PDA

View Full Version : мнение за частни гимназии Константин Фотинов



kolorit07
05-01-2011, 07:52
Някой учил ли е в частните гимназии Константин Фотинов? Искам да запиша дъщеря си там, но ми е нужно малко чуждо мнение.Изучават туризъм, проверих лигитимни са , но дали държат на ученето или на принципа -плащаш си ще минеш

kolorit07
05-03-2011, 14:25
Някой учил ли е в частните гимназии Константин Фотинов? Искам да запиша дъщеря си там, но ми е нужно малко чуждо мнение.Изучават туризъм, проверих лигитимни са , но дали държат на ученето или на принципа -плащаш си ще минеш

gab4ooo
05-04-2011, 14:39
аз самата уча в частно . 8-ми клас съм . мога да кажа че има многоооооо добри страни . например по - малко души , по - лесно се работи . обясняват ти като на малоумните за да можеж да схванеш . например математиката във всяко даскало куца . в моето у-ще има много добри г-жи и лично на мен като за първи път в живота ми ми върви математиката . първо учех в немската държавна и знам как да направя сравнение !!! в частните гимназии ти правят страшно добра подготовка , но лошата страна е че някой път ги интересуват само парите . аа и както пишат по сайтовете , няма надути у-ци напротив . трудят се , и най - важното тяхните не си хвърлят парите на вятъра !!!