PDA

View Full Version : да се чувствате някак красива



MiChKoO
05-02-2011, 19:07
здравейте ..
Случвало ли ви се да си направите прическа , да се гримирате .. да се чувствате някак красива ии да чакате телефона да звънне с името на човека ... става късно а вие чакате и продължавате а телефонът мълчи всяка минута ви се струва ужасно дълга .. смомахът ви се свива на топка ии тръпнете в очакване но НИЩО .. как се почувствахте , какво си помислихте .. а ако не ми се е случвало просто се поставете в тази ситуация.. :? :?

Преместено.
Extremescream

Sh@d0w
05-02-2011, 19:10
Само да питам що е в раздел секс темата скъпа 8-)

MiChKoO
05-02-2011, 19:10
объркала съм раздела , съжалявам но съм изключително отнесена ..

SisiStrange
05-02-2011, 19:11
Веднъж. Бях убийствено разочарована. Оказа се, че човека е бил ангажиран в последната минута с някаква работа и естествено не се сърдих, нито съм правила физиономии... но усещането е много тегаво. После пих бейлис, гледайки "Двама мъже и половина". 8-) И горе/долу ми мина, но го запомних.

britzy
05-02-2011, 19:11
Oуу,да ,случвало ми се е -от сутринта се нагласих и чаках вечерта,ама чаках чаках чаках-и накрая-ами ,мило,няма да е днес.Почувствах се мноооого разочарована,ммм стана ми криво -но какво да направя-ми ,нищо :(:(

RainbowInTheDark
05-02-2011, 19:20
случвало ми се е .. най-важният за мен човек да забрави рождения ми ден така че.. : )

TheBeliever
05-02-2011, 19:30
Не ми се е случвало. Може би защото винаги се приготвям в последния момент. :lol:

А ако реша да полагам изключително старание за външния си вид с часове подготовка и т.н, то е било само за наистина специални случаи. Визирам празници и официални събития, които е практически невъзможно за отмениш в последния момент.

Вероятно ще съм безкрайно разочарована ако се случи нещо такова. След това ще се ядосам на себе си, за това че съм се разочаровала толкова много за такава глупост. И почти сигурно е, че приготовленията няма да отидат на вятъра - ще звънна на приятелка за "girl's night out" или нещо подобно.

MiChKoO
05-02-2011, 19:38
или може би просто трбва да приема че краят наближава ... питам се има ли смисъл да се опитвам да спася връзката си .. дали преовеличавам , дали не е рросто един от "онези" периоди .. Дали съм достатъчно силна ,, плаша се от сълзите си .. не искам да страдам но може би се налага ...

TheBeliever
05-02-2011, 19:45
или може би просто трбва да приема че краят наближава ... питам се има ли смисъл да се опитвам да спася връзката си .. дали преовеличавам , дали не е рросто един от "онези" периоди .. Дали съм достатъчно силна ,, плаша се от сълзите си .. не искам да страдам но може би се налага ...

Провалиха ви се плановете за вечерта и ти вече мислиш за раздяла? Или не е само това, или наистина преувеличаваш.

Grommash
05-02-2011, 19:52
случвало ми се е .. най-важният за мен човек да забрави рождения ми ден така че.. : )

Хъх, гадно. :(

jghgh
05-02-2011, 20:56
Че вие откъде знаете, че терзанията на Мичко не са системни? Може би връзката им се охлажда и т.н. . Дано греша.

Иначе аз телефони не чакам да звънят. Ако си остана с чакането, може да ме забравят ...
Иначе ми се е случвало да е хубав, слънчев, як ден, аз съм се наспала достатъчно, изкъпала съм се, направила съм си процедури и по всичко личи че ще е хубав, як ден, но каквото и да правя не срещам хора или нещо се преебава, и мен ме е някво яд за днешната ми красота 8-) Щото аз съм си убедена, че има дни, в които просто съм по-красива от други.

everybodilies
05-02-2011, 20:57
Депресирана или друсана си ?? :? :? :?

Hilary_
05-02-2011, 21:56
За съжаление ми се е случвало и бях изключително разочарована .. :?
Следващия път му направи същия номер ..

п.п. даже ми се е случвало и още по - тъпо нещо:
да ми казва колко иска да ме види, да го каня всеки път и винаги няколко часа преди срещата да ми отказва по БЕЗУМНО ТЪПИ причини .. накрая просто не издържах и си го отнесе!! ..

bratignat
05-02-2011, 22:00
здравейте ..
я-ля-ля

И какво очакванията ти не се оправдаха и пое по пътя на Емотата :D

FancyGirl
05-02-2011, 22:15
Случвало се е. Но ми се е случвало и по-лошо да се направя, да се наглася точно по начина, които той обича, да бъда красива за него и когато е с мен да се гордее. Да тръпна в очакване да получа две думи "Красива си", "Днес изглеждаш много добре". И точно след като излезем да се скараме или просто да ме натъжи нещо да се разплача и да се прибера разочарована и сама.. :)

cetor
05-02-2011, 22:36
На мене ми се е случвало, гаджето да отложи среща заради някакви глупави причини. Правилото е до три пъти. След третото отлагане и бия дуспата. Та ако е веднъж няма смисъл да се тръшкаш и т.н

ПС: Ясно е защо темата е била в графа секс! Тя се е наконтила, нашминкяла( така казват македонците) и е чакала само едно. СЕКС!!!

NambyPamby
05-02-2011, 22:41
и по всичко личи че ще е хубав, як ден, но каквото и да правя не срещам хора или нещо се преебава, и мен ме е някво яд за днешната ми красота 8-) Щото аз съм си убедена, че има дни, в които просто съм по-красива от други.

