PDA

View Full Version : Възможно ли е да се получи?



incheto89
05-01-2011, 21:24
Здравейте, преди две седмици се разделих с приятеля ми. Сега ми е супер гадно, бяхме заедно към 3 месеца. Разделихме се заради това, че не се виждахме много много, защото съм студентка и уча във Варна. На седмица се виждахме по 2-3 пъти максимум. Първия месец си прекарахме супер.. бях в почивка не трябваше да пътувам до Варна и се виждахме поне през ден. По точно той реши за раздялата, но съм сигурна че няма друго момиче и му имам огромно доверие че докато беше с мен не се занимаваше с други. А сега точно заради това ми става много тежко, когато си помисля че в момента можи да излиза с някоя друга. А сега да премина към въпроса заради който пускам тази тема. Утре мисля да му предложа.. да сме хем заедно хем не смисал.. да си излизаме когато съм в града, но да не си даваме зор за връзката. То става нещо като ходене, но целта ми е да знам че няма да е с друга. Пък изобщо има ли смисъл да му го казвам, след като той реши да сложи края заради такава причина? Не виждам друг вариант за да попреча да е с друга.. пък по-напред искам да имаме сериозна връзка :( Ако имате някакъв друг вариант предложете..

amadeuskb
05-01-2011, 21:33
Много наподобява на мен тази история ... и аз съм студент,но и работя и имам още задължения ... това беше и основния проблем заради които се разделихме с приятелката.Близо 2 год. и 4 месеца бяхме заедно,но тя искаше повече време ,а аз не можех да отделя ... тя започна да илиза с други и в крайна сметна така.И аз исакх да останем приятели да се виждаме от време на време ,но сега дори не си говорим ... много гадно,но факт.
Спред мем опитай

incheto89
05-01-2011, 22:24
Мисля че не е трябвало да пиша толкова :D. Потребителите ги мързи да четат и съответно няма отговори и идеи :\

marzinata
05-01-2011, 22:26
Честно ли? Няма да стане, просто разстоянията убиват връзката ви. Знам, че звучи гадно, но е така. Опитай се да го преживееш и продължавай напред, това е моят съвет.

incheto89
05-01-2011, 22:29
Да, все пак мерси че си направи труда да отговориш.

djipsito
05-01-2011, 22:34
И аз мисля, че е по-добре да оставиш нещата така, докато не си хлътнала още повече и т.н...

Знаеш, че няма да е последния, така че се опитай да го приемеш и продължи напред. Студентски живот тва онова, все ще срещнеш някой който да е до теб, вместо да го мислиш този като не сте заедно дали е с някоя друга, кво ли прави и т.н.

Ssummerjam
05-02-2011, 10:56
3 пъти на седмица не е много малко. Щом чак толкова му пречи и не може да го преживее, значи не иска достатъчно да е с теб. В тоя случай не мисля, че има смисъл да правиш каквото и да е, за да бъдете отново заедно.

AnzaRe
05-02-2011, 11:01
Ще ти кажа авторке 2 неща.
Неможеш да накраш,да забраниш на някого да се среща с друг,това е нелепо,досадно и ако се усети,че правиш това,защото не искаш да излиза с други,няма да те погледне.
Второто нещо е,че ако искаш с него сериозна връзка след време...незнам колко време,не ми се вярва да издържите без лични взаимоотношения,трябва да му го кажеш в прав текст...бъди директна един човек ако е изградил мнението си вече няма как просто да му го промениш.
Надявам се да оцениш думите ми,но това е мое лично мнение прави това,което според теб е редно. :)

SmilezZz
05-02-2011, 14:27
Според мен също продължи просто напред.. Връзките от разстояние не са лесна работа и определено се поддържа доста трудно такава връзка..

Продължи си смело напред.. Няма смисъл просто в случая.. Пък е него не го устройва това.. Пък и няма как да му забраниш да се вижда с други..

horacio
05-02-2011, 15:59
Поговори отново с него по този въпрос и помислете двамата заедно дали ще е добре да се съберете отново или не.

Nadislawaa
05-02-2011, 16:28
И аз мисля, че е по-добре да оставиш нещата така, докато не си хлътнала още повече и т.н...

Знаеш, че няма да е последния, така че се опитай да го приемеш и продължи напред. Студентски живот тва онова, все ще срещнеш някой който да е до теб, вместо да го мислиш този като не сте заедно дали е с някоя друга, кво ли прави и т.н.

NightGuardian
05-02-2011, 16:32
Казва се неангажираща връзка... Само секс и компания искаш от него ,ами кажи му го,ако няма приятелка би се съгласил...

obyrkaniq
05-02-2011, 16:57
Утре мисля да му предложа.. да сме хем заедно хем не ..

Знаеш ли какво искаш изобщо :-o

kremen4eto
05-02-2011, 17:27
2-3 пъти на седмица и са ви малко? Ами тея дето се виждат веднъж на 2 месеца к'во да правят? Нямало е желание, не начин.

MiChKoO
05-02-2011, 17:51
Винаги е възможно , има ли желание има и начин , няма желание намираме оправдания ..Говори с него и потърси отговор на въпроса дали наистина иска да е с теб ...