PDA

View Full Version : Заглавие на филм



barbii
05-01-2011, 20:09
Здравейте! Значи попринцип много си падам по ужаси и всякакви страшни филми. Та наскоро говорих с една приятелка и тя ми препоръча един филм, който се разказва за някакви хора, който се били преместили да живеят в някаква къща, която била обитаванa от призраци и после ми обясняваше за някаква камера, която били поставили в къщата да наблюдават какво се случва и за някакви звуци и стъпки, който чували постоянно. Тя ми спомена как се казва филма, но забравих и искам да попитам дали случайно някой няма да се сети .. и бтв мисля, че ми беше споменала, че началото на самия филм бил по действителен случей .. [тук може и да бъркам обаче]. Много се надявам някой да се сети :д :D :)

YoUcANNOtiMaGiNe
05-01-2011, 21:23
paranormal activity? ако е този, но според мен не струва 8-)

suNnykaty96
05-02-2011, 11:33
Да, най - вероятно става въпрос за 'Паранормална активност'. Ами, какво да ти кажа, гледала съм го, но не е нищо особено. Интересен е на моменти, но нищо повече ((:

AutomatiC
05-02-2011, 12:17
и аз забравих как се казва, но по National Geographic са го споменавали...то нали имаше цял научнопопулярен филм посветен за духовете..

barbii
05-02-2011, 19:54
Да, точно за него ставаше въпрос. Мерси много на всички. Все пак ще помисля дали да го гледам щом не е нищо особенно, а и аз като се разрових малко из нета не ми се стори кой знае колко страшен, а аз си падам по много страшни филми :-D :)

barbii
05-03-2011, 17:14
А ще може ли да ми препоръчате някой по така страшничък филм. Реших да попитам тук, за да не пускам нова тема! :)

SilverRain
05-03-2011, 20:09
The Echo
The Rec
Mirrors
The Devil`s curse