Тогава е тегаво, да. През цялата година все си търся някакви кусури, на моменти направо си ги изсмуквам от пръстите, един път на 2-3 седмици всичко да ми е наред и да няма кой да сподели ентусиазма ми. 8-)

TheNewReligion
05-02-2011, 22:58
Откачаш само заради това. Типично по женски.
Нормално е срещите да се отменят понякога. Не е приятно, ама животът е такъв. И те съветвам да си намериш и по-добри причини от тази, за да се чувстваш и изглеждаш красива. Например...заради самата себе си.

Sh@d0w
05-03-2011, 05:43
п.п. даже ми се е случвало и още по - тъпо нещо:
да ми казва колко иска да ме види, да го каня всеки път и винаги няколко часа преди срещата да ми отказва по БЕЗУМНО ТЪПИ причини .. накрая просто не издържах и си го отнесе!! ..

Така както го описваш звучи доста тъпо от негова страна.Сигурна ли си,че причините са били наистина "БЕЗУМНО ТЪПИ" или просто за теб са били такива...поне се поставяйте в положението на някой преди да почнете да се чудите "защо не ми звъни" или "защо не можа да ме вземе тази вечер".

Отнася се и за авторката.

MiChKoO
05-03-2011, 12:51
Няма отменена среща , причината е че цял ден той не се сети какво правя как съм и т.н и така до вечерта имах надежда да звънне но не и това е а и отношенията ни охладняват питала съм го няколко пъти има ли нещо , отговора от днес : " не бе {}" или ако той не ми каже аз не съм Ванга ... не че вие сте но имам нужда да си го излея някъде тоя яд и гняв ..

bloodyF
05-03-2011, 13:15
мм да..
гласиш се 9283928398 часа-прически (не по 1, защото никога не си достатъчно хубава), грим(не твърде много, но не и хич), пробваш си всичките дрехи, за да намериш перфектната комбинация..обувки, чанти, бижута.
и накрая телефонен разговор от 30 секунди преебава всичко.. :o

TheNewReligion
05-03-2011, 18:39
Няма отменена среща , причината е че цял ден той не се сети какво правя как съм и т.н и така до вечерта имах надежда да звънне но не и това е а и отношенията ни охладняват питала съм го няколко пъти има ли нещо , отговора от днес : " не бе {}" или ако той не ми каже аз не съм Ванга ... не че вие сте но имам нужда да си го излея някъде тоя яд и гняв ..
Имаш причина да се притесняваш. Доста вероятно е да се опитва да скъса с теб по "мъжки". Дръж се по подобен начин и прецени според реакцията му, ако въобще има такава.

magita
05-03-2011, 18:54
само не разбрах защо се гласиш за разговор по телефона ???

Hilary_
05-03-2011, 19:16
Сигурна ли си,че причините са били наистина "БЕЗУМНО ТЪПИ" ..
.. УБЕДЕНА СЪМ!!
или просто за теб са били такива...
хах за мен и за всеки, на който съм споделила ..
поне се поставяйте в положението на някой ..
с достатъчно голямо разбиране съм се отнасяла .. ефект - никакъв! ;)

mechtattelka
05-03-2011, 19:26
На всеки се случва да му вържат тенекия точно на среща, която е важна за него... но затова не се престаравай в разкрасяването ако излизаш с момче освен ако знаеш, че не е много заинтересувано от теб, иначе на момчетата не им пука особено дали ще наранят чувстата на момиче, което не е важно за тях..

tanch3t093
05-04-2011, 17:52
Ооо да случвало ми се е, неведнъж... Нагласила съм се, само чакам да звънне телефона и да чуя "Мило, пред вас съм" Дрън дрън! Чакам си аз, чакам ли чакам.. Е накрая все пак звънна телефона... "ами имам проблем вкъщи и няма да успея" ... Въпреки, че той не беше виновен, пак се почувствах гадно, е сигурно ви е познато чувството.
Друг път просто беше "забравил" че трябва да излезем .. "Влизам да се изкъпя и след 20 мин съм при теб" Окей, чакам аз 1-2 часа вече..... "Ами аз съм с еди кой си при еди кой си, пием бира." Лелеееееееее щях да изтрещея тогава! Добре, че се разделихме, че прекалено нерви, прекалено чудо.....

pitfall
05-04-2011, 18:34
случвало ми се е .. най-важният за мен човек да забрави рождения ми ден така че.. : )
+

yYniiKaLnAa
05-04-2011, 23:30
Колко пъти... Винаги ми ставаше гадно и излизах с приятели и си оправях настроението, след което не ме вълнуваше кой ще ми звънне и кой не :D

fen7asy
05-05-2011, 14:50
моментът в който емо отива в мак доналдс и си поръчва ''хепи мийл'' 8-) 8-)

babity
05-05-2011, 18:13
Мен пък като ме перне съчмата и си се нагласям за себе си. Вземам си душ, правя си прическа, гримирам се, обличам си нещо яко и... почвам да домакинствам. Случвало ми се е да пускам прахосмукачка с 10 сантиметров ток. :razz: :razz: :razz: Но като цяло при мен по - често нещата са на обратния полюс. Разбираме се, оправям се в продължение на поне 3 часа, излизам с нагласата, че съм най - грозният съществуващ крокодил на планетата и просто с развитието на вечерта си ми идва самочувствието и нагласата и... така.

ScarletBite
05-05-2011, 20:22
решението е просто - както си се нагласила, излизаш на "лов".