PDA

View Full Version : First Date съвети



Transform
05-01-2011, 16:20
Накратко ,харесвам я ,приятелките и ми казаха че и тя ме харесва,писах и да излезем,какво да правим,къде да отидем /кино,кафе,незнам и аз )(нямам голям опит),тя е с няколко месеца по голяма от мен.Благодаря ви предварително,имам нужда от съвет!

anonymous708973
05-01-2011, 16:35
Поеми водещата роля от самото начало. Нямаш си идея какъв кеф е да чуя "къде ще те водя днес?" (или още по-добре "Ще те заведа еди-къде-си.") вместо поредното "Къде ще ходим?". Излез с готова идея, като естествено й остави пространство за избор. Примерно: "Знаеш ли къде искам да те заведа... има едно супер готино кафе, правят страхотни коктейли, бла-бла"

eXxXciTeD
05-01-2011, 17:10
Много правилно е мнението над моето, трябва да водиш. Говорете за неща свързани с емоции, за да разчупиш леда. Примерно не я питай има ли брат, къде ще кандидатсва, кой е любимият и филм...а Кое е най-лудото нещо, което си правила? Не на последно място слушай я... ще ти подскаже много неща :)

umri
05-01-2011, 22:04
Поеми водещата роля от самото начало. Нямаш си идея какъв кеф е да чуя "къде ще те водя днес?" (или още по-добре "Ще те заведа еди-къде-си.") вместо поредното "Къде ще ходим?". Излез с готова идея, като естествено й остави пространство за избор. Примерно: "Знаеш ли къде искам да те заведа... има едно супер готино кафе, правят страхотни коктейли, бла-бла"
Тва е много вярно. Недей питай, а директно казвай. Може и билярд или дартс, джаги, боулинг да е... а не стандартното и банално кафе. Бъзикай я също, прави си кефа, а не да ми се правиш на Дева Мария. Ако се държиш прекалено мило и стандартно ще получиш стандартен отказ.

bloodyF
05-02-2011, 11:31
абе да ви кажа не всяко момиче обича да бъде 'командвано'.
аз примерно предпочитам аз да избирам местата където ходим или нещо подобно. Е не винаги, но поне повечето пъти. :o

Hilary_
05-02-2011, 11:38
Аз подкрепям идеята да имаш готов план .. вече ми е писнало мен да ме питат "къде ще ходим" .. :?

Sh@d0w
05-02-2011, 13:14
Заведи я някъде където обичаш да ходиш,ако сте от София и Ви е първа среща има доста "неутрални" и приятни места,където да излезете.Във всеки случай ако не ходиш по кафета и тн. не ти препоръчвам да се забивате там.Пък и зависи от подхода ти,докато сте на вън може да я изненадаш,да завържеш различни теми на разговор в случай че положението почва да се сдухва.

Използвай малко въображението си,не можеш да очакваш ние да ти планираме цялата среща...

anonymous708973
05-02-2011, 14:04
абе да ви кажа не всяко момиче обича да бъде 'командвано'.
аз примерно предпочитам аз да избирам местата където ходим или нещо подобно. Е не винаги, но поне повечето пъти. :o

Абе, лично аз си падам бая... командореща 8-) (викат му се "лидерски умения" :Д) и си държа да ми искат мнението, да го уважават, да зачитат правото ми на избор и да става на моето, обаче като стане дума за срещи или за леглото, си предпочитам пасивната роля.
Пък и в края на краищата, ако ме заведе някъде, където не ми харесва, винаги мога да му кажа, че предпочитам да отидем някъде другаде.

А, да - както umri каза, бъзикай я, не бъди прекалееееено мил. Мацка, която не може да носи на бъзик, не струва пет пари според мен :)

umri
05-02-2011, 15:05
абе да ви кажа не всяко момиче обича да бъде 'командвано'.
аз примерно предпочитам аз да избирам местата където ходим или нещо подобно. Е не винаги, но поне повечето пъти. :o

Абе, лично аз си падам бая... командореща 8-) (викат му се "лидерски умения" :Д) и си държа да ми искат мнението, да го уважават, да зачитат правото ми на избор и да става на моето, обаче като стане дума за срещи или за леглото, си предпочитам пасивната роля.
Пък и в края на краищата, ако ме заведе някъде, където не ми харесва, винаги мога да му кажа, че предпочитам да отидем някъде другаде.

А, да - както umri каза, бъзикай я, не бъди прекалееееено мил. Мацка, която не може да носи на бъзик, не струва пет пари според мен :)
То ти личи... къв си командос. Прееманципирана и командореща. :D Такива жени вътрешно най-обичат, когато биват поставяно на място, но не дърварската. Полудяваш, нали?

anonymous708973
05-02-2011, 15:18
Не знам за еманципирана, но определено не съм дива феминистка.
Уважавам мъжете. Имало е причина да сте доминиращият пол толкова години.

