PDA

View Full Version : търся филми от диема



tArIkAt
05-01-2011, 14:22
търся 2 филма, които преди години са ги давали по диема ;д единият беше уестърн и се казваше 'Червенокосият непознат' .. другият беше 'Мълчаливата', помня единствено една индианка, която не говореше ;д;д някъде има ли ги ?

katericArofl
05-01-2011, 14:42
exй, ето един колега с Диемата :razz:
Този за индианката да не би да беше един с едно момиче , което пееше и танцуваше и за майка му, която май умираше?

tArIkAt
05-01-2011, 15:00
exй, ето един колега с Диемата :razz:
Този за индианката да не би да беше един с едно момиче , което пееше и танцуваше и за майка му, която май умираше?
бе не знам, само помня, че не говореше изобщо :D :D все пак съм го гледал, когато съм бил на 6-7 ;д;д

katericArofl
05-01-2011, 17:33
оф то си пише, че е мълчалива а пък аз си мислех за един др филм, където момичето май беше сляпо.. и аз съм ги гледала като малка и те въртяха едни и същи филми и мн ми се иска сега да ги гледам отново, но не се сещам аз имена, актьори, даже и сюжетите ми се губят. 8-)

tArIkAt
05-01-2011, 20:15
оф то си пише, че е мълчалива а пък аз си мислех за един др филм, където момичето май беше сляпо.. и аз съм ги гледала като малка и те въртяха едни и същи филми и мн ми се иска сега да ги гледам отново, но не се сещам аз имена, актьори, даже и сюжетите ми се губят. 8-)
даа, постоянно ги даваха, гледах ги по няколко пъти 8-) ама повечето не мога да ги намеря, иначе имената им помня.. 'Мълчаливата', 'Червенокосият непознат', 'Престъпления на сърцето', 'Кундун'..