PDA

View Full Version : Важен ли е начина по който се обличаме?



obyrkaniq
05-01-2011, 08:29
Здравейте хора.Искам да попитам има ли значение как се обличаме?Имам предвид със скъпи или евтини дрехи :-o . Винаги съм се чудел какво предпочитат момичетата

Пп:фен съм на скъпите дрехи.

Sh@d0w
05-01-2011, 08:38
Нали знаеш-по дрехите посрещат,по акъла изпращат.Мисля,че това отговаря на въпроса ти.

obyrkaniq
05-01-2011, 08:41
Този въпрос не съм го задал конкретно за мен,има хора който също се чудят дали има значение от начина на обличане. :)

SisiStrange
05-01-2011, 08:44
Аз съм фенка на дрехите, които стоят добре. Един хубав човек, в каквото и да го сложиш си е хубав човек. Един грозен (неподдържан) човек, ако ще да е в най-марковите дрешки, пак е непривлекателен. Аз си избирам дрехите според външния вид и това какво подчертават.

babity
05-01-2011, 08:50
Цената не е определяща. Важното е дали дрехата е подходяща за конкретната фигура или не. Според мен чистотата на дрехите дори не може да бъде поставяна като въпрос на дневен ред. Също така, колкото и да не употребявам ютията, наистина има разлика когато дрехите са гладени и когато не са (според зависи и от различните материи де). Когато отида на пазар цената не е определяща. Важно е дрехите да ми стоят добре и да са в приемливи цветове, които да ми отиват. Друго важно умение е това да съчетаваш дрехите в различни комбинации.

GossipGirl89
05-01-2011, 09:06
За мен лично не е важно дали някой е със скъпи или евтини дрехи - по-важно е да има вкус и да знае как да си ги комбинира и най-вече - да му стоят добре.

xxpamzy
05-01-2011, 09:28
Съгласна съм с по-горните мнения. Важно е да си облечен със стил, а това дали панталона е от 200 или 20 лв няма значение. Естествено, това, че си облечен с маркови дрехи не ти дава гаранция, че изглеждаш перфектно. :)

amazzing
05-01-2011, 09:33
на един хубав човек , и маркови и не маркови ... даже дрехи и от втората ръка му седят хубаво :)

fUcKsMiLe
05-01-2011, 10:50
За мен лично не е важно дали някой е със скъпи или евтини дрехи - по-важно е да има вкус и да знае как да си ги комбинира и най-вече - да му стоят добре. ;-)

MaLkaTa_LaDy
05-01-2011, 11:07
За мен лично не е важно дали някой е със скъпи или евтини дрехи - по-важно е да има вкус и да знае как да си ги комбинира и най-вече - да му стоят добре. ;-)
Абсолютно!

Greennight
05-01-2011, 11:26
Еми донякъде определено има значение,поне за първото впечатление,но определено не е от първостепенна важност :)

cetor
05-01-2011, 11:26
Няма значение евтини скъпи, стига да са стилово подходящи и мъжки. В нашия случай. Тая розово, лилава педераска мода направо ми лази по нервите. (доста момичета и се кефят) Но все пак не струва.

А искам да питам нещо момичетата. Познавам няколко момичета с някакви изкилиферчени вкусове.
Едната не можеше да понася ризи. За нея било супер не привлекателно и т.н да види мъж с риза... Аз много се дразнех, защото обичам ризи.
Друга пък не се кефела на потници. Било и гейско да види мъж с потник... И това е дразнещо, защото за трениращ човек е перфектното облекло.

Та сред момичетата във форума има ли с подобни мисли? И имате ли някой тип дреха, които не понасяте?

obyrkaniq
05-01-2011, 11:29
Cetor,аз съм момче и ще ти кажа,че не понасям мъже с прашки. :)

Auriss
05-01-2011, 11:31
^ и аз с деликатно включване относно мнението на cetor.