О, да, прав си. Но определено не дърварската - с обиди/шамари/нещо от сорта никакъв шанс да ми покаже, че той е мъжът и няма да стане на моята. :)

umri
05-02-2011, 16:07
Не знам за еманципирана, но определено не съм дива феминистка.
Уважавам мъжете. Имало е причина да сте доминиращият пол толкова години.

О, да, прав си. Но определено не дърварската - с обиди/шамари/нещо от сорта никакъв шанс да ми покаже, че той е мъжът и няма да стане на моята. :)
То, ако се стигне дотам, значи Е станало на твойта.


Имало е причина да сте доминиращият пол толкова години.
Сега не сме?

anonymous708973
05-02-2011, 18:00
Нещо не разбрах - като се стигне докъде, е станало на моята?

Е, знаеш какво имам предвид. Мъжете сте били отгоре във всеки смисъл на думата, жените са нямали грам право на глас, включително и в избора за кого да се омъжат и т.н, и т.н. Сега нещата са поне 50/50, ако не и доста в наша полза :)

jghgh
05-02-2011, 20:14
То ти личи... къв си командос. Прееманципирана и командореща. :D Такива жени вътрешно най-обичат, когато биват поставяно на място, но не дърварската. Полудяваш, нали?
Не че се отнася за мен, ама аз такива не съм срещала. Може да има, ама да съм им под нивото и зат'ва да не случвам на такива, а на лигави мекотели, "ненаясно с тестостерона си". 8-)

umri
05-02-2011, 20:19
То ти личи... къв си командос. Прееманципирана и командореща. :D Такива жени вътрешно най-обичат, когато биват поставяно на място, но не дърварската. Полудяваш, нали?
Не че се отнася за мен, ама аз такива не съм срещала. Може да има, ама да съм им под нивото и зат'ва да не случвам на такива, а на лигави мекотели, "ненаясно с тестостерона си". 8-)
Кое не си срещала не разбрах?

пантера, говорех за тва, че ако се стигне до дърварщина с шамари и псувни, вече си спечелила и си по-силната. Както и да е, де... не ми се отваря тирадична аргументация.

Пикай ми са.

jghgh
05-02-2011, 20:25
Такива, които успяват да "сложат на място" по ловък начин чехлещи командоси като мене. Щото колкото и да съм добричка, все ми се подчиняват и някак .. не могат да ме разберат какъв човек съм и от какво имам нужда, а аз не обичам да си казвам. Някво тъпо е - "Слагай ме на място". Не става така. Освен това някои се опитват да ме слагат на място безуспешно и аз го приемам като игра и пак излиза, че става на моята и хич не е интересно.

Не че съм голяма нинЖа де.. Има много хора, които не са склонни да направят нищо за мен, но това не значи че са ме "сложили" на място. Някво странно е!

umri
05-02-2011, 21:00
Мъжете се раждат 30/70, особено в развитите страни. Ако са мъже стигат до 51/49, но масата са х/50+ за жените. Тъжна история. Ти му подадеш пръст, то ти крадне тестостерона. След 1 век всичко ще са лесбийки, а мъжете - грозните ще са убивани, а мъжествените и красиви държани в клетки и източвани за сперма. Планетата от Земя ще се преименува в Лесбос.

jghgh, не си попадала. Бая женски кураж трябва да имаш да се изправиш срещу такъв мъж. И доста често те не са от тоя безспирно преследващия тип, точно защото бройката и изборът при тях е голям дотолкова, че да не си концентрират цялата енергия в една мишена.

jghgh
05-02-2011, 21:24
Да бе, така е, не че и аз съм от много смелите, ама така ще е, ще се гоним. Освен това остава просто да се боря с моя си кураж и несигурност в себе си, отколкото да се опитвам да не презирам тия с откраднатия тестостерон. (не че презирам е точната дума, ама са ми жалки)

Последният даже съм си го харесала щото хич не ми се връзва на глупостите. Шанс. Чувствам се несигурна в себе си, няма да е лесно 8-)

umri
05-02-2011, 23:07
Да бе, така е, не че и аз съм от много смелите, ама така ще е, ще се гоним. Освен това остава просто да се боря с моя си кураж и несигурност в себе си, отколкото да се опитвам да не презирам тия с откраднатия тестостерон. (не че презирам е точната дума, ама са ми жалки)

Последният даже съм си го харесала щото хич не ми се връзва на глупостите. Шанс. Чувствам се несигурна в себе си, няма да е лесно 8-)
Вместо само филми и игри да въртиш земи си начеши шундрата да ти мине. Не сама, де.. По-леко щи е.