PDA

View Full Version : Преводачески услуги на разумна цена



DarkTemplar
05-02-2011, 18:06
Такам, закъсал съм я с един превод от английски (политическа теория, по-специално федерализъм), от 2 дни се мъча с него и се видях в чудо. Нито терминологията ми е напълно ясна, нито някои чисто английски изрази (а уж владея езика на прилично ниво). Кажете някой ползвал ли е преводачески услуги на фирми в София и можете ли да ми препоръчате някоя, която работи добре и на относително приемливи цени (студент съм). :-o

Обемът е малък (3 печатни листа по 42 реда всеки), но преводът ми трябва до сряда следобед или в най-лошия случай вечер (дискусията в университета е в четвъртък сутрин).

xBadxApple
05-02-2011, 18:45
Брате, я метни на ЛС примерен абзац, аз може да ти помогна донякъде, ако не стане инак работата. )

amk933
05-02-2011, 20:07
Прилична цена...обикновено, като ми се е налагал външен превод на документи, са ме тръскали 10 кинта на страница от днес за утре...устройва ли те? Ако да, ще потърся фирмата и ще ти кажа, но са все в тоя порядък.

Иначе и аз бих помогнал с текста, но нямам време. :(

DarkTemplar
05-02-2011, 21:07
Между другото точно за теб се сетих първо, главно заради познанията ти в областта на политическите науки. Но по-скоро като консултант (неудобно ми беше да натоварвам който и да е с моите глупости). Иначе се намери кой да ми помогне и мисля, че ще се справи(м). ;)