Имам си лилава тениска - много ме кефи и последното ,което ще ти дойде на ума е ,че е педалска. И розова си имам ,ама нея я нося само под нещо друго за контраст :D . Иначе действително гадно седи.
А колкото до ризите - супер са си ,седят супер и и кажи на тая да си .......
Същото важи и за потниците ( е ,стига да не са от онези с презрамки дебели колкото връзка за обувка - тях вече не ги признавам ;д )

Едит :забравих важната вметка - с кофти мнение за лилав/розов цвят сте щото обикновено ги носят разни фешънизирани лица от ромски произдох ,а с тъмна кожа точно тези цветове не стоят ... особено добре

cetor
05-01-2011, 11:40
Мрънкаше за всякакви видове...Аз си го обяснявам така:
Едната искаше гаджето и да изглежда здрав спортист и т.н и затова харесва спортния стил и потниците, а мрази ризите. А втората иска да набляга на интелекта и не иска да я видят с някой здравеняк и да решат нещо друго за нея. А за лилавите ти дрехи...Добре сега не се ли чувстваш не сериозен в тия дрехи. Ще ти дам драстичен пример. Имаше едно гъзе яви се на изпита при командосите. Само за това, че е с розова тениска. Го скъсаха от ебавки и него допуснаха до изпита. И аз мисля, че е правилно. :D Ако съм пиян и си търся жертва. Винаги ще избера тоя с розово лилаво, защото повече ще ме дразни от другите. Не знам аз лично не мога да го приема. На моя бал. От целия ми випуск аз бях единствения със сива риза. 40% розово 60% лилаво.... И да не говорим какви мъжленца бяха всички :razz: с тия тесни рамене и розови ризки (всъщност имаше още един или двама нормални)

w0sh
05-01-2011, 11:43
:razz:

Всички знаем, че това което написахте не е пълната истина.

Greennight
05-01-2011, 11:57
^Да,между другото...

Всички тука твърдите,че няма значение дали са скъпи или евтини дрехите,но почти всички ще предпочетете "пича" със златния часовник, ланеца и марковите дрехи пред обикновения човек.

everybodilies
05-01-2011, 12:02
За мен лично не е важно дали някой е със скъпи или евтини дрехи - по-важно е да има вкус и да знае как да си ги комбинира и най-вече - да му стоят добре.

:-P :-P

Auriss
05-01-2011, 12:20
А за лилавите ти дрехи...Добре сега не се ли чувстваш не сериозен в тия дрехи.

Една лилава тениска имам - не е като целият ми гардероб да е в лилаво ,но както и да е .... ;d
И не ,не се чувствам 'несериозен' ...
Специално ти я щракнах ,и то обърната ,че да си личи цвета перфектно :

http://prikachi.com/images/318/3288318M.jpg

Ако ти се струва несериозно ... окей. Една идея по-светъл е цвета на слънце - на мен това ми е представата за лилава мъжка дреха.
Ако говорим за нещо такова :
http://modabg.net/wp-content/uploads/2009/06/11662.jpg

Не ,мерси.

cetor
05-01-2011, 12:24
Това бие направо към синьо поне на тая снимка. А като второто има доста такива тениски :D

Ще приемем, че си кривнал леко и имаш един жълт картон :razz:

MaLkaTa_LaDy
05-01-2011, 12:48
^Да,между другото...

Всички тука твърдите,че няма значение дали са скъпи или евтини дрехите,но почти всички ще предпочетете "пича" със златния часовник, ланеца и марковите дрехи пред обикновения човек.
Разбира се, ако във всички други критерии са еднакви. Сега... ланеца не ми се нрави, но това е въпрос на вкус. Но мисля, че момичетата до сега имаха предвид, че е за предпочитане стилно момче, облечено в евтини дрехи, отколкото някой с маркови, но облечен без вкус.
Пример са стилно облечен мъж:
http://chicstories.com/wp-content/uploads/2008/01/paris-men-style.jpg
http://blogtown.portlandmercury.com/files/2007/06/wayfarerstrand.jpg
П.с. Като им махнем чантите и на двамата.
А този вече... е отврат.
http://farm4.static.flickr.com/3084/2912940930_5a62c5d57a.jpg

horacio
05-01-2011, 12:53
Няма значение евтини скъпи, стига да са стилово подходящи и мъжки. В нашия случай. Тая розово, лилава педераска мода направо ми лази по нервите. (доста момичета и се кефят) Но все пак не струва.

