PDA

View Full Version : ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ С АВТО-БРОНЗАНТ!!! ;( моляя помагайтее ;хх



MayFlower
05-01-2011, 08:33
Хораааа помагайте!!! Имам огромен проблем ;хх Преди 2 дена си купих авто-бронзант, защото исках да почернея малко. Той е във формата на спрей и когато се напръскаш ефекта идва след около 8-9 часа, аз това не го знаех, защото нямаше упътване на български. След като се напръсках и нищо не стана , реших , че е някакво менте ии се напръсках малко повече от необходимото ( че и лицето даже ;х ) . На другия ден като станах - вчера ръцете ми бяха все едно съм белила орехи цял ден - супер грозно и ужасно , а днес са още по-зле , защото снощи реших да си напръскам и краката - ръцете ми целите са отдолу оранжево- жълти ! Мноооого е грозно , а ръцете ми някъде са на петънца. Пробвах да го изтрия даже и с лакочистител , ама то това няма и идейката да се махне!! Какво да правя , с какво да се изчистя .. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ АКО ЗНАЕТЕ НЕЩИЧКО.. утре съм и на училище .. абе ;хххххх ;(

MegiBoOm
05-01-2011, 08:50
Мацайте се още с разни гАвна, та да ви дойде акъла!...

ПТ: Досега не съм ползвала и не мога да ти помогна.

MayFlower
05-01-2011, 09:34
Хайде бе хора! Никой ли не е имал подобен проблем?! ;хх

Everywhere
05-01-2011, 09:35
Кажи каква марка е , да не вземе и някой друг да се прецака. Иначе изчакай, едва ли е много трайно, та до няколко дни, най-много седмица би трябвало да се махне. През това време ходи с дълъг ръкав, дано по лицето не е много фатално.

WhiteSensation
05-01-2011, 09:39
Хайде бе хора! Никой ли не е имал подобен проблем?! ;хх Минаваш с лимон по кожата си. Киселината изсветлява (поне така съм чувала, а и при мен подейства). Само, че внимавай, не натискай много, за да не раздразниш кожата твърде много. След като минеш с лимона използвай крем за хидратация и успех дано успееш! :-)

П.С. Защо не пробваш с паста за зъби? Това не съм го пробвала, но приятелки са ми казвали, че действа. :P

Minerva
05-01-2011, 09:55
Лимон може да помогне. Автобронзантът указания нямаше ли някъде. По принцип на всички пише кога се проявява ефектът и че трябва задължително да си миеш здраво ръцете след употреба.

darrie
05-01-2011, 10:14
За лимон и аз съм чувала. Пробвай, нищо не губиш.
И като е нямало упътване на български, на английски не може да не е имало. И дори да не е имало или да не знаеш английски - има интернет по дяволите! :x

foreverr
05-01-2011, 10:19
За лимон и аз съм чувала. Пробвай, нищо не губиш.
И като е нямало упътване на български, на английски не може да не е имало. И дори да не е имало или да не знаеш английски - има интернет по дяволите! :x
+1

MayFlower
05-01-2011, 11:09
Благодаря ви, пробвах с лимон, но няма абсолютно никакъв ефект :( ! A колкото до упътването - нямаше нито на български , нито на английски (знам английски перфектно) - беше само и единствено на немски. И да преведох си какво пишеше в гугъл транслейтъра, но не пишеше нищо за това кога се появява ефекта и т.н .

ri41
05-01-2011, 11:09
като казахте лимон се сетих за "Булчински войни" там едната булка беше като морков станала и се кисна във вана с лимони и избеля :lol:

tequilasunrisee
05-01-2011, 11:12
купи си хубав ексфолиант за тяло-почти сигурна съм,че ще помогне

bloodymirror
05-01-2011, 11:13
Те хората за да почернеят по това време ходят на солариум,а не се правят на далматинци с някакви боклуци като автобронзанти..

bathory
05-01-2011, 14:46
С грубата част на гъба за тяло.. Така ще ексфолираш кожата и ще премахнеш част от бронзанта. :)

GoldSoul
05-01-2011, 15:27
Те хората за да почернеят по това време ходят на солариум,а не се правят на далматинци с някакви боклуци като автобронзанти..
Солариумите са същата боза...... целите ми крака са на петна. :-x

kiki1991
05-01-2011, 17:15
Бронзантите са най-големия боклук като сретство за тен,преди 4-5 години като бях на 14-15 години си изпатих като теб,цялата ми кожа стана жълта и по дрехите имах и навсякаде..ужас беше,а уж данод над 20 лв за бронзанта.Еднинстеото нещо което ми помогна беше постояното къпане и жулене с тривка,от която почна да ми се бели кожата и станах на петна но след няколко къпания почна да ми се връща предния цвят на кожата..пробвай и ти.

bathory
05-01-2011, 20:14
Те хората за да почернеят по това време ходят на солариум,а не се правят на далматинци с някакви боклуци като автобронзанти..
Солариумите са същата боза...... целите ми крака са на петна. :-x
И ако искаш рак на кожата са идеални... ;)

malka_sladkka
05-02-2011, 10:09
Както казаха по-горе хубав ексфолиант за тяло. Мисля, че това най-добре ще ти свърши работа :)

FuckingFreak
05-02-2011, 10:57
Те хората за да почернеят по това време ходят на солариум,а не се правят на далматинци с някакви боклуци като автобронзанти..
Солариумите са същата боза...... целите ми крака са на петна. :-x
И ако искаш рак на кожата са идеални... ;)

:lol: :lol: :lol:

говорите наизуст....
Слънцето също причинява рак на кожата, ама факт е че хората не са се изпокрили от него, нали ?! Ама дай само тук да си говориме празни приказки.. Да, UV лъчите са вредни, но никой не ви кара да ходите насила! Това че има случаи 1 на 1 милион е хванал някой рак не значи че ще сте точно вие :)

Exothermic
05-02-2011, 11:08
Купи си царевично брашно, сложи малко в чашка и прибави много малко вода докато стане на каша.
После си изтъркай тялото и лицето с кашата.

Rebirthing
05-02-2011, 11:24
Автобронзанта трудно ще го махнеш само с едно търкане. Преди да пробваш каквато и да е "рецепта" за премахването му, пробвай на място което не се вижда, защото ако е право на лицето може да стане още по-зле...

Солариумите са ужасно вредни, каквото и да си говорим. Сериите които е препоръчително да се правят на солариума са по не повече от 2-3 минутки, а не като българските кифли по 10-20 минути.
Слънцето няма да ви причини рак ако не се излагате на него тогава когато пясъка е толкова горещ, че не може да се стъпи на него, разбирайте между 12 на обяд до около 15-16 часа.
Интересното е, че има излседвания които показват, че титаниевия диоксид причинява рак, а той се съдържа в слънцзащитните кремове ;) . Кофти, а ?

stelkastel
05-02-2011, 15:00
Пробвай с памуче, натопено в прясно мляко. :)

juj1
05-07-2011, 19:15
и аз съм същата..онзи ден се намазах с тоя боклук ;д Мазах се с оцет и ще изпробвам с лимон и другите неща.аз лицето не си мазах слава богу .. искам да го махна само по ръцете и пръстите иначе ръцете ми са добре,тялото също,но повече няма да се мажа,а мисля да ида на солариум :)