PDA

View Full Version : Тази тема ще ви помогне да влияете върху бъдещето......



nkboy
04-30-2011, 17:56
Здравейте, сънародници!
Здравейте! Дойдох в това измерение само за няколко минути, защото искам да ви съобщя тревожна информация, която не трябва да бъде подминавана с лека ръка, защото след време тежестта й може да бъде много голяма.
В последно време в супермаркетите, обикновените магазини и тн.н, се забелязва много слабо присъствие на български продукти- почти всичко е от чубина или е направено по чужд лиценз. Това означава, че производството в Бг има много сериозни проблеми- липса на средства, чрез които да се произвежда голямо количество български продукти, и те да са конкурентноспособни на чуждите, притежавайки високо качество и рентабилност. В случай, че тази тенденция се запази, това означава сигурна смърт за производството в България. Тогава абсолютно всички стоки по магазините ще са от чужбина, което ще доведе до голям търговски дефицит( ще се внася много повече, отколкото се изнася), което ще бъде причина за силно понижение на паричните средства в България, цените ще станат непоносими, хората ще имат много малко пари и животът ще стане много тежък. Начинът, по който може да се предотврати подобно развитие на ситуацията, е българските производители да разполагат с повече средства, а това означава по-голямо закупуване на български продукти.
Поради тази причина ви моля да започнете да закупувате повече български продукти, за да предотвратим заедно една мощна икономическа криза в България, при която дори закупуването на хляб ще е много скъпо.
Моля ви, препращайте тази статия на всичките ви приятели, защото ние можем да повлияем върху бъдещето развитие на България.[color=red]

MusicAddicted
04-30-2011, 18:26
Ааааа, не, аз отивам пък в някое друго измерение, че като ги гледам едни такива мяркащи ми се гурувци, с големи кръгли цайси, вперили очи в дебелата книга по търговия, ми се ида да повърна токъщо изядения гювеч. Аре стига сте пълнили форума с идиотщини.

xBadxApple
04-30-2011, 18:33
Здравейте, сънародници!
Здравейте! Дойдох в това измерение само за няколко минути, защото искам да ви съобщя тревожна информация, която не трябва да бъде подминавана с лека ръка, защото след време тежестта й може да бъде много голяма.

wait....


WTF

nkboy
04-30-2011, 18:41
Music addicted, аз не се правя на гуру, нито се мисля за такъв. Просто коментирам неща от действителността в България, и мисля за нейното благо, а ти ми казваш, че това е форумна идиотщина.
Браво,браво, за пореден път виждам как хора,които като не харесват мнението ти, отправят обиди към теб. 8)

MusicAddicted
05-01-2011, 11:40
Искам да ти кажа, че да пускаш толкова сериозна тема в толкова несериозен форум, е просто ...

semantics
05-01-2011, 12:29
А в твойто измерение колко е акцизът за домашната ракия?

nkboy
05-01-2011, 12:57
Семантикс, в моето измерение хората не употребяват алкохол, цигари и наркотици... така че там няма акциз... мхм... Хората в моето измерение са достатъчно усъвършенствани, за да достигнат по собствен начин положителни удоволствия за душата, без да си вредят.

StolenBliss
05-01-2011, 13:52
Това ще стане epic..усещам :lol:

GrindBlardian00
05-01-2011, 14:13
Семантикс, в моето измерение хората не употребяват алкохол, цигари и наркотици... така че там няма акциз... мхм... Хората в моето измерение са достатъчно усъвършенствани, за да достигнат по собствен начин положителни удоволствия за душата, без да си вредят.

Чудесно. Ти откъде си? Яки мацки има ли?

MusicAddicted
05-01-2011, 14:14
... в моето измерение хората не употребяват алкохол, цигари и наркотици...Хората (достигат) по собствен начин положителни удоволствия за душата, без да си вредят.

Ццццц, някой се еееее дрогираааааааааааааал. :-D :-D

GrindBlardian00
05-01-2011, 14:20
http://kidsinternetsafetynow.info/wp-content/uploads/2010/09/seen-unseen.jpg

MusicAddicted
05-01-2011, 14:49
Семантикс, в моето измерение хората не употребяват алкохол, цигари и наркотици... така че там няма акциз... мхм... Хората в моето измерение са достатъчно усъвършенствани, за да достигнат по собствен начин положителни удоволствия за душата, без да си вредят.

Чудесно. Ти откъде си? Яки мацки има ли?

+1.

xoxi
05-01-2011, 15:15
Когато и в България започнат да правят всичко от ИСТИНСКИ продукти, тогава хората ще започнат да купуват. Тези боклуци по магазините, дори и прасетата няма да ги ядат.

MusicAddicted
05-01-2011, 17:18
Когато и в България започнат да правят всичко от ИСТИНСКИ продукти, тогава хората ще започнат да купуват. Тези боклуци по магазините, дори и прасетата няма да ги ядат.

Е, Ксокси (или Хохи), много тъжно настроение ми създаваш :(

SemperArdens
05-01-2011, 20:55
как вървят 335-ците в твоето измерение?? тая от аватара.