А искам да питам нещо момичетата. Познавам няколко момичета с някакви изкилиферчени вкусове.
Едната не можеше да понася ризи. За нея било супер не привлекателно и т.н да види мъж с риза... Аз много се дразнех, защото обичам ризи.
Друга пък не се кефела на потници. Било и гейско да види мъж с потник... И това е дразнещо, защото за трениращ човек е перфектното облекло.

Та сред момичетата във форума има ли с подобни мисли? И имате ли някой тип дреха, които не понасяте?

Обожавам мъже с ризи направо се разтапям :D


Иначе няма никакво значение колко струват дрехите, които носиш. Готиният човек дори и по тениска, анцуг и маратонки ще си е готин. :D Зависи как си съчетаваш дрехите и дали ти стоят добре. Иначе и 5 лева да са кво? Ако ти харесва и ти стои добре що не :) :)

cetor
05-01-2011, 13:27
Горе има снимки на добре облечени педали... Всъщност, като се замисля на зле облечени педали...Наистина ли смяташ, че тия кенефи са облечени добре особено последния...Само, като гледам снимките и ме избива на садизъм. Представям си как го удрям докато не се превърне в еднородна, хомогенна червена каша.

againstyou
05-01-2011, 16:43
До толкова не обръщам внимание на облеклото на другите,че даже някоя приятелка ми се цупи понякога,че не съм казала нищо за новата и блуза примерно.Прави ми впечатление само ако са мръсни дрехите.Тоест..най-мразя нечистоплътните хора.

djipsito
05-01-2011, 17:05
И аз много харесвам мъже с ризи.
А тия кичозните работи и демонстрациите със злато са ми толкова смешни и противни, че няма накъде. Най-мразя момчета със златни пръстени. Гривна и примерно кръстче, ок, амааа....

Като цяло харесвам много стилове, не забивам поглед само в 1 конкретен. Ако ми хареса, заглеждам ;р Мисля, че е много важно също КАК се държиш/ходиш, наперена походка тип "Виж кво съм яко гъзенце" също ми е мн противна, ако ще пича да е със супер яките, добре съчетани дрехи....

И друго ми е правило впечатление, определени хора носят само черно... Не че ми пречи толкова, ама някво ... не знам, малко разнообразие трябва.

againstyou
05-01-2011, 17:13
Най-мразя момчета със златни пръстени.
+1,и въобще с каквито и да е пръстени.

nepowtorima
05-01-2011, 17:16
Дрехите не ми правят впечатление.. ако момчето има чар и прекрасна усмивка не гледам от главата надолу.. Но все пак..
Впечатляват ме момчета, които се обличат по-нормално.. примерно в черно, сиво, синьо.. Но все пак нека да си признаят момичетата, че просто момчетата които имат "гъзарски" стил ти хващат окото.. дори и да не ти харесват ги забелязваш.. докато "нормалните" момчета не им обръщаш такова внимание /дори никакво/ стига да не е обекта на желанието ти...

eXxXciTeD
05-01-2011, 18:04
Цената в много случаи не е фактор. Много е важно как се обличаш, освен външния ти вид, това разкрива и същността ти до известна степен.

FancyGirl
05-01-2011, 20:02
Няма никакво значение когато се запознах с приятеля ми, той не се обличаше със скъпи дрехи беше страшно скромен и сладък и се обличаше много небрежно и готино.. до ден днешен го карам да си облича с тях защото се сещам за малкия сладур, които открадна сърцето ми.. Сега се облича вече като голям мъж но пак е най-хубавия на света...
Не нямат особено значение за мен не е важно дрехите да са скъпи а да са хубави и съчетани добре..

