you ugly цунт!
201. Горещите ти устни са солени, навярно пак си правила минет, но аз ще продължавам да те шибам, защото съм простак, а не поет.
202. Има 4 вида оргазъм:позитивен-когато викаш:ох да да;негативен: не о не; райски: о боже; симулиран: ооо
203. Внимание, това е СМС вирус. Сега СИМ картата ви ще блокира...бззззз...гррр. Вече сте абонът на Мобиком
204. Мобилтел ви предупреждава, че ако не престанете да изпращате СМС с неприлично съдурзание, ще бъдете преследвани от закона
205. Това е детектор. Моля духнете в телефона. ---изчакайте--Положителен 90% дух на сперма
206. Мобилтел ви предупреждава, че телефонът ви е прегрял.Сложете го под студена течаща вода за да предотвратите неприятните последствия
207. И най-коравото дърво, веднъж набият ли му клина пропуква се... и все по-надалеч отива всяка полувина
208. И love you in blue, И love you in ред. But most of all, I love you in bed.
209. Кога разбрах че съм БОГ? Веднъж докато се молех разбрах че говоря на себе си
210. This msg can only be read by a SEXY person: Try again..... Nothing? Sorry , i guess your just not sexy.... ХЕЙ! донт force it, you ugly цунт!
211. Горещите ти устни са солени, навярно пак си правила минет, но аз ще продължавам да те шибам, защото съм простак, а не поет.
212. ...............................................
213. Внимание, това е СМС вирус. Сега СИМ картата ви ще блокира...бззззз...гррр. Вече сте абонът на Мобиком
214. Мобилтел ви предупреждава, че ако не престанете да изпращате СМС с неприлично съдурзание, ще бъдете преследвани от закона
215. Това е детектор. Моля духнете в телефона. ---изчакайте--Положителен 90% дух на сперма
216. Мобилтел ви предупреждава, че телефонът ви е прегрял.Сложете го под студена течаща вода за да предотвратите неприятните последствия
217. И най-коравото дърво, веднъж набият ли му клина пропуква се... и все по-надалеч отива всяка полувина
218. И love you in blue, И love you in ред. But most of all, I love you in bed.
219. 131313131313131313131313131313131313131313131313 Ебе ти се та две не виждаш!
220. Фолклорна група Лапай дюдюка под бъка ви кани на концерт под надслов: Ако не можеш сам, аз ще ти го подам
221. Има три причини да си татуираш $ на оная работа: 1.Винаги ще си ги гледаш 2.Винаги ще гледаш как те растат 3.Ще гледаш как една жена ти ги издухва
222. Ако след тежък запой на сутринта се събудиш, погледнеш се в огледалото и не се видиш, не се притеснявай- просто си станал неотразим.
223. Трябва да ти кажа нещо много тайно просто не знам как да започна, думите за него не стигат, болката от чутото не може да се прижевее - Дядо Мраз не съществува!
224. Последни новини: Снежанка бе изгонена от Диснеъланд. Тя си вдигнала полата, седнала на носа на Пинокио и започнала да вика:Лъжи копеле, лъжи
225. 3-те чудеса на жената: 1.Дава мляко без да яде трева 2.Курви цяла седмица и не умира 3.Подмокря се без вода
226. Приятелката ми ми се обади и ми каза:?ла в къщи, няма да има никoй.Отидох и наистина нямаше никoй.
227. Здравей аз съм извънземно и търся номера на Момичета в твоя телефон.Търся...Търся...Търс ...Нищо намерено. Извод: ти си ГЕЙ!
228. Ако левият ти крак беше Коледа, а десния Нова година, бих искал да те посетя между празниците
229. Заплатата е като цикъла на жената. Идва веднъж в месеца и продължава 2-3 дни.
230. Why did Bin Laden kill his wife? Because every time ше опенед her легс хе сав Bush!
231. ХИ! JUST WONDERED IF I CAN STAY WITH U COUPLE DAYS? Everyone is so pissed off at me... И need а friend...Sender: Осама Бин Ладен+391116661
232. Ще изглеждаш чудесно ако свалиш около 2 кг. Според мен дрехите ти тежат точно толкова
233. Полицията издирва заподозрян които е духовит, умен и красив.Ти си вече елиминиран от търсенето, но къде да се скрия аз?
234. Какво е Живота? Живота е Любов. Какво е Любовта? Любовта е Целувка. Какво е Целувката? Ела тук да ти покажа!
235. Не мога да повярвам че след всичките лайна които са видели все още са заедно. Как кой? Бузите на задника ти.
236. Усмихни се ако не носиш никакво бельо
237. Какво е копеле? Мъж който те чука цяла нощ с 5см пенис и те целува за довиждане с 10см език
238. Вашият вибратор смущава ДЖИ-ес-ем мрежата на Мобилтел.Изклуцете го веднага, или телефонът ви ще бъде спрян!
239. Аз съм убиец, обивам хора за пари...Но само защото ти си ми приятел, искам да те убия за нищо !
240. Това е телефонна терористична група. Моментното приемане на този СМС активира вирус. Този вирус ще зарази ДЖИ-ес-ем-а ти веднага. Веднага ако не ми отговориш на съобщението
241. Ако някоя нощ голям пълен човек скочи през твоят прозоретц, сграбчи те и те сложи в чувал не се притеснявай аз казах на Дядо Мраз че се нуждая от теб за Коледа
242. Защо Дядо Мраз няма деца? - Защото си е забравил топките на елхата
243. Поръчали сте си жиголо.Моля,включете виброаларма на ДЖИ-ес-ем-а си.Наврете си го.Ще звънна след малко: 50имп/м
244. Искам те,искам те.Искам да те замъкна в кревата,да те муча и изпотя,да те треса докато съм в теб и тялото ти да гори.Обичам те-вечно твои ГРИП
245. Какво е това грозно нещо на шията ти? А, това е лицето ти!
246. Всеки има правото да изглупява от време на време, но ти прекаляваш с тази привилегия!
247. Усмивката е второто най-хубаво нещо което можеш да направиш с устата си.
Що е то? Дълго и тънко, покрито с коя и само Господ знае в колко дупки е било? Червеят
Активен

DaNGeRousLy
04-30-2011, 21:52
ебати тъпата тема

RaWw
04-30-2011, 21:54
нали :-o

Gr0zDan0v
04-30-2011, 21:55
бате тея спомени са от на баба ми времето :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

RaWw
04-30-2011, 21:57
еми аз не съм ги и челл .. само едно copy paste колкото автора да се кефи че някой е писал в темата,, :lol:

Sunshinebabybyy
05-19-2011, 13:24
8)

BrokenKnight
05-19-2011, 13:27
автора на темата трябва да е бая тъп, а ? :-o

Sunshinebabybyy
05-19-2011, 13:29
множко :lol:
ма тая тема става официалну мое притежание !
блг за вниманието :oops:

BrokenKnight
05-19-2011, 13:31
доооообре шефке :D

Sunshinebabybyy
05-19-2011, 13:35
8-)

Sunshinebabybyy
05-22-2011, 11:12
Как стеее , заййции байции 8) 8-)

Morini
05-22-2011, 11:15
ЛУДа работа:)) :grin:

RadioMan
05-22-2011, 12:41
Ко стаа ламерии :-D

Sunshinebabybyy
05-22-2011, 12:43
тоя па .. т'ва е мойта тема.. кой ти даде право да пишеш в нея ??

Grommash
05-22-2011, 13:48
Иха, готин аватар. :P

sunman
05-22-2011, 16:58
Има ли??!?! :D :D

sunman
05-22-2011, 16:59
Има ли??!?! :D :D