PDA

View Full Version : качване на килограми



durexxx681
05-02-2011, 17:34
хора кажете ми как за отрицателно време да кача някой друго килце какво трябва да пияя .... с ядене очевидно не става ...

xxpamzy
05-02-2011, 19:05
Хората искат да свалят, ти да качваш. :lol:

gab4ooo
05-02-2011, 20:22
ако искаш да качиш некое и друго кило за да го преработиш в мускули пий изостар май беше . много се пълнее от него . е не баш много като много много ама пак не е малко :razz: дано си ме разбрал

vpowerrr
05-03-2011, 09:25
Ако ходиш на фитнес и искаш мускулна маса, пий протеин и го съчетай с една хубава диета. По 6-7 ядения на ден. Ще има резултат, ще видиш :).

пп: Много е важно какво ядеш! Провери из нета за диети.

durexxx681
05-03-2011, 13:45
Ако ходиш на фитнес и искаш мускулна маса, пий протеин и го съчетай с една хубава диета. По 6-7 ядения на ден. Ще има резултат, ще видиш :).

пп: Много е важно какво ядеш! Провери из нета за диети.


ходя на фитнес да ... но не мога да ям повечето от храните ккоито трябва да папкам организма ми не ги понася ....

w1splol
05-04-2011, 21:43
Зърнена диета - каквото зърнеш ядеш.

Musaibe
05-04-2011, 21:46
Спри да акаш - винаги работи \:D/

gLoRiToO
05-05-2011, 08:41
Ако ходиш на фитнес и искаш мускулна маса, пий протеин и го съчетай с една хубава диета. По 6-7 ядения на ден. Ще има резултат, ще видиш :).

пп: Много е важно какво ядеш! Провери из нета за диети.


ходя на фитнес да ... но не мога да ям повечето от храните ккоито трябва да папкам организма ми не ги понася ....


В какъв смисъл организма ти не ги понася...??? Попринцип за повече килограми яж въглехидрати (тестени изделия,сладки работи,зърнени храни),протеини и мазнини(животински).Спри малко фитнеса и трябва да почнеш да правиш подкожни мазнини.Ако ти е прекалено бърз метаболизма и това няма да помогне...Имам един приятел,който яде като динозавър и пак нищо... 8)

durexxx681
10-24-2011, 21:15
Ако ходиш на фитнес и искаш мускулна маса, пий протеин и го съчетай с една хубава диета. По 6-7 ядения на ден. Ще има резултат, ще видиш :).

пп: Много е важно какво ядеш! Провери из нета за диети.


ходя на фитнес да ... но не мога да ям повечето от храните ккоито трябва да папкам организма ми не ги понася ....


В какъв смисъл организма ти не ги понася...??? Попринцип за повече килограми яж въглехидрати (тестени изделия,сладки работи,зърнени храни),протеини и мазнини(животински).Спри малко фитнеса и трябва да почнеш да правиш подкожни мазнини.Ако ти е прекалено бърз метаболизма и това няма да помогне...Имам един приятел,който яде като динозавър и пак нищо... 8)






Ами повръщам ги