MaLkaTa_LaDy
05-01-2011, 20:38
Горе има снимки на добре облечени педали... Всъщност, като се замисля на зле облечени педали...Наистина ли смяташ, че тия кенефи са облечени добре особено последния...Само, като гледам снимките и ме избива на садизъм. Представям си как го удрям докато не се превърне в еднородна, хомогенна червена каша.
Точно над снимката на последния съм написала, че е облечен отвратително. А останалите показват собствен стил, което чесно казано изключително рядко виждам в момчетата. И не ми харесва, че не е прието да си по такъв начин различен от другите... Бих простила някоя друга розова блуза или неподходяша [според мен] дреха, ако има изразен характер в това.

SaRiTaTa
05-01-2011, 22:49
Аз много харесвам момчета които носят ризи, точно любимия ми стил за момче е по елегантния, спортно елегантен, но също мисля, че на определен човек му итива определен стил, много важно е излъчването и поведението, защото съм забелязвала много хубави момчета, но без никакво излъчване,и в също гледаш някакъв чаровник, така че всичко е мн относително.

cetor
05-02-2011, 08:47
,но пък обожавам розовото.Особено като хване малко загар и сложи една прилепнала светло розова тениска или един бял изрязан потник с дънки и бели маратонки...Охх... :oops:

С тия последните редове ме изгуби :D

А за другия коментар да видях, че си написала под снимката. Но и тримата са дразнещи просто последния е много по-дразнещ :) На тия хора излъчването им е не мъжко. Изглеждат ми някак си мекишурести, крехки и слаби. Не знам може да съм старомоден, но мъжа трябва да е мъжкар. Тая нова мода ни съсипа.

Иначе ето аз какъв стил предпочитам и как се обличам:
През деня и по-скоро в свободното време предпочитам потници, тениски предимно по-къси и прилепнали (като цветове черно и сиво, но имам и тук там бели), и къси черни якета. Като съм на работа имам среща или нещо по-важно винаги съм по официален. Ризи, от време на време костюм и т.н.
И последния вариант, като тренирам или не се налага да се срещам с някакви специални хора. Суичър.

jghgh
05-02-2011, 09:51
Масова мода за мъже -> отврат
Розови ризки/блузки, независимо в какъв тон -> отврат
Прилепнали дънки -> отврат
"Тежкарски" ризи -> отврат (имам предвид някакви изчалгарени, със завъртулки, особено ако под тях се подават ланци и т.н.)
Ланци, пръстени, дори и гривни -> отврат


Изобщо, аз съм една голяма претенция. Но просто човек в каквото се намъкне, това иска да покаже ;) Каквото и да си говорим, аз ако се облека с пола 2 пръста, хората ще решат че искам да си показвам тялото и че съм някаквa кифла. Мой ще е проблемът, че не съм се облякла с вкус и оставям различни впечатления. Не са виновни хората, че по чалгарския ми вкус (примерно) са си направили съответния извод.
Затова облеклото малко или много се гледа. Определено някой, който носи впити тениски в светли тонове, потници с щампи или се е облякъл като "тежкар" - мутроподобен имидж, няма да ми направи никак добро впечатление и ще си изградя особено мнение и т.н.
Наречете ме повърхностна, ама е така.

Семпло, красиво, със стил - да. Например хубава риза в един тон или с деликатни елементи по нея (каре, вертикални линии), липса на злата, обикновени дънки, или малко по-широки - да, това е чудесно. Тениски, спортен вид - също. Лично аз си падам по casual вид, и по easy излъчване, а не префърцунено или гейско... или мутренско ("виж ме, аз съм голямото добрутру"). Това е достатъчно.

bonbona102
05-02-2011, 10:11
На мен лично не пи пука дали момчето ще е в Armani или в някое менте важното е какво има в главата и разбира се да не е грозен.Но все пак е важно как се облича в смисъл такъв да не ходи с една блуза 1 месец

obyrkaniq
05-02-2011, 10:15
А какво мислите за този стил:
http://prikachi.com/images/91/3292091m.jpg
http://prikachi.com/images/90/3292090e.jpg :)

AnzaRe
05-02-2011, 11:24
Зависи от човека,всеки има различен вкус.

DesireToFire
05-02-2011, 12:44
Няма значение евтини скъпи, стига да са стилово подходящи и мъжки. В нашия случай. Тая розово, лилава педераска мода направо ми лази по нервите. (доста момичета и се кефят) Но все пак не струва.

А искам да питам нещо момичетата. Познавам няколко момичета с някакви изкилиферчени вкусове.
Едната не можеше да понася ризи. За нея било супер не привлекателно и т.н да види мъж с риза... Аз много се дразнех, защото обичам ризи.
Друга пък не се кефела на потници. Било и гейско да види мъж с потник... И това е дразнещо, защото за трениращ човек е перфектното облекло.

Та сред момичетата във форума има ли с подобни мисли? И имате ли някой тип дреха, които не понасяте?

Не си падам по прилепнали потници, както и всичко розово и лилаво. И бели/жълти и подобни тесни панталони, абе и въобще тесни панталони :Д. За сметка на това обожавам (меко казано) момчета с ризи.

anonymous708973
05-02-2011, 15:24
А какво мислите за този стил:
http://prikachi.com/images/91/3292091m.jpg
http://prikachi.com/images/90/3292090e.jpg :)

Това не е стил, всеки се облича така. Нормално е. Шевовете на дънките ми идват леко в повече.

Оле, момичета, сериозни ли сте за пръстените?! Аз като видя мъж с халка (нямам предвид женен :ДД), пощурявам, мега секси е, привлича погледа ми към ръцете и пръстите му, което вече е разбираемо, предполагам. 8-)

djipsito
05-02-2011, 15:38
^ Зависи, аз не харесвам златата. Иначе някоя готина стоманена халка ми харесва. На някои им отива. ;р

NomNomNom
05-02-2011, 16:03
Абе , все ми е едно , ама нека да се опитам да се включа в темата .

Много са ми драги елегантно облечени мъже . Или семи-елегантно .
Примерно , най-добрият ми приятел се носи само с ризи , панталон , обувки/ маратонки , отдолу - тениска / потник , изглежда си идеално така. И му е удобно , на някои хора пък не им е .

Абе, неща , които по-трудно приемам са - много бижута постоянно ( за мъж ) , светли/шарени прилепнали дънки ( абе , всичко което не е изчистено - черно , тъмно синьо ) , в същия стил топ , абе не се радвам на т.нар. чалгари / гъзарчета , дето се правят . Може би , защото ми изглеждат несериозни , аз бия в друга посока .

Абе, както и да се облече, както и да изглежда , ако е кадърно момче - супер , ако тъпанар - да го духа , и тъй .

DevilWish
05-02-2011, 17:23
Стилни момчета бих отговорила на тоя въпрос ;) Може да си бъкан с пари и пак да купиш парцали /скъпи, но грозни/ ... ;) така чее

mlakniwe2
05-02-2011, 17:45
Например аз нося дънки на FERRE втора употреба, които изглеждат като нови и не съм давал пари за тях, щото кака ми държи магазина и там съм намирал много хубави дрехи, които се внасят от Германия и са много по-качествени от нашите боклуци, пък и се падат много маркови дрехи направо нови с етикета и излизат стотинки или 2-3лв най-много, всички дрехи, които съм си взел от там са качествени и нямат скъсване или износване, а преди месец си купих 1 блузка от 1 магазин и дадох 30лв като я изпрах и цвета и замина и се сви за кво говорим? Според мен няма смисъл да даваш 100лв+ за маркови дрехи, като можеш да си вземеш същите втора ръка и то нови с етикета още за 5лв да кажем :-o Дори човека, който ги е дал за втора ръке не ги е обличал! Пък и най-добре да се обличаш както ти е удобно и цената на дрехите нямат значение-нося и нови дрехи, нося и втора ръка и не се срамувам-никога няма да дам повече от 100лв за обувки или дреха :-o

obyrkaniq
05-02-2011, 17:50
Ами аз давам около 150 - 200 лв. за маратонки 1 път на 2-3 години и си заслужават,въобще не се разлепват,късат и т.н :) ,но попринцип дрехите не са ми скъпи обичам по скромните работи до 50 - 70 лв. :) . Маркови дрехи не нося.

Ssummerjam
05-02-2011, 18:08
Ще се повторя с писалите преди мен и ще кажа, че не е от значение дали дрехите са маркови и скъпи, а дали са съчетани правилно и дали стоят добре на човека, който ги носи. :)

Sh@d0w
05-02-2011, 18:58
Статистически погледнато от 4те изписани страници,май никой не вникна в поста който аз написах.

Продължавайте да ме разсмивате хаха

Hilary_
05-02-2011, 21:53
Модата може да се купува, но стила трябва да си го имаш!! ;)
Според мен второто е много по - важно ..

cetor
05-02-2011, 21:55
Просто се отклонихме от темата. Но поне видях, че има и момичета с нормално мнение тука :D Не е загубена каузата :grin:

bratignat
05-02-2011, 21:57
Не - появявал съм се необръснат с раздърпан суитчер или с блейзър и лъснати обувки. Важно е как влизаш.....важи за всякъде. По принцип е добре, да си спретнат, но това означава, че си даваш много усилия....

cetor
05-02-2011, 22:13
Искам да ви дам един парадоксален пример от днеска:

Още не съм се оправил, леко болен, след цял ден работа после фитнес в ужасно състояние с най-смотаните дрехи (за тренировки). И някаква седи и ме гледа нон стоп и се усмихва. Аз се чувствам много зле и не и обръщам внимание. Качва се в рейса и пак ме гледа. Преди малко се прибирам влизам в един сайт. И гледам покана за приятелство. Загледах се в снимката и това беше същата от днеска.
Първи въпрос: Как подяволите някаква непозната от спирката ме е намерила в интернет и ме е добавила :shock: (искам да знам да почна и аз така да си намирам хора :D )
И защо точно когато изглеждах възможно най-зле и се мъчех да игнорирам всички и е харесало нещо...

elizabethg
05-02-2011, 22:20
Няма значение,важното е да ти стоят добре!Ако ще и от втората употреба да са :)

bonbona102
05-03-2011, 19:53
А какво мислите за този стил:
http://prikachi.com/images/91/3292091m.jpg
http://prikachi.com/images/90/3292090e.jpg :)

Това не е стил, всеки се облича така. Нормално е. Шевовете на дънките ми идват леко в повече.

Оле, момичета, сериозни ли сте за пръстените?! Аз като видя мъж с халка (нямам предвид женен :ДД), пощурявам, мега секси е, привлича погледа ми към ръцете и пръстите му, което вече е разбираемо, предполагам. 8-)

То си е вярно брат ми носи 2 пръстена и когато му ги скрих за отмащение ми каза върни ми ги ако не искаш да остана без гадже :lol: :lol: :lol: 8)

kykyto
05-03-2011, 20:25
ситига да си в приемлив вид.
ПС:
Total wear price ^ => "Kifla" factor increase=>
expnsive dates with BSMwLoRT( biolgial sex mashine wih lack of rational thougth) => mental degradation if dates factor more than 25% of daily no-sleep period.
End of transmission......

Mirage3
05-04-2011, 09:16
За мен лично не е важно, но познавам момичета, при които е обратно. Може би това зависи и от самия им начин на обличане т.е. със скъпи дрехи. Скъпи дрехи си купуват само хората, които разполагат с мн пари. :)

magita
05-04-2011, 12:03
Еми ако си некъв тип дето е 120 кила и най-скъпите дрехи да сложиш няма да станеш по слаб... или по-красив + тва не мисля, че някой ще дойде да ти гледа етикета на блузата за да види от кой магазин е .. :}

malibugirl
05-04-2011, 16:17
Съгласна съм с по-горните мнения. Важно е да си облечен със стил, а това дали панталона е от 200 или 20 лв няма значение. Естествено, това, че си облечен с маркови дрехи не ти дава гаранция, че изглеждаш перфектно. :)


Точно :)

Missmarch
05-04-2011, 20:02
Не дрехите правят човека !! :) Ама все пак няма да тръгнеш като току-що излязъл/ла от цирка.